Uues kuues!

Uue köögilauaga seoses on hästi tore see, et kontor-tuba on justkui uues kuues. Oma uue kontorlauaga. See sobitub siia ideaalselt ja toob omavahel toredasti kokku laua ja erinevad heledast puidust aksessuaarid ning riiulid. Lisaks on muudatuse hea külg see, et enam pole arvuti mul nii nina all ja lauale pääseb ligi mõlemast küljest. Kui keegi peaks tahtma..

 

See sama vaip on vist enim küsimusi saanud ese mu kodus- see on pärit Halensist, aasta tagasi saadud.

Viisakuse mõttes võib ka mõned muudatuse pahupooled välja tuua. Ja see on see, et varem sain kontorilaual oma Kinnisvara24 videoklipikesi filmida. Nüüd pean seda põrandal tegema ja pole enam pooltki nii mugav.

 

 

Eile oli Valentinipäev! Nii tore. Me külastasime vanalinnas asuvat ja meie lemmikut- modernset Aasia restorani Chedi. See restoran on tõesti hea ja pole ime- üks inimestest, kes selle mõtte ellu aitas viia on olnud ka kahe Michelini tärni omandanud restorani sünni juures. Me sõime selle restorani vist enim kiitust saanud eelrooga- krõbedat pardilihasalatit. Proovisime veel seene- ja köögiviljatäidisega Dim Sum’e, praetud sinikrabisid punase tśilliga ja Mongoolia stiilis sir-fry hirveliha. Okei, seda viimast mina siiski ei söönud. Sest, noh, lemmik loom.

 

 

 

See on üsna naljakas kui tihti meie kodu muutub. Paar nädalat tagasi käisid siin ajakirjanik ja fotograaf, aga nüüd, märtsis ilmuvad ajakirjas on kõik juba..vana. Aga sellest pole midagi, võite ajakirja osta sellegipoolest ja näha pilte mis polegi minu tehtud ja artiklit, mis räägib õige pisut ka natukene minust endast. Anne&Stiil. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:

4 Comments

 1. Svea
  15/02/2017 / 11:03

  Chedi on tõesti hea restoran :)

 2. S
  02/03/2017 / 20:29

  Oii, palju see ilus lauake umbkaudu maksta võis?

 3. Liis
  13/04/2017 / 15:11

  Mina sooviks samuti teada, mis hinnaklassi see tore laud jääb?

  • Miramii
   Author
   19/04/2017 / 14:34

   Ma kahjuks ei mäleta :( Aga umbes 200.- äkki..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *