Lähme üle suveajale!

DSCF0172_v

Roosa tass     Linik     Mustad betoonist küünlad     Salvrätikud     Puidust alus

Täna, viimase kevadkuu viimasel päeval, võime nina pooleldi suve sisse pista ja teise poolega peagi lõppevat kevadet nuusutada, mis sellest, et sellel juba mitu nädalat rohkelt magusat suve hõngu!

Suvi on see aeg, kus talveunest ärganud sõbrad end su laua ümber üles rivistada armastavad ja kus väikese laua taha mahub alati rohkem ja veel. Mulle sõbrad meeldivad ja nii olen ma alati valmis!

Sellest hoolimata, et aiatagused on just-kui rohelise värviga üle valatud, ei tasu neutraalsemaid toone karta. H&M Home hall linik ühes sobivate salvrätikutega on ideaalne paari lüüa puidu värvi lauanõude ja musta tooni betoonist küünlajalgadega. Kontrastiks sobib aga mõnes armsas toonis tass ja aiast röövitud rohelised oksakesed. Ja siis need võilillepead, mis viimase niitmise üle elasid.

 

DSCF0218_v

Kinfolk Table on mõnus lugemine neile, kes sõpru külla kutsuda armastavad ja ei karda nendega hommikutundideni aega veeta ja ühiselt su uusi toidukatsetusi nautida.

 

DSCF0181_v

Hall ja roheline toon on kui loodud teineteisele, kas pole! Seda, kuidas salvrätikud niiviisi voltida, vaata siit!

DSCF0170_v

Roosa tass annab nii kena armsa lükke kõigele sellele..nii hallile. Ja igalühel peab olema oma lemmik tass, eksju! Miks mitte siis see nii Alice’it meenutav armas isend.

 

DSCF0174_v

Ja tead mis! Samast seeriast mõned pildid võid leida ka selle kuu Anne&Stiili ajakirjast! Kas pole tore! Lisaks on seal ka killuke terrassi juttu, milleni meie jõuame homme.

Ilusat mai viimast päeva, sõbrad!

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *