Kuulujutu pink!

Kunagi olid sellised asjad nagu telefoni pingid. Ehk siis pink esikus ühes lauatelefoni ja istumiskohaga. Hea sõbrannadega lobiseda ja kuulujutte levitada.

Praeguses kodus ma ei soovi enam nii steriilne olla, kui eelmises, kus mööblitükke vaid loetud arv ja enamik pinda tühi ja vaba. Siin tunnen, et tahan segada erinevaid stiile ja silm ei kannata pea ühtki igavlevat nurka! Nii on mulle juba ammu pinnuks silmas üks ala kohe trepi ees, välisukse kõrval. Meil on pisike esik, kus ideeliselt peaksid külalised oma jakid ja papud jätma, aga see on nii pisike, et ma isegi end seal hästi ei tunne. Seega jakid riputame toas olevasse garderoobi ja papud jäävad kuhu iganes. Ka nende jalga sikutamiseks puudus koht. Noh, trepil saab ju istuda, aga see pole ilus. Nii veetsingi ma õhtu Osta.ee lehel seigeldes ja mis ma leidsin.. ideaalse pingi! Telefonipingi!

DSCF8739_v

See on täispuidust ja pärit Saksamaalt ja oma värvi poolest sobib hästi kokku trepiastmete tooniga. Maksin selle eest küll natukene rohkem, kui olin plaaninud, aga sellest pole midagi. Mulle tõesti meeldib see!

Istumisosal oli tegelikult padi, aga pildi tarbeks laenasin köögist lambanaha, sest padjaümbris ootab vahetamist ja enne otsustamist, et mis värvi see olla võiks.

Ja Sid pildil..noh..ta on säherdune koer, kes ronib alati kaamera ette, kui pildistamiseks läheb. Võtsin ta siis, kui EKA’s fotograafiat õppisin ja polnud harv juhus, kui ta minuga koolis kaasas käis. Ju siis jäi midagi külge..

DSCF8743_v

 

Ja muidugi, niipea kui olin teisele korrusele läinud, leidis Sid endale pesa. Tal on üks omadus veel- magada kusiganes kohas mis hetkel uus on ja kus mitte mingil juhul ei tohiks.. vaip, sahtlid, kapid, garderoob, uute jalanõude peal..ja pole ime ka, kui leiad ta magamast mõne vatipadja või vatitiku peal.

DSCF8755_v

Share:

9 Comments

 1. Genefic
  25/02/2016 / 13:14

  Haha, see koht on ju nagu Sidile loodud. :) Ülihea leid jällegi, Sul ikka nii hea nina igasugu lahedate asjade leidmise peale.

  • Miramii
   Author
   25/02/2016 / 13:29

   Sidile on KÕIK kohad loodud :D Tellisin talle tipitelgi, peagi saab ühe peiduka juurde :P

  • Miramii
   Author
   25/02/2016 / 13:29

   Popp värk ilmselgelt :D

 2. 25/02/2016 / 14:44

  Mul on ka sarnane kodus, ainult istumiskoha all on ka veel panipaik. Siiani on ta ainult kolm aastat oodanud, et ma ta korda teeks :D Noh, aastake tuleb vist vähemalt veel oodata, sest meie koridori-esiku remont alles ootab :D

 3. 02/03/2016 / 22:21

  Sid on ülekõige ikka! :D

  • Miramii
   Author
   02/03/2016 / 22:23

   Jaa! :D tellisin talle nüüd tipitelgi ka :D et ikka rohkem magamiskohti oleks :P ajutises kodus magas ta näiteks pappkastis.

 4. “ja pole ime ka, kui leiad ta magamast mõne vatipadja või vatitiku peal.” Omg, kuidas ma turtsatasin selle koha peal naerda :D nii armas

  • Miramii
   Author
   06/03/2016 / 16:54

   :D hihii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *