Sinine neljapäev

Voodipesu: Bedroommood, toonis Navy

Neljapäevad on mõnusad päevad. Need on päevad, kus vähemalt minule ja Bellale mõeldud alarm tööle ei hakka ja kus unetunde ei loeta. Päevad, kus triibulised ööriided lõunani selga jäävad, kus hommikusöögid kestavad mitu tundi ja kus (ma vähemalt üritan) ainatihti tööle ei mõtle. Umbes täpselt sellised, nagu need enne lasteaia aja algust olid. Ja uskuge mind, ma vahel siiani mõtlen, et nii pisikesed ei peaks lasteaias käima, aga siis jälle ta sinistesse silmadesse vaadates, “tahan lastaaia!” kuuldes, ma selle mõtte ka kohe unustan. Sest noh, kui laps seal isegi magab ja uinub koduse kahe tunni asemel vaid poolega, siis ei pea ma vist tõesti muret tundma. Aga teate küll..

Voodipesu: Bedroommood, toonis Navy

Mulle meeldib, kuidas mina Bellat ei kujunda vaid tema hoopis mind ja meid. Vahel mõtlen tagasi aegadele, kus kodu jaoks ainsad “värvid” olid must ja valge ja hall ja kus ilu peitus puhastes tasapindades, kapi pealsetes ja väga hoolsalt läbimõeldud ja kujundatud kompositsioonides. Nüüd on meil värvi siin ja seal ja tahaks muudkui veel. Tahaks kõikide värvidega sõbraks saada ja neid loopida siia ja sinna, et keskkond meie maailma kõige ägedama tegelase ümber oleks sama värviline, kui ta iseloom. Ma tahaks, et kõik, kes meile koju sisse astuvad, teaksid, et siin on elu sees. Ja nii mõtlesingi, et magamistuba võiks olla ristitud “siniseks toaks”. Rohkem küll selle toa tapeedi pärast, aga siis natukene ka sellepärast, et sinine värv mulle nii hirmsasti meeldib.

Voodipesu: Bedroommood, toonis Navy
Voodipesu: Bedroommood, toonis Navy
Voodipesu: Bedroommood, toonis Navy

Kuigi R. värviks vist hea meelega ka selle toa lae siniseks, siis tegelikult piirdusime hetkel ühe pisikese seinajupiga, mida ma näitan mõni teine päev. Ja, et iseloom rohkem sinisekarva oleks, vahetasin senise halli voodipesu täitsa-täitsa sinise vastu. Nii sinise, kui vähegi saab. See on pärit Bedroommood e-poest. Nagu ka piltidelt näha, siis oleme väga skandinaavialikult kahe teki perekond ja nii ilustabki meie voodit ühe suure komplekti asemel hoopiski kaks, 140×200 mõõdus tekikotti. Bedroommood lehel on valida kahe erineva materjali vahel- satiin või percale, millest meie valisime viimase. Kuna R. arastaks magada aken pärani lahti ka südatalvel ja mina, pigem mitte, siis on percale materjal just selline hea “külma hoidja”. Lisaks peaks just percale olema see materjal, mis ka peale pikka kasutusaega enda kauni välimuse säilitab. Voodipesuga on ju see, et kvaliteetne nõuab natukene suuremat väljaminekut ja siis tahaks, et niipea uuele mõtlema ei peaks.

Voodipesu: Bedroommood, toonis Navy

Kuigi piltidelt pole väga aru saada, siis tegelikult kombineerisime oma sinise heleroosa voodilinaga. Mis, kusjuures, on esimene, mis suudab meie kontinentaalvoodi osa täielikult enda sisse mahutada. Meil on seni olnud natukene tüütu lugu pealismadratsiga, mis öö jooksul kipub asukohta vahetama ja patju sööma, siis nüüd hoiab Bedroommood lina seda kenasti paigal ja ma ei pea oma padjakuhjaga voodi keskele pagema.

Kuigi mina sain enda voodipesu kingituseks, siis on huvilistel siiski vedanud, sest koodiga “MIRAMII20”, saab valitud Bedroommood voodipesult (va. komplektid) -20% allahindlust ja ka tasuta saatmise. Allahindlus on alati kasulik, aga tasuta saatmine meeldib mulle alati.

Share:

4 Comments

 1. Saara
  04/10/2019 / 21:21

  Mina olin ka pikalt väga häiritud sellest linalahendusest – need kummiga linad, mida armastan, lihtsalt ei ulatu tavaliselt kontinentaalvoodi esimesest kihist korralikult üle. Kui ka ulatuvad, siis näevad totakad välja. Meie leidsime lahenduse heas pealismadratsis – meil on tugev kookosmadrats, ikka 5 cm lai vähemalt ja hästi kõva. Panengi lina selle serva alla ja niimoodi on voodi ilus ning lina püsib paigal.

  • Miramii
   Author
   04/10/2019 / 23:21

   Meil tegelikult ongi vaja uut pealismadratsit ka, juba ammu. Kookosmadrats..uurin selle kohta! Tundub põnev :)

 2. Kristi
  19/10/2019 / 19:33

  Pole küll otseselt selle loo teema, aga ma olen alati mõelnud nende efektseinte juures, et millised need ülejäänud neli seina peaks olema? Teistsugust tapeeti ju ei pane tavaliselt, kas ongi ainult valge/hall/beež värv? Kunagi need ilupildil ei ole, aga voodis/diivanil näed ainult neid ülejäänud seinu ju :D Valgustage mind. :)

  • Miramii
   Author
   20/10/2019 / 12:17

   Meil on teised seinad valged ja üks ukse kõrval olev, pisikene jupp, potisinine. Voodis lamades näed jah pigem teisi seinud, aga kui ma aus olen, siis voodis olles ma lihtsalt niisama tuba ei vaata ja vaadeldavas rollis on ta pigem päevasel ajal..ja esimesena paistab silma see sama kontrastsein. Kuigi olen mõelnud, et selle tapeedi puhul oleks väga äge, kui terve tuba selle all oleks..lihtsalt see oleks olnud tapeetijale pea võimatu ülesanne, meil on väga teistmoodi seinad.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *