Sukulentne DIY ehk projekt alla 30.-

Mulle väga meeldivad tühjad valged seinad, aga nendest natukene enam meeldivad seinad, kus midagi huvitavat on. Nii kummitas trepist alla lipates mind alati see vaba pind mis kohe välisukse kõrval on ja kus meie “loba-pink” aset võtnud on. Natukene on seda näha ka kõrval olevast aknast aeda ning tänavale ja seetõttu arvasin, et seal peab midagi pilkupüüdvat olema!

Ma armastan taimi, kuid nemad mind mitte nii väga. Nii on ainsad taimed minu kodus need, kes väga mind tegelikult ei vaja. Ahvileivapuud on juba mitmeid aastaid vastu pidanud ja talvel soetatud Tillandsia brachycaulos var. abdida samuti väsimusmärke ei näita. Kui aga ühel päeval poes imepisikesi Itaalias valmistatud savipotte nägin, tärkas mulle idee! 

DSCF1073_v

 

 

Projekti tarbeks ostsin ma poest:

9 savipotti hinnaga (0,89 tk)

ümarliistu diameetriga 25mm (3,50)

Erinevaid sukulente mille hinnad algasid 1,50 eurost ja kalleim oli kaktus hinnaga 4,50

Veel läheb vaja midagi, millega pulk seinale kinnitada ja rippuma panna. Selleks sobivad konksud ja tamiil.

DSCF1080_v

Poti punumise õpetuse leiab Kinnisvara24 lehelt SIIT aga lihtsalt pane tähele, et ma punusin mõnda paela kaks korda. See pole midagi keerulist, ma luban!

DSCF1091_v

DSCF1084_v

Ja ongi tore sukulendisein valmis! Nende hooldamine ei ole suur vaev ja silmailu on rohkem kui küll.

DSCF1079_v

Share:

4 Comments

 1. 17/07/2016 / 20:53

  Mmm, kui esteetiliselt ilus vaatepilt! Peaks endagi makrameesid duubeldama ja nad naamoodi seinale seadma. Ah – lihtsalt nämma!

 2. Mirjam
  17/07/2016 / 23:09

  Oo nii hea idee. Mulle tundub, et täpselt see ongi mu esikust puudu. Tuleb end vist proovile hakata panema :) Tegelikult tahtsin küsida sinult nõu ka. Kas oskad äkki öelda, kust leida skandinaaviastiilis lauajalgu? Me elukaaslasega hakkasime kirjutuslauda meisterdama,aga ei suuda leida ilusaid lauajalgu. Nii palju, kui ehituspoodides vaatasime siis selliseid ümaraid, ülevalt poolt paksemaid, puidust ei olnud.
  Veel ägedam oleks, kui teeksid postituse teemal nt erinevatest lauajalgade lahendustest. A la torud jne :) Tean, et sul lihtsalt nii head ja omanäolised ideed alati.

 3. Triinu
  25/07/2016 / 17:31

  Mind huvitab hoopiski, kust sa nii vahvad sukulendid leidsid? Olen otsinud neid … Hortese valik on hirmuskasin kui mitte pea olematu ja Bauhof ka ei hiilga. Oskad ehk mõnda muud kohta soovitada?

  • Miramii
   Author
   25/07/2016 / 18:02

   Hei!
   Need on pärit Bauhausist :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *