Peeglike-peeglike seina peal!

..kes on kauneim peegel kogu maal? Sina-sina-sina oled, mu kallis kuusnurkne peegel-mosaiik!

 

DSCF1252_v

 

Vahel õhtuti (loe: öösiti), kui töötamise soov on otsa saanud, siis lähen ma e-bay avarustesse seiklema. See on küll üks hiiglama suur maailm, mis mind väga naljakal moel aeg-ajalt inspireerib. Nii, nähes neid seinale kleebitavaid kuusnurkseid peegleid, olin ma taas ideedest tulvil. Kuusnurkne motiiv on mu kodus esindatud veel vannitoas kui ka külalistetualettruumis. Viimane aga saab peagi ka täiesti uue kuue ja mu mõtete järgi nii laheda, et tekib kahtlus selle õnnestumise võimalikkuses. Aga ma arvan, et miski pole võimatu ja küll see välja tuleb! Kui mitte mul, siis mõnel ehitusmehel kindlasti ;)

 

DSCF1243_v

 

Meie magamistuba on üsna suur. Või noh, mitte nüüd hiiglama suur, aga nii suur, et veerand sellest on täiesti kasutamata. Olen pikalt plaaninud sinna lugemisnurk tekitada ja küllap see sinna tulebki, aga praegu lisasin midagigi toreda peegel-mosaiigi abil. Natukene elu juures, kas pole? Hiljem peaks siia lisanduma mingi väga lahe tugitool ühes jalapingiga, põrandalamp, äge vaip ja pisike lauake. Aga kuna köök on hetkel prioriteet-number-üks, siis ehk jõuame selle nurgani jõulude paiku! Ehk..

 

DSCF1255_v

Nagid: Norman Copenhagen   Lillepotihoidja: Ferm Living   Kardigan: Woolish   Riidepuu: Mänfred

DSCF1242_v

See kardigan, muide, on mu selle suve suurim sõber. Me käime igalpool koos! Eesti suvi on ju selline, et tänaval kõnnivad kõrvuti sulejoped ja rannaplätud..ja siis mina, alati valmis oma Woolishi kardiganiga! Kuna me R’iga sellel suvel kumbki puhkust ei võtnud, siis on meil maailma-parim-plaan peagi pikk autosõit ette võtta. Me läheme Prahasse! Põnev-põnev.. Woolish tuleb muidugi kaasa!

DSCF1257_v

DSCF1248_v

DSCF1251_v

Share:

4 Comments

  • Miramii
   Author
   05/08/2016 / 14:10

   :D haha, onju!

 1. Hedda-Maret Eenmaa
  29/05/2019 / 10:49

  Väga lahe peegel-mosaiik. Kust selline pärit on? :)

  • Miramii
   Author
   02/07/2019 / 22:07

   e-bayst vist :) Väga ammune ost.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *