Jäätiseidüll!

Bella käes on karamelli IDÜLL jäätis

Me ei ole tegelikult eriline magusapere (st. kui oleks Bella teha, siis oleksime me väga suured suhkrusuud) ja eelistame dessertidena hoopis Brie juustu mõne põneva moosiga, küpsist ja viinamarja ja selliseid asju. Aga seekord juhtus meil nii, et ühel päeval sai külmkapp ääreni jäätist täis. Ühel oli õnnepäev! Ja siis selgus, et ka ühele suuremale tegi see sündmus suurt-suurt rõõmu. Mina jäin sellel korral nendest rõõmudest puutumata, sest kannatan pähkliallergia all ja ainus mis seda ei sisaldanud, karamelli oma, said pisikese Beltsiku käes kiire lõpu.

IDÜLL jäätis

Jäätised on kusjuures välja töötatud võttes arvesse kohalike maitse-eelistusi ja soove ja ka pakendid on disainitud nii, et iga Eestlane sealt midagi südamelähedast ära tunneb- jätsipakil lendab suitsupääsuke, on hubase talumaja pilt ja meile nii südamelähedase kuppelmaastiku motiiv.

IDÜLL jäätis
IDÜLL jäätis
IDÜLL jäätis

IDÜLL jäätiste seast leiad sellised maitsed nagu kookosejäätis maapähklitega, kakaojäätis pähklitega, värske piimajäätis šokolaadiga ja värske piimajäätis karamelliga. Ja neid saab nii pakendi kui ka vahvlituutu kujul.

IDÜLL jäätis
IDÜLL jäätis
IDÜLL jäätis

Tundus, et nii R’ile kui ka Bellale meeldiski kõige rohkem just see karamelli oma. Karamell ongi ka minu meelest Eestlaste üks lemmikumaid jäätisesorte olnud läbi aegade- mäletate seda vahvlijäätist? Mu Norra sugulased unistasid sellest aasta läbi ja siis lõpuks suvel kui seda sai, olid kui õnnetipul. Loodan, et see karamellijäätis suudab sellel suvel nende mälestused uuesti ellu äratada ja meeldib neile sama palju.

Ühtlasi loodan, et saan ka ise sellele “küüned taha”, et see ära maitsta! Praegu tean, et IDÜLL‘ilisi jäätiseid saab osta Coop’i poodidest.

Kas sa oled juba maitsnud? Milline sinu lemmik on?

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *