Sisustuspoed Eestis, minu poolt heaks kiidetud!

Panin nii teie kui enda jaoks kokku nimekirja endale meeldivatest kohalikest e-poodidest, päris poodidest ja lastetoa asjade poodidest. Et noh, kui vaja siis on kõik üheskoos. Kõik kindlasti esimese hooga meelde ei tulnud ja küllap lisan aja jooksul juurde.

Kui sa tead midagi, mida ma ei tea, lisa kommentaaridesse!

 

E-poed

My Living

My Living müüb näiteks House Docotorit, mis on Taanis üsna hinnatud bränd. Mitte küll disaini eliiti kuuluv, kuid siiski võib leida igasuguseid ägedaid asju alustades kaussidest, taldrikutest ja lõpetades riiulite ja toolidega.

LX Interiors

Klassikalist stiili esindav mööblipood. Kui soovid oma kodu sisustada selliselt, et see alati IN on ja mitte kunagi “moest välja” ei lähe, siis on see õige koht. Kui see stiil meeldib, siis võib külastada ka Luxori poode, mis müüb muu hulgas näiteks Ralph Laureni mööblit.

Snug

Pigem erinevad aksessuaarid. Täissuuruses mööblit on vähe.

Nordic Design Home

Nordic Design Home’l on ka päris pood, mis asub Baltijaama turu vastas. Seal on äge pisike kohvikunurk ka. Pood on külastamist väärt, sest väljapanekud on väga ilusad ja töötajad hästi teadlikud, sõbralikud ja lahedad. Neilt leiab diivaneid, tugitoole, laudu ja ka väiksemaid sisustusaksessuaare.

Pier

Pierist vaatan mina tavaliselt patju ja küünlaid ja selliseid asju. Aga samas olen nüüd silma ka mõnele mööblitükile peale pannud. E-pood meeldib mulle rohkem, aga päris pood on Ülemiste Keskuses.

Alan Deko

Ka selline koht, kuhu spetsiaalselt midagi otsima minna ei tasu, kuid huvitavaid leide satub ikka ette. Neil on väga põnevad lambid, mis peamiselt sobivad rustikaalsesse stiili. Päris pood on Ülemiste Keskuses.

Mööblisahver

Pärnu pärl. Müüvad vana mööblit, mis on uuenduskuuri läbinud ja peaaegu ükski asi ei kordu. Hinnad on head ja lisaks leidub neil ka Nicholas Vahé köögiasju. Päris pood asub Pärnus.

Hunterior

Boho stiili austajate meka. Iga toode mis nad müüvad on ekstra hoolikalt välja valitud ja lisaks on nad ise ka hästi toredad. Poodi pole, aga stuudio-pood asub Nõmmel. Kuid külastamine vist kokkuleppel, aga pole kindel.

Deko

Mööbel, sisustusaksessuaarid ja isegi vannituppa vajalikud asjad. Müüvad palju disainiklassika järgi tehtud asju. Päris pood asub Tallinnas, Pärnu mnt. lähedal.

Home Table House

Palju valget mööblit.

Rug

Rug on minu meelest lahe. See on koht, kust leiab klassikalist ja aegumatut mööblit mega hea hinnaga. Ja isegi täispuidust, mitte mdf vms. Suur aaretelaegas, vahel. Päris poed on ka olemas, üks asub Tallinnas, Kadaka tee lähedal.

Kaubamaja

Kui ma linna satun ja mul aega on, astun ALATI Kaubamaja koduosakonnast läbi. Nüüd on neil ju Menu, Hay ja Muuto tooteid ka ja põhjust sinna minemiseks jätkub alati. Ja noh, nende e-poes ka need kõik asjad olemas ja lihtsasti tellitavad.

Norr11

Sest kes ei tahaks endale Mammothi tooli….

Home4You

Ma pole sealt eriti midagi ostnud, aga kui mööblit otsin, siis alati kiikan korra sinna ka. Päris poed samuti olemas.

Päris poed

Bo Concept – Pärnu mnt 158/1

Vepsäläinen – Stockmanni viimane korrus

MusterPärnu mnt. 139

HomeArt – Telliskivi 60A

Stockmanni koduosakond – Liivalaia 63

Luxor

 

 

Lapsed

Designnut.ee

Kids Decor

Minu Tuba

Scandikids

Share:

4 Comments

 1. JJ
  28/01/2018 / 01:01

  Pieri Tartu pood (uuem ju!) on o-lu-li-selt lahedam kui Tallinna oma. Ja Alandeko on ka Rocca Al Mares.

 2. Kairi
  07/03/2018 / 22:22

  Järve keskuse Aatrium

  • Miramii
   Author
   08/03/2018 / 01:54

   Ma ei saa soovitada e-poodi kus enamike asjade tarneaeg ulatub mitme kuuni :(

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *