SCULP

SCULP on 2014. aastal loodud disainibränd. Kõik tooted valmivad käsitööna Leedus kasutades peamiseks materjaliks valget savi. Brändi toodetele on iseloomulik värviküllus, unikaalsus ja julge disain.

7 Products

Filtrid
Done

  Active Filters

  Filter by Category

  Filter by Color

  Filter by Price


  Min Hind:

  Max Hind:

 • 75,00 

  Käsitööna valmiv keraamiline kaelkaee All You Need Is Love autor on Leedu disainbränd SCULP, kes ammutab inspiratsooni loodusest ja selle jõust. Kõik tooted on valmistatud käsitsi ning iga toode on erinev, seetõttu võib ka sinu tellitud toode pisut erineda pildilolevast.

  Ripats valmistatud valgest savist, kett ja kinnitus ülekullatud 925 hõbedast. Sära lisavad Swarowski kristallid. Valmistatud Leedus käsitööna.

  Keti pikkus ~50 cm.

  Tarneaeg 3-5 tööpäeva.

 • 70,00 

  Kaelakee OM Choker on Leedu disainbrändi SCULP looming, mis ammutab inspiratsooni loodusest ja selle jõust. Kõik tooted on valmistatud käsitööna, mistõttu võib sinu tellitud toode pisut pildisolevast erineda.

  Ripatsid on valmistatud valgest savist, kee ja muud detailid ülekullatud 925 hõbedast. Valmistatud Leedus käsitööna.

  Keti pikkus ~52 cm.

  Tarneaeg 3-5 tööpäeva.

 • 70,00 

  Kõrvarõngad 2 Love and Protect U on Leedu disainbrändi SCULP looming. Valge värvus sümboliseerib puhtust ja süütust, ning süda armastust ja kirge. SCULP ammutab inspiratsooni loodusest ja selle jõust. Kõik tooted on valmistatud käsitööna, mistõttu võib sinu tellitud toode pisut pildilolevast erineda.

  Ühe rõnga küljes olev süda tuletab meelde, et sa oled armastatud. Teisel rõngal on kujutatud silma, olgu see kaitsev silm või kõikenägev silm, aga kindel on, et tegemist on pilgupüüdjatega.

  Kõrvarõngad on valmistatud valgest savist, rõngad ja detailid ülekullatud 925 hõbedast. Valmistatud Leedus käsitööna.

  Tarneaeg 3-5 tööpäeva.

 • 80,00 

  Käsitööna valmivad keraamilised kõrvarõngad All You Need Is Love autor on Leedu disainbränd SCULP, kes ammutab inspiratsooni loodusest ja selle jõust. Kõik tooted on valmistatud käsitsi ning iga toode on erinev, seetõttu võib ka sinu tellitud kõrvarõngad pisut erineda pildilolevast paarist.

  Kõrvarõngad valmistatud valgest savist, kinnitus ja detailid ülekullatud 925 hõbedast. Sära annavad Swarowski kristallid. Valmistatud Leedus käsitööna.

  Tarneaeg 3-5 tööpäeva.

 • 55,00 

  Kõrvarõngad Banana Love on Leedu disainbrändi SCULP looming, mis ammutab inspiratsooni loodusest ja selle jõust. Kõik tooted on valmistatud käsitööna, mistõttu võib sinu tellitud toode pisut pildisolevast erineda.

  Kõrvarõngad on valmistatud valgest savist, kinnitus ja detailid ülekullatud 925 hõbedast. Valmistatud Leedus käsitööna.

  Tarneaeg 3-5 tööpäeva.

 • 60,00 

  Kõrvarõngad Pure Love on Leedu disainbrändi SCULP looming. Valge värvus sümboliseerib puhtust ja süütust, ning süda armastust ja kirge.

  SCULP ammutab inspiratsooni loodusest ja selle jõust. Kõik tooted on valmistatud käsitööna, mistõttu võib sinu tellitud toode pisut pildisolevast erineda.

  Kõrvarõngad on valmistatud valgest savist, kinnitus ja detailid ülekullatud 925 hõbedast. Valmistatud Leedus käsitööna.

  Tarneaeg 3-5 tööpäeva.

 • 40,00 
  Käsitööna valgest savist valminud kõrvarõngad Wild Cherry Leaf on inspireeritud kirsiõite lehtedest.
  Kõrvarõngaste autor on Leedu disainbränd SCULP, kes ammutab inspiratsooni loodusest ja selle jõust. Kõik tooted on valmistatud käsitsi ning iga toode on erinev, seetõttu võib ka sinu tellitud toode pisut erineda pildilolevast.

  Detailid on valmistatud valgest savist, kinnitus ja detailid ülekullatud 925 hõbedast. Valmistatud Leedus käsitööna.

  Tarneaeg 3-5 tööpäeva.