Ma armastan tapeete!

Postitus sündis koostöös ettevõttega Photowall. Piltidel nähtud tapeet kannab nime Flora Hysterica ja selle leiab SIIT.

KOODIGA “MIRAMII2020” SAAD Photowall LEHELT SOETADA TAPEEDI 25% ODAVAMALT!

Ma tean, et oli kord aeg, kus ma tapeediosakondadest suure kaarega mööda jalutasin ja olin usku “õige sein on valgeimast valgem!”. Mis polnudki vale- mu kodud olid õige pisikesed ja valged seinad aitasid valgust kinni hoida ja ruumil end suuremana tunda. Lisaks oli nende sisu väga kerge dekoreerida ja kõik tundus äge ja kena.

Tapeediga ma sain tuttavaks alles Pärnu kodus, seda kahes toas katsetades. Siia tagasi kolides olid aastad oma töö teinud ja nägin seda kodu juba hoopis teisiti. Kaardistasin asjad, mis mulle varem siin elades ei meeldinud ja asusin olukorda parandama. Üks neist oli pisikeses kitsukeses vahekäigus asuv söögilaud. Söögilaud peab saama loomulikku valgust. Punkt. Nõus? Ja ainus variant oli see elutuppa tõsta ja kuidagi toimima saada. Meie elutupa pole teab-mis suur, aga ma PIDIN midagi välja mõtlema.

Nii tulin ideele elutuba tumedatesse värvidesse peita ja kasutada “more is more” meetodit, et tuba hubasusega katta. Nii ei sega see ruumivähesus üldsegi. Minu meelest.

Ja siis ta saabus, nii õigel ajal. Photowall tahtis mulle tapeedi saata. Valisin selle välja sekunditega, sest see Flora Hysterica lausa hüüdis mu nime! Ja nüüd siin ta on. Ta teeb just seda mida ma tal teha palusin- viskab meie elutoale hubast, sooja, natukene romantilist tunnet. Samal ajal andes edasi meie kodu natukene segast ja vaba ja kunstilist olekut. Nüüd, söögilaua tagust kaunistades, on see teinud kahest toast kena terviku. Siin võib süüa, aga samas istuda ja raamatut lugeda. Siin võib külalisi kostitada ja filmiõhtuid korraldada. Bella saab laua taga joonistada ja mina tööd teha ja selle eseme elutoas olemine ei ole üldse segav, vaid natukene nagu ilus. Meie kodu süda pole köök, vaid söögilaud. Ja tapeet. Mu armas tapeet.

Photowall

Kas selle paigaldamine on lihtne? Ma ei tea, ma ei riskinud seda ise teha ja tellisin kogemustega mehe. Umbes 2,5m kõrge ja 4m laia seina tapeetimine võttis tal aega 5 tundi ja läks maksma 80 eurot. Küll aga saabub tegelikult Photowallist tapeet liimiseguga ja nad ise lubavad, et selle paigaldamine peaks olema tehtav ka ise. Tapeedi üsna kõrge hinna juures ma aga ei julgeks, ilma igasuguste kogemusteta, ise pusima hakata. Samas olen veendunud, et paljud saaksid tõesti ise soovitud tulemuse.

Kas ma soovitan fototapeeti? Jah-jah-jah! Ja üleüldse tapeete. See annab ruumile nii palju juurde. Ma tegelikult olen juba mitu ööd-päeva internetis ka Bella tuppa sobivat seinakatet otsinud, aga lihtsalt ei suuda valida. Üks oli juba ammu valitud, aga siis saatus otsustas teisiti. Nüüd on jälle teed lahti ja loodan peagi ka seal selle suure muutuse ära teha.

Kuidas sinuga? Kas sa oled tiim tapeet või tiim seinavärv?

KOODIGA “miramii2020” SAAD Photowall LEHELT SOETADA TAPEEDI 25% ODAVAMALT!

8 Comments

 1. Anna-Liisa Mets
  19/12/2019 / 14:41

  Nii ilus, ma ei või! Mul on nii kahju, et meil pole sellist suurt seinapinda kuskil, kuhu tapeeti panna. Alumisel korrusel on vaba pind hiiglasliku raamaturiiuli all ja üleval teevad kaldlaed oma töö.

  Tahtsin aga küsida, et kust on pärit need kuldsed oksad, mis laual vaasis?

  • Miramii
   Author
   19/12/2019 / 14:45

   Suur-suur aitäh! Tead Photowalli lehel on näha insp. piltide all, kuidas neid tapeete ka väikestes ruumides kasutatakse. Alati on väga lahe! Ja khm, väga palju soodsam ka ju :D :D Oksakesed on Kukupesast.

 2. Liina
  19/12/2019 / 14:56

  Vau, kui uhke tapeet! :) Kas tapeet oli täpselt selline, nagu kodulehe pildil (toonid, kvaliteet)?

  Magamistuppa tellisin tapeedi ammu ära, aga endiselt ootab rull paigaldajat. See, keda soovitasid, on aasta lõpuni reisil.

  Tüdrukute uue toa sein ootab samuti katet. Pole veel suutnud välja valida. Nüüd otsin ja kasutan tellimiseks su koodi :)

  • Miramii
   Author
   19/12/2019 / 15:13

   See on meil juba teine sama firma tapeet ja kvaliteet on jälle ülihea! Nende lehel saab vist tegelikult erinevate kvaliteetide vahel valida ka ja seekord valisin parima. Eelmisel korral tehti valik minu eest ja ei tea, mis selleks sai. Paigaldajad kiidavad tapeeti alati ja seega sellega muret pole. Muu on kõik nii, nagu lehel tundub, aga eks kodud on erinevad- meie näeme enda seina igal päeval erinevas valguses, sest praegu on pime-pime aeg, aga täna oli korraks päikest. Hoopis teine värk :D

   Nii ootan, et näha, mis su valikuks sai!!

 3. Anna
  26/12/2019 / 13:01

  Tere!

  Väga ilus tapeet ja sobib teie koju suurepäraselt. Teeb tõesti nii hubaseks ja mõnusaks.
  Andsid mulle hullult inspiratsiooni, pean ainult oma mehe nõusse saama😊, ta täielik tapeedivastane. Meie üheski kodus pole tapeeti olnud.
  Ma ei tea miks, aga siin postituses mainitud sooduskood ei kehti.

  Kõike head teie perele!!!

  • Miramii
   Author
   27/12/2019 / 22:26

   Suur aitäh! Ma loodan, et saad nõusse. Ma proovisin nüüd ise ka ja töötas.Kopeerin koodi siia otse emailist:

   “miramii2020”

 4. Diana
  30/12/2019 / 02:46

  Kui imeilusad värvid!
  Mul on kohe nii hea meel, et veel Sinu blogisse uudistama tulin – juba eelmisel korral, kui oma Photowalli tapeeti näitasid, armusin nende valikusse ja üks tapeet sai tulevase unistuste kodu jaoks välja valitud ja oma aega bookmarkide kausta ootama pandud. Nüüd on lõpuks see aeg käes, et ost päriselt ära teha ja no kui kenasti on see sooduskood ajastatud :) Aitäh inspireerimast!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *