Minu Armas Oras Ilbagno Alessi Sense!

Ma olen nüüd uues kodus. See 5 päeva kui me siin elanud oleme, on olnud tolmu ja kastiderikas. Ma olen katsetanud ära kahhelkivivärvi alumises vannitoas ja kohtunud rohkelt erinevate ehitusmeestega, kes mu ülemise vannitoa korda võiksid teha. Müünud maha rohkelt mööblit ja palju on veel müüa. Vaata SIIA. Ja ma olen jõudnud isegi haigeks jääda! Lihtsalt..niisama. Väga ebasobival hetkel, just nüüd ja praegu. Ja siis..siis on minuni jõudnud mu uus sõber Oraselt. See on uus segisti.

Huh, kes oleks arvanud, et üks segisti nii palju rõõmu võib tekitada. Aga tekitab! See on nii ilus ja tark ja osav ja..ilus! Isegi R. naeris, et idee poolest peaks selle abil saama vett kokku hoida, aga kuidas! Kui järsku muudkui käsi pesta tahad.

DSCF7391

Arvasin, et säärase paigaldamine võttab kaua aega. Noh, nii tehniline vidin tundus. Aga ei..sups-lups ja paigas! Muidugi kartsin ma seda seetõttu, et see valamu on ka uus ja pole veel kunagi ühtegi segistit endal kandnud.

DSCF7393

Sellega on lahe see, et vajutad ühe korra, siis jookseb vesi 6 sekundit (saab reguleerida ka vähemaks) ja kui vajutad pikemalt siis jookseb minuti. Minuti ajal hakkavad need tulukesed segisti peal vähenema.

DSCF7395

Väga äge on ka see, et sellega tuli kaasa ka ilus äravoolu kork. Me nimelt otsisime seda mõned päevad tagasi nagu nõela heinakuhjast. Et oleks midagi stiilset ja ilusat. Nüüd selgus aga, et see tuleb täitsa komplektiga kaasa.

Ei jõua juba ära oodata, et ehitusmehed mu vannitoale peale lendaksid ja ka ülejäänud ruumist segistile sobivaks saaks! Mul on päris lahedad mõtted.

——————–

Orase segisteid saab osta erinevatest poodidest nagu näiteks FAB, Espak, K-rautakesko. Kui soovid sama segistit nagu minul, siis selle nimi on Ors IlBagno Alessi Sense ja seda üheski poes kohe saadaval hetkel pole. Küll aga peaks saama selle tellida!

Share:

5 Comments

 1. 17/12/2015 / 00:02

  Ah kui ilus valamu! Hambapasta on ka ilusas kasutamata olekus veel :)

 2. Reelika
  17/12/2015 / 01:05

  Tobe küsimus, aga kuidas te hambaharjadel vahet teete? :D Minu üks suurimaid õudusunenägusid on kellegi teise hambaharja kasutamine.

  • Miramii
   Author
   17/12/2015 / 01:09

   Musta teibiga lasen nimed peale :)

 3. Rika
  22/12/2015 / 19:01

  Super kombo! Segisti läheb mu tulevase kodu jaoks wishlist’i aga eelkõige meeldib mulle valamu. Kust sellist kaunitari leida ka võiks? :)

  • Miramii
   Author
   22/12/2015 / 23:45

   Aitäh! :) See on Hyperborea toodang, aga KUI ma ei eksi siis ainueksemplar. Kuid ära pead norgu lase, nad teevad eritellimusena kõiksuguseid asju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *