Peagi valmiv vannituba ja töömehed!

Kui ma üldse midagi natukene kahetsen, siis seda, et me sisse kolides KOHE vannitoaga ei alustanud. Selles mõttes, et asjad olid ju turvaliselt kastides ja kõik lage- mis viga neil veel paar nädalat nii olla. Aga ei, me pakkisime kõik lahti ja hakkasime hoogsalt elama.

Ehitusmehi hakkasin otsima alles jaanuaris ja külas käis nendest mul vist 3. Huvitav kogemus, hinnad erinesid nagu öö ja päev ja töövõtted niisamuti. Nimelt läbib meie vannituba totaalse uuenduskuuri, see tähendab, et kõik seinad tuli maha võtta, sest noh, eelmised plaadid polnud minu tassike teed. Küll aga pakkus üks ehitusmeestest välja variandi, et ta katab plaadid lihtsalt kipsiga ja paneb uued sellele peale. Pidavat olema täiesti tavaline teguviis ja odavam ka! Mainin ära, et see brigaad oli kõige kallim ühes 20% moodustava “muud kulud” reaga, mida mulle selgitada ei osatud.

Valisime ühe ettevõtte, Imbrex ehitus, peamiselt seetõttu, et eesotsas olija tundus sümpaatne ja ainsana saatis ka tehtud töödest pildid. Tundus väga hea plaatija! Ja kuna mul on ju tegu kuusnurksete isenditega siis..hea kõlab väga hästi. Praegu, nädalaga, on nad jõudnud nii kaugele, et seinas juba uus kips (ei..mitte vanade plaatide peal) ja ka uus põrand on valatud. Sellel nädalal nad saavad põranda ära plaatida ja seinad värvida. Me laseme seina vaid osaliselt plaatida. Need plaadid saabuvad aga Itaaliast alles järgmine esmaspäev, aga sellest pole midagi..sest see tähendab seda, et järgmisel nädalal on kõik valmis!

Seni olen ma aga suur eneseületaja ja külastan MyFitnessi nagu vana spordikala.

Ja musta duśśisegistit on vaja!

 

Share:

4 Comments

 1. Anne
  08/02/2016 / 23:14

  Mis trenni teed MyFitis?

  • Miramii
   Author
   08/02/2016 / 23:17

   Ise ja peamiselt kardio ja jõud. 20 minutit jooksu, 20 minutit ratast ja siis pisut raskustega värki. Aga tahaksin joogat proovida või bodybalance ja selliseid asju :)

 2. eva
  28/08/2016 / 15:36

  Tere, kust Sa plaadid tellisid? Kas jagaksid veebilehte?

  • eva
   28/08/2016 / 15:53

   Leidsin järgmisest postitusest. FloorIn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *