Asenduskodu lapse tuba!

Rääkisin siin mõni aeg tagasi, et Blogiauhindadelt saadud auhind- 30l värvi VivaColorilt läheb annetuseks. Valisin välja asenduskodu ja juhataja abiga pere kelle juures ma oma projekti ellu viia tahan. VivaColori värvide valik oli suur, aga kuna mu idee on teha tuba kus nö. baas on pigem neutraale ja toale iseloomu annavad hoopis detailid, siis sai valitud sinakashall toon- meelest väga ilus.

Kuna ei ole teada, kes täpselt toas elama hakkab, siis rõhun sooneutraalsusele ja lapsemeelsusele, kuigi laualambi värvisin ma siiski täitsa roosaks. Roosa spray lihtsalt vedeles ja must lamp oli natukene minu mõtetest liiga kaugel. Kuid kes ütleb, et ka poisslapsele roosa lamp meeldida ei võiks, eksju! Värv on värv, olgu ta roosa, lilla või sinine.

Siis käisin ma Jyskis ja ostsin lõuendeid, et nendele midagi lõbusat joonistada, ühtlasi leidsin sealt väga hea hinnaga punase-valge triibulise lihtsa kaltsuvaiba, mis näiteks voodi ette sobib ja toale lõbusat muljet juurde annab.

Ja siis tuletasin ma meelde oma heegeldamise algvõtted ja heegeldasin ägeda lipurea. Kuidas ma seda täpselt tegin ja mis video mulle abiks oli, näeb siit!

 

DSCF1185

 

Ja nüüd lähen peagi koeraga jalutama, et seina peale kaunistuseks ägedad lohed valmistada, selleks on mul vaja metsast neli oksa korjata. Muud asjad sain TIGER’ist, kus mul see idee tegelikult tekkiski. Seda plaanin samuti jäädvustada ja Kinnisvara24 lehele loo teha, ehk isegi video näol!

See projekt on mulle nii südamelähedane ja proovin anda endast parima. Loodan väga, et lõpptulemus neile ka meeldib. Praegu on mul veel puudu mõned aksessuaarid ja voodipesu. Viimase puhul proovisin leida mõne ettevõtte kes ehk annetaks, aga kahjuks polnud keegi huvitatud. Nad on nõus andma minule, aga mitte annetuseks. Natukene viltune lugu(update: voodipesu kingib lapsele Stockmanni kaubamaja, hurrraa!!!). Ma pole kindel, kas seal toas voodi ja kirjutuslaud on olemas, kui pole, siis vaja ka need ruttu leida. Ja siis tahan lisada muid toredaid asju, mis lastele meeldiks- uued vildikad, joonistustarbed, ehk mõni raamat!

Ei jõua ära oodata, et pahtlilabidad, pintslid ja asjad kätte haarata ja tööle hakata! St…vaadata, kuidas R värvib ja talle kaasa elada! Kes mind tunneb, teab, et targem on, kui tema sellised asjad korda saadab.

 

Share:

8 Comments

 1. 28/07/2016 / 18:10

  Sa oled lihtsalt ahhhhhhhhhh, kui tore inimene!

  • Miramii
   Author
   28/07/2016 / 23:25

   Aitäh aga see pole tegelikult midagi suurt. Värvi sain ju niisama ja vaid vaja natukene asju sättida :P

 2. 28/07/2016 / 19:00

  Nii armas, et sa oma auhinnale sellise rakenduse leiad. Tõesti kiiduväärt!
  Ja sellest, et firmad ei ole nõus sellist head projekti toetama on küll kurb lugeda. Aga ma tahtsin öelda, et mul oleks pakkuda üks tumesinine kirjutuslaud, mitte küll uus, aga minu arvates täiesti korraliku välimusega.

  • Miramii
   Author
   28/07/2016 / 23:28

   Hea rakendus tõesti, ka minu meelest! Ma tegelikult alguses ei plaaninud ühtegi ettevõtet kaasata, aga selles ühes asjas mõtlesin seda teha. Jah, ma saaksin mõnest poest voodipesu ka alla kümne euro, aga kas see ka lapsele parim on..
   Õnneks see on nüüd lahendatud ja saan siiski selle kingituseks maailma parima Stockmanni kaubamaja käest!

   Ma veel pole vastust saanud, mis seal toas täpselt olemas on, aga sinust on ääretult kena seda pakkuda! Ja sinine- tundub imelahe! Ega sul pilti pole? Mõistan kui pole ja mahti tegemiseks pole. Ei pane pahaks :)

   • Agnes-ja-Raiko
    29/07/2016 / 18:39

    Saabusin täna Soomest koju. Proovin homme saata.me

 3. Viivi H.
  03/08/2016 / 14:06

  Tere!

  Ei lähe küll teemaga kokku, aga mõtlesin, et äkki oskad sina aidata ühe probleemiga. Nimelt ostsin hiljuti uue diivani ja nüüd tahaks sellele uusi jalgu, diivan ise väga meeldib, aga jalad on koledad. Nimelt on jalad metallist ja meenutavad veidi kontoridiivani jalgu. Noh, sellised koledad. Aga tahaks puidust. Ehk siis praegu on sellised jalad: http://www.telkiderent.ee/toode/must-diivan/

  Aga võiks olla sellised:http://www.inkodu.ee/pildid_firma_detail.php?/10069/firmad

  Oskad sa öelda, kus võiks leida sellist asja nagu ümmargused puidust diivanijalad? Tead mõnda firmat, kes tegeleb sellise asjaga või oled mõnes sisustuspoes näinud müügil? Vabandust kui väga tüli teen, loodan, et äkki oskad aidata! Olen ise ka juba otsinud, aga pole kuskilt näkanud.

  Head!

  V.

 4. Viivi H.
  03/08/2016 / 14:20

  Aitäh aitäh aitäh!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *