I sure can dream!

Meie kodu on täis kõiksuguseid ootamatuid detaile- nagu näiteks tänava latern keset magamistuba. Me leidsime selle Järve keskuse Aatriumist ja maksis see vaid ligi 10-15 eurot.

Aknalaua kohal rippuvad pallikesed tegin ise, põlev täheke ja hirv on pärit Hemtexist. Kardinad on samuti Aatriumist kuid need kolivad peagi elutuppa ja asemele tulevad pimendavad valged kardinad.

Kuna meil on tegu igati avatud garderoobiga, siis peab see koguaeg ilus olema. Nii leidsime me kübarakarbid, osaliselt Stockmannist ja osaliselt ühest Kalamaja poest mille nime meenutada ei suuda.

Selle sinise laua andis mulle õde. See kaunistas tema magamistuba kui ta veel vanematega elas. Minu käes sai see valge asemel siniseks ja peidab endas ilmatumal hulgal küünelakke ja ehteid.

Voodi on Bellus ja soovitan kõigile! Meil on kattemadraks extra-hard kuid noh…ikkagi pehme :)
Tulukesed on tellitud ebay’st. Nägin värvilisi palle müügil ka Solarise keskuse Tiger’is.

Laelampi otsisime väga kaua. Polnud tegelikult ühtegi ideaalset mõtetki, kuni leidsime Bauhausist kaks lahedat lampi mis juba enne erinevates sisustusblogides silma olid jäänud. Üks nendest leidiski koha magamistoas ja teine elutoas! Kui ma ei eksi siis mu õel on nende lampide kolmas variant ja vist ka magamistoas.

Garderoobi jaoks vajaliku materjali leidsime taaskord Bauhausist ja uskuge või mitte- terve lahendust läks maksma u. 50.-
Korvid pärit Prismast, kuid neid ostma ei soovita minna- peagi peale nende ostmist tõsteti korvide hind 70% võrra kõrgemaks. Miks? Ma ei tea..

Padjad ja voodiriided pärit Hemtexist.

Meie jaoks on magamistuba see koht mis alati meeletult kutsuv on! Päeval oma mõnusa heleda valgusega ja õhtul romantiliselt sumeda õhkkonnaga. Hetkel oleme väga rahul ja VIST midagi muutmisele ei lähe.

Share:

1 Comment

  1. 03/08/2015 / 13:40

    Aaaaah, kui imeilus sinine laud!! Tundub, et sellises helges magamistoas on küll uni hea!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *