Kella viie teele, palun!

Londonis jalutades mõtlesin ma tihti, et kui kena oleks kuskil restoranis istuda ja kaaslasega inglaste moodi kella viiest tassi tõsta ja kõike traditsioonilist juurde maitsta. Aga me ei ole selleni veel jõudnud, kuid usun, et kunagi saame ka seal seda teha, näiteks Ritz hotellis või Claridge’s.

 

 

Seega olin väga rõõmus, kui kingitus.ee mulle Ammende Villa Kellaviietee maitseelamuse kinkida soovis. Juba nende kirjeldus tõstis mu ootused üsna kõrgeks, lubades kihilisi võileibu erineva täidisega, sconesid, trühvleid, marjakorvikesi. Ja muidugi vahuveini ning peasüüdlast- teed ennast. Ma ei lasknud end mitu korda keelitada, eriti kuna Ammende Villa asub mu kodust vaid jalutuskäigu kaugusel ja sedasorti traditsioonilise õhtu tarbeks ei pidanudki Tallinnasse sõitma.

 

 

Palusin kaasa oma ühe uutest Pärnu sõbrannadest ja nii saime me nautida Ammende Villa luksuslikus, ajaloolised villas mõnusat teepausi.

Suvine Pärnu on nii mõnus. Jah, talvine niisamuti, ei vaidle vastu, kuid see, kuidas Pärnu suvel õitsele ja kihisema lööb, on hämmastav. Tammede alleed, lilledest pungil pargid, rohked purskkaevud, välikohvikud ja rannamelu. Nii oli see põige Ammendesse just õigel ajal- siis, kui aknast nende imeilus ja väga hoolitsetud aed silmailu pakkus ja hõrk liiliate aroom ninasõõrmeisse tungis.

 

 

Ammende Villa oli oma Kellaviieteega täpselt selline nagu ootasime. Juugendmööblil istudes maitsesid võileivad mõnusalt värskelt ja suviselt ja kuigi tundus, et oleme nendega liialdanud ja enam kõiki kooke maitsta ei jaksaks, jõudsime seda siiski teha, sest vabaks võetud õhtu veeres imeväel ja nii mahtusid mitmesse tundi nii hõrgud skoned kui ka erinevad marjakorvid.

 

 

Kellele ma sellist paketti soovitaksin? Sinule, kui tunned, et vajad nüüd ühte pausi koos hea kaaslasega keset südasuvist Pärnut. Mis saaks olla parim, kui kann teed, klaasike vahuveini ja suur valik erinevaid hõrgutisi?

 

Kingituse kinkis kingitus.ee

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *