Öised loomad!

Ööloom ütleb hästi- teadlased on tõestanud, et kõik inimesed magavad! Minu jaoks on uni väga tähtis- armastan väga magada ja minu unenäod on üsna detailirohked ja täis aktiivset tegevust ja enamasti täiesti absurdseid asju. Nagu viimane- marmorkala ja ookeanijõega! Jah..ookeanis oli eraldi jõgi, mis toimis nagu basseinides olev veetoru ja jõe mõlemal pool olid marmorkalad. Nad olid ohtlikud- võisid inimesi vee alla tirida ja neid natukene saputada. Surnuid selles unenäos ei olnud, aga hirmu küll. Ja vot selliste veidrate mõtete tarbeks on Ööloom loonud unenäopäeviku, mida nad nüüd hea meelega ka ülejäänud maailmale tutvustada sooviksid. Päevik on pakendatud ägedasse karpi ja kaasa saab laheda maski, enda soovil. Maskid on neil toredad- minu lemmikud olid ükssarv ja panda. Panda, sest noh..must-valge, eksole.

 

dscf2491_v

 

Selleks, et nad aga seda teha saaksid, vajavad nad kerget toetust SIIN ja pane tähele, et  iga toetusega saab kaasa ka mõne ägeda meene, kasvõi need unesokid, millest ammu unistanud oled! Aga tead mis..mul on üks salajane link ka.. see link on selline, millele vajutades saad erilise pakkumise osaliseks! Nimelt saad sa sellele vajutades toetada Öölooma 25 euroga, kuid vastutasuks koaala maski ja unenäopäeviku! Jah..seda teised niimoodi ei saa. Selleks mine SIIA. Äge, eksju!

 

dscf2489_v

 

Ja nagu Teleturus öelda armastatakse- see pole veel kõik! Tahad saada täpselt sellist unemaski nagu SINA tahad ja..ühes unenäopäevikuga? Selleks kirjuta mulle kommentaaridesse, kas sina näed unenägusid? Millistel juhtudel sina unemaske kasutad? Ja milline sinu oma on? Minul oli aastaid (piinlik), Hello Kitty oma mis mulle kingiti. Siis andsin selle R’i õele ja asendasin River Islandi rebase omaga. Ja siis kui Zara Home avati, ostsin sealt linase maski. Nüüd aga, see panda- oh-dear! Lemmik.

 

Võitja loosin välja 26.10.16! Ole valvel!

 

Share:

22 Comments

 1. 18/10/2016 / 12:40

  Uni on parim! Mina näen ka alati hästi deitailirohkeid ja värvilisi unenägusid, kuigi mitte nii fantaasiasse kalduvaid, pigem realistlike ja igapäevaseid, nii et teinekord peab mõtlema kas see juhtus nüüd unenäos või päriselt :). Varem ei ole maskiga magamist proovinud (aga tundub väärt idee) ja Öölooma maske olen pikalt-pikalt piilumas käinud (kõige armsam disain üldse) aga see viimane samm öömask endale päriselt soetada on veel tegemata.

 2. 18/10/2016 / 13:24

  Näen unenägusid koguaeg. Unemaski ei olegi kunagi kasutanud, aga Öölooma maskid tunduvad nunnud ja paneks ööseks silmadele küll! Käisin eelmisel aastal kuulamas Eesti Disainikeskuses seminari, kus Öölooma asutajad rääkisid Öölooma kui toote ja brändi lugu.. väga inspireeriv ja armas idee kõige selle taga ??

 3. Kristiina
  18/10/2016 / 14:21

  Ma olen vist üks üdini praktiline inimene, sest ma ei näe ei ilusaid ega koledaid unenägusid, ma tahan lihtsalt ülimat vaikust ja rahu. Mul on kodus kaks põngerjat, kes oma kohalolekuga (nii õhtul kui hommikul) meie voodis võivad selle viimase juuksekarva ka püsti ajada. Ja teinekord ongi just unemask see, mis päästab (umbes nagu jaanalind pistab pea liiva alla). Aga kui aus olla, siis mul on tegelikult üks “õudusunenägu”küll – abikaasa, õhtul voodis, telefonist uudiseid lugemas. Ja see valgus, mis sealt kumab, on teinekord hullemgi kui hommikune kella kuuene äratus, mis on tavaliselt selline: “Emme, issi , ärgake! Ma tahan multikaid, kakaod, süüa, mul on külm jne” . Ja siis paneks jälle heameelega selle öömaski hästi tugevalt silmade vastu. Vahel ma mõtlen, et sel võiks läki-läki taolised kõrvad ka olla :)

 4. 18/10/2016 / 14:26

  Hei!
  Olen kogu oma teadliku elu näinud väga palju erinevaid unenägusi. Minu jaoks on see nagu teine maailm, mis tundub kui päris :). Nende kirjapanemisest olen juba ammu mõelnud, kuid pole millegipärast teinud veel seda. Nimelt, tundub mulle, et olen vahel mingeid asju ette näinud, mis juhtuvad ka päriselus. Või siis oleks lihtsalt hea teinekord analüüsida, sest kohati tundub nagu oleksid unenäod tee alateadvusesse, kuhu ärkvel olles nii lihtsalt juba ei satu ;). Neid maske pole aga kunagi kasutanud, või tegelt, meenub et kunagi ammu ammu kui sugulased ameerikast külas käisid, andsid need lennuki omad meile, siis aga olid need pigem niisama mängimiseks :)

  Mari-Liis

 5. 18/10/2016 / 14:38

  Ooo, ma olen suur unenägude fänn ning näen neid ikka palju ja tihti! Voodi kõrval on ka unenägude raamat, et kohe kõik järgi uurida. Minu puhul on täiesti tavaline läbi une karjuda, nutta või naerda… kuigi teiste arvates on see päris hirmus nähtus.

  No näiteks viimati nägin, et olin sõbrannaga Indias bussile minemas, kuid bussijuht ei tunnistanud Eesti soodupiletit ja nii meid maha jäetigi. Ulgusin siis pikali pingil selle üle kuniks tuli ligi India mees, kelle jutust ma midagi aru ei saanud ja kes mind varbast sikutas… kuniks ärkasin üles elukaaslase raputuse peale, sest olin läbi une padjad juba täiesti märjaks nutnud. Jep, täiesti tavapärane :D

  Unemaski mäletan lapsepõlvest, ma ei suuda meenutada tema välimust ega kadumist, kuid tean, et üks isend mul olemas oli. Ilmselgelt on viimane aeg uus endale leida, et natukenegi enda emotsioone ja unenägusid taltsutada! ;)

 6. Kadi
  18/10/2016 / 15:32

  Minu unenäod on väga detailsed ja kõiguvad seinast seina vastavalt siis kuu seisudele x). Vahel näen väga realistlike unesid. Ma tunnen unes olevate objektide lõhna, kuju ja materjali, aga vahel näen ka selliseid unenägusid, mis viivad mind probleemide lahendusteni, kuid peale selliseid unesid olen suht väsinud hommikul. Unemaske on mul olnud üks, mida kasutasin, kuid panin selle nii hästi ära, et üles enam ei leia. Ja kuna hetkel on elus suht kiire ja stressirohke aeg, siis sooviksin, et mul oleks üks lahe öömask, millega unematit meelitada lavendlilõhnaliste, valgete linade vahele. Uinuda ning ärgata hommikul särava ja värskena.

 7. 18/10/2016 / 16:00

  Mina ei taha üldseeee unenägusid enam näha. Viimati tapeti popp blogija Triinu Liis mu uneäos ära :O ehk selgitab see mis sorti õudsed mu unenäod on. Unemaski ei ole kunagi kasutanud, ei ole selle vajadust seni mõistnud.

 8. Kaisa
  18/10/2016 / 16:11

  Aitäh vihje eest! Nii head võimalust öölooma unemaski ostmiseks ei saanud kasutamata jätta:) Nüüd on üks osa elukaaslase jõulukingitusest olemas:) Sest mingi aeg ta vihjas, et sooviks seda endale saada!

  Aga endale võiks võita küll unemaski:) Sest no ma kaotasin enda oma paar aastat tagasi ära ja ilma selleta on väga halb magada! aga pole kuidagi kätte võtnud uue soetamist.

  Unenägusid näen ma kogu aeg ja üldiselt on need väga hirmutavad. Vahest kui juhtun nägema, et kukun kuskilt kaljuservalt alla vms, siis võpatan ennast(ja ka elukaaslast:P) üles kohe. Vähest on need nii reaalsed, et tekib hirm, kas need reaalselt ka juhtuvad.

 9. H
  18/10/2016 / 19:50

  Tuleb tunnistada, et vahest võib uni päris koormav olla, seda juhul kui juhtuvad ööd, mil mäletad mitut und järjest ja pole enam päris kindel kust läheb piir nö päris mälestuste ja unemälestuste vahelt, ent üldiselt on unenäod siiski ammendamatuks inspiratsiooniallikaks. Unemaski pole seni suvistel valgetel öödel abiks olnud, tema funktsiooni on pidanud asendama suvalised ette juhtuvad riided – mitte just kõige mugavam lahendus. Üks pehme ööloom parandaks kindlasti olukorda :)

 10. Mary
  19/10/2016 / 01:04

  Mina näen unenägusid hästi harva, aga kui näen, siis kannavad nad alati endas mingit tähendust. Vahel on nii kahju, et öösel üles ärgates katsun oma unenägu nö läbi mõelda, et see hommikul kenasti meeles oleks, aga kahjuks unuvad nad väga tihti ära. Nii ma ei saagi teada, mis saatusel minu jaoks plaanis on

 11. 19/10/2016 / 07:28

  Ma näen väga erinevaid unenägusid – reaalseid, ebareaalseid ja vahel selliseid, kus saan aru, et näen und ning saan une käiku muuta. Viimastel kuudel mäletan nähtud unenägusid vähem (või ei jõua unenäofaasi), kuna mul on kehva unega beebi, kes mindki väga tihti äratab. Unemaski pole kasutanud, aga siis, kui und jälle natuke rohkem jagatakse, oleks mõnus seda kasutada küll. :)

 12. Kairit
  19/10/2016 / 09:44

  Unenägusid näen, aga ilmselt ei ole need alati hommikul meeles. Huvitav on, et vahel tuleb unenägu päeva jooksul meelde. Väga sürreaalseid unenägusid vist ei olegi näinud, enamasti on need üsna elulised, s.t inimesed, kohad jms on tuttavad, aga üldjuhul on alati midagi teistmoodi kui ilmsi.
  Unemaski mul ei ole, kuigi mõned korrad olen sellega maganud lennukis. Ööloomad näevad aga nii ägedad välja, et see on lausa omaette disainielement. Tegelikult tahaksin selle kinkida hoopis oma õele :)

 13. Tuuli
  19/10/2016 / 10:56

  Näen väga sürrealistlikke unenägusid. Enamasti mäletan ka hommikul neid.
  Endal isiklikku öölooma pole, aga teistele olen kinkinud Bati ja Owli. Endale meeldib kõige rohkem Panda :)

 14. Kerli Kostin
  19/10/2016 / 16:00

  Mina näen samuti tihti unenägusid – teinekord ehk tihedamini, kui tahaksin (need on need olukorrad, kus hüppad kõrgelt edasi ja… maa kaob jalge alt ning ärkad võpatusega), kuid annavad uneajal mõnusat tegevust. Kuna ma olen üsna rahutu magaja, kui väljas on koidukuma (või täiskuuvalgus akna vahelt sisse piilub), siis olen hakanud kasutama oma öölooma – hundi maski sellest samalt ettevõttelt. See on uskumatult mõnus ja pehme! Samuti on see mõnusaks variandiks omada oma tuduaega juba kallima raamatulugemise kõrvalt – nii saan mina juba suikuda unne ja tema veel lambi valgel lugeda. Aga et ka tal oleks teinekord uinumine kiirem, oleks minu hundi kõrvale hädasti üht rebase- või hundikutsikat veel vaja :)

 15. Sandra
  19/10/2016 / 17:54

  Näen väga tihti unenägusid ja enamus ajast on need väga ulmelised ja veidrad (heas mõttes), niiet unenäo päevik täituks kindlasti väga põnevate lugudega. :D
  Pole eelnevalt näinud vajadust maskile, aga kuna elukaaslane vaatab aeg-ajalt öösel telekat ja/või teeb tööasju ja mind valgus magamise ajal tohutult härib, siis peab ikka seda teed minema, et endale tore maskike leida.

 16. Kristi
  20/10/2016 / 11:32

  Äkki õnnestub sellise nunnu unemaskiga koledad unenäod eemale peletada, mis viimasel ajal kipuvad tulema :-)

 17. Kelly
  20/10/2016 / 12:45

  Minu meelest on unenäod nii.. lahedad! Õnneks ma ise näen pea iga öö unenägusid. Vahel olen isegi natuke pettunud, kui unes midagi ei näe (või hommikul lihtsalt ei mäleta). Minul on Öölooma kaelkirjaku unemask, mida hetkel jagan elukaaslasega (kuigi ta väga tahaks endale oma), sest tema tööpäevad lõppevad aeg-ajalt hommikul, ning siis on unemaskiga hommikuvalges toas parem magama jääda. Ise kasutan maski siis, kui tunnen, et uni ei taha tulla, sest mingil imekombel uinun maskiga alati palju kiiremini.

 18. Tuuli
  20/10/2016 / 16:55

  Milline see koaala mask huvitav välja näeb. Seal lehel pilti pole ja kodukal ka mitte:)

 19. Anni K
  20/10/2016 / 18:29

  Näen igasugu unenägusid, vahest mõtlen, et mõnest unenäost võiks fantaasiafilmi teha :D Tihti on aga nii, et unes nähtu läheb meelest. Kasutasin unemaski, siis kui läksin varem magama ja teine tahtis veel üleval olla, nii et tuli toas põles või siis kui järgmine päev oli vaba ja teadsin et tahan pikemalt magada, et hommikupäike üles ei ajaks. Olen aga oma unemaski kuhugi teadmata kohta ära kaotanud, nagu oleks kosmosesse lennanud. :D

 20. Merili
  22/10/2016 / 21:57

  Mina näen samamoodi väga detailseid ja tihti naeruväärseid unenägusid. Tihti saan aru, et näen und ja vaatan unenägu nagu filmi ning saan igal hetkel (näiteks siis kui hirmsaks läheb :D ) üles ärgata. Samuti on mul 4-5 unenägu, mida olen enamus oma elust korduvalt näinud paar korda aastas. Unemaski ma ei kasuta, sest mul seda lihtsalt pole. :D Aga öölooma tegemistega hoian end pidevalt kursis, sest nende brändikontseptsioon on lihtsalt nii vinge. Unemaski kasutaksin tõenäoliselt reisides.

 21. M.
  23/10/2016 / 20:57

  Mina ei ole unemaski kunagi kasutanud :O aga viimase kahe aasta jooksul ei ole lapse kõrvalt ka eriti maganud :D kuna nüüd hakkab ehk laps pikemalt korraga magama võiks täitsa katsetada! Unenägudega on kuidas kunagi aga enamasti mõjutavad päevategemised/mõttes otseselt mu unenägusid :)

 22. Liina
  23/10/2016 / 23:47

  Naljakas, et ma seda postitust just täna loen, sest mul oli eelneval öösel eriti meeldejääv unenägu. Olin eile kerges kõhuviiruses ja seetõttu jäi söömine nigelaks. Ilmselt olin hommikupoole ööd juba nii näljane, et nägin unes, kuidas küpsetasin kringleid. Nii soolaseid kui magusaid. Aga ikka juhtus midagi ja kringlid ei saanud kuidagi valmis :). Ehk siis näen küll unenägusid ja üsna värvilisi/maitsekaid. Oma esimese unemaski ostsin alles hiljuti ehk siis Stockmanni hulludelt päevadelt. See on Ecotoolsi oma, väga pehme ja mõnus. Kasutan maski pärast öövalveid päeval magamiseks. Väga kasulik väike asjake, sest meil ei ole magamistoas pimendavaid kardinaid. Öölooma maske olen varemgi vaadanud ja ka minu lemmikud om ükssarv ja panda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *