Uued noad-kahvlid!

Seni oleme mitu-mitu aastat Bugatti siniste söögiriistadega olnud. Ostsin need kunagi Tallinna Kaubamajast ja veel enne seda, kui oma kodu omasingi. Nii seisid need karbis peaaegu aasta ja ootasid uut kodu ja õndsaid hetki. Nüüd on need olnud meie kaaslased juba 3-4 aastat ja kusjuures kulumise jälgi suurt polegi. Nuga on endiselt sama terav kui samurai mõõk ja noh, lusikas hoiab suppi kinni sama kindlalt kui tinasõdur oma ühel jalal seista suudab. AGA need ei sobi enam meie koju. Vanas kodus olid värvid sinine-valge-kollane ja siin, noh, pole.

 

Ükskord kui me Korstnast läbi käisime armusin ma sealsetesse söögiriistadesse. Tegelikult leidsin ka koha kust neid tellida saab, kuni..nägin neid. Pintinoxi Settecento söögitarbeid. Siis olin küll kohe müüdud, sest need on midagi, mis sobivad praegusesse koju ideaalselt, mis meenutavad vanaema juures veedetud suvesid ja mis on igati aegumatu väljanägemisega. Mina olen igaljuhul armunud!

 

dscf2395_v

 

Kusjuures salvrätihoidja on pärit osta.ee’st. Pildilt ei paista, kuid see on marmorist ja minu suur silmarõõm! Pakis oli 4 kuldset ja 4 marmorist ja pärinevad kuskilt IKEA möödunud aegadest. Mina maksin nende eest mõne sendi kümneka. Äkki 50 senti või midagi sellist.

 

dscf2399_v

 

Nugade-kahvlite kivipesu loob mõnusa “vanaaja” efekti ja kuidagi tunnen, et hetkel sobivad need meie söögilauatarvetega ideaalselt kokku! No..sinised poleks kuidagi läinud, eksju.

 

dscf2391_v

 

dscf2398_v

 

Tere tulemast koju, Pintinoxi pere!

Share:

5 Comments

 1. 15/10/2016 / 01:27

  Ooo, tõesti on ilusad! Mõnus “vana” hingamine on neil või on neil lihtsalt kuidagi väärtuslik vanakooli hõng küljes!
  Osta leid on samuti kihvt, avasin ka selle peale üle aastate enda osta konto uuesti, ehk jääb ka miskit kihvti silma! Pöidlad pihus ;)

 2. Kriss
  17/10/2016 / 13:42

  Pliis avalda kust said need ja palju maksid!

  • Miramii
   Author
   17/10/2016 / 14:35

   Kaubamajast. Hinda ei mäleta..iga ese oli eraldi. Teelusikas oli 2.- ja kahvel äkki 5 või midagi. Teised jäid sinna vahele.

 3. J.
  21/10/2016 / 14:00

  Juhhei, mul samasugused noad-kahvlid-lusikad! Iga kord kui ma neid osta tahtsin oli kas mõni kahvel või nuga puudu!. Kui ma ei eksi siis nuga vist maksis 4.20. Need on nagu päris.

  • Miramii
   Author
   21/10/2016 / 14:01

   Sul on hea maitse!! ? Mulle telliti Tartust juurde :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *