Restoranikülastus: Peps

Alles üleeile avati kesklinnas uus pop’i kujundusega kohakePEPS! Aadressiks on Kentmanni kuus- Solarise vahetus läheduses.

Sealt mitmeid kordi mööda sõites, kui see veel avatud ei olnud, lubasime R’iga teineteisele, et nii pea kui avatakse ruttame meie kohale! Ja nii oligi!

WeVisited_resto

Interjöör on väga äge! Industriaalne aga ääretult puhta üldmuljega! Toolid meenutasid seda sama millel ma hetkel kodus istun ja ka köögiriiulitelt leidsime hulga asju, mis meil endal kodus olemas on. Seega- kodune tunne? Teenindajad olid sõbralikud kuid ikka ja jälle kordus see sama muster- astusime sisse ja kõik vaatasid üllatunult otsa just-kui mõeldes et kas me ikka tõesti tahame sisse tulla? Küsisin siis viisakalt, et kas me võime siseneda ja ehk isegi istuda? Saime loa ;)

Ma ei tea kas asi on minus või selles, et olen palju reisinud aga mitte kuskil mujal kui Eestis ei esine sellist asja, et keegi sulle toidukohas juba uksel Tere ei ütle ja ei küsi “Kui mitmele laud? Neljale? Kas see siin sobib?” Minu meelest oleks tore ja hea. Aga OK, leian ise ka selle vahva neljase laua! Leidsimegi!

DSCF0426

Menüü hetkel väga rikkalik ei olnud, aga see on uute kohtadega ikka nii. Kurb ka see, et magustoitu polnud enam pea üldse alles- meie seltskonnast sai üks endale viimase sidrunikreemi küpsistega ja menüüs olnud vahtlitest võisin ma vaid und näha. Kuid loeme seda kui põhjust tagasi minemiseks, eksole!

Toidud olid head ja ääretult kaunid! Ma täpseid nimetusi siia tuua ei saa, sest kahjuks pole nende menüü internetis üleval ja ma polnud nii tark, et seda ülesse pildistada. Seda juhtub minu puhul tihti!

DSCF0408

Need ei ole bruscettad vaid olid teise nimega. Peal ülimaitsev sibulamoos ühes kitsejuustu ja tükikese maasikaga! Maitsesid niisama hästi kui pildilt tunduvad ja noh..natukene pareminigi!

DSCF0412

Need on peekoni-juustu vahvlid. Sellisel kujul ma polegi varem vahvleid söönud ja nende olemasolu üle oli ka PEPS’i omanik ise väga õnnelik. Need olid imehead ja suussulavad ja..neid tahaks veel! Kohe ja praegu!

DSCF0413

Ma arvan, et see oli kana salat.. Kas pole imeilus värviline! Värske ja ääretult tervislik! Kusjuures see on PEPS’i üks olulisemaid väärtuseid- kõik toidud pakatavad tervislikkusest ja rasvast nõrguvaid tooteid sealt ei leia!

DSCF0407

DSCF0406

DSCF0417

DSCF0416

Sidrunikreem koos besee ja küpsisetükikestega! Selle maitset ma kirjeldada ei oska kuna ei kuulunud mulle aga kuuldavasti imehea! Lisaks kas see ei näe mitte ääretult kaunis ja armas välja!

Hoolimata sellest, et tellitud kakao jäi saamata ja saime rohkem bruschettasid kui soovisime, oli terve külastus ääretult meeldiv ja läheme kindlasti tagasi!

PS! Nad avavad peagi ka katuseterrassi ja ohoo..PEPS- be aware! Suviseid reedeõhtuid on seal fantastiline mööda saata!

DSCF0405

 

Aitäh Peps! Varsti näeme jälle!

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *