Tere, uus!

Eile käisime siis oma uuel laual ja toolidel järgi. Mahtus meie autosse nagu lupsti ära ja saime rõõmsalt koju tuua. Laud on täispuidust ja päris raske, plaadil küll mõned kulumisjäljed, kuid meie leidsime, et need pigem lisavad elu ja ajalugu. Kesselhaus kolis teisele korrusele arvutilauaks ja nüüd, selle taga töötades, mõtlen, et kuidas siia taha üldse sööma mahtus. Aga mahtus.

 

 

Uus laud, tiigipuust isend, on aga suur. See on meeter lai ja 1,5m pikk. Lisaks on sellel kaasas kaks plaati millega lauda pikendada saab ja nii mahub selle taha istuma lausa 10 inimest! See on olnud meie suur soov juba pikka aega, aga ei suutnud õiget lauda kuskilt leida. Kaalusime isegi, et ostame IKEA’st ajutise laua mida muidu kuuris hoiame ja pidude-õhtusöökide ajaks tuppa tassida saame. Aga 300 eurot sellise kuuri-laua eest maksta on natukene tobe. Nii lootsime, et meie üks lemmik Osta.ee müügimees midagi kunagi müüki paiskab ja mille hind lakke ei tõuse. Vedas. Meie uus laud läks maksma 82.- eurot ja ei sentigi rohkem.

 

 

Mu kodusisustamise elus on hetkel päris põnev periood. Uued värsked mõtted ja enese uus leidmine on täis kiirusel ja see on väga lahe. Aasta tagasi poleks me iial arvanud, et malahhiitroheline tee meie koju leiab, aga siin ta on. See tähendab, et ega veel ju tegelikult pole, aga on saabumas. Peame lihtsalt õige värvikoodi leidma ja pintslid pihku haarama. Aga puidust põrandad, puidust mööbel ja sedasorti roheline on üks tõeliselt elus kooslus!

 

 

Uuel laual on lisaks suurusele veel mitmeid häid külgi. Parim on see, et selle taga on nii mõnus istuda! Eks iga uue laua taga on, aga eelmine oli küll kõrguselt sama, kuid tänu ühele lisa liistule, oli selle taga pikematel inimestel natukene ebamugav istuda, sest see liist surus jalga. Ja ei saanud jalakest üle põlve visata, sest see polnud lihtsalt võimalik. Mitte, et söögilaua taga seda tegema peaks, aga vahel ikka. Mõistad küll.

 

 

Aga tegelikult ega algus nii roosiline polnudki. Nimelt, kui laua õigesse kohta tõstsime ja ta seal niiviisi paljalt seisis ja ootas- “mis edasi saab?”, mõtlesin ma küll, et see vana tädi siia ju ei sobi. Õnneks teadsid mu käekesed ise mida teha ja nii viskasid need liniku üle laua, lisasid kohakatted, küünlad ja muud aksessuaarid ja pilt sai hoopis parem. Tervitasime koheselt lauda ka õhtusöögiga.

Tere tulemast!

 

 

 

Share:

2 Comments

 1. 16/02/2017 / 15:25

  Hei!
  Kus kohast see imeilus roheline padi pärit on? Ja kas toolid ka osta.ee st? Eriti meeldib, et need toolid on tumedat värvi ja see “vana tädi” sobib mu meelest väga hästi kokku kõikide teiste elementidega (sh köögiga).
  Vanad asjad/mööbel lisavad mu meelest interjööri juurde hubasust ning omapära :)

  • Miramii
   Author
   16/02/2017 / 15:52

   Hei :)
   Roheline padjapüür on H&M Home, toolid on ostetud erinevatest taaskasutuspoodidest ja üks on IKEA’st.
   Sul on õigus jaa, igal korral selle laua taga istudes on kuidagi hoopis parem ja hubasem tunne. Laual oleks nagu elu sees. Kesselhaus oli ka lahe, aga tundub, et tema tunneb end kontoris palju paremini.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *