Ükskord, kui ma ise süüa ei teinud

See oli selline päev, mis järgnes ühele natukene keerulisemale emaks olemise päevale. Päev, kus “toss oli väljas” ja oli suur soov, et keegi selle kerge töö meie eest ära teeks. Ja siis ta tuli. Wolt saabus Viimsisse! Juhul, kui keegi veel ei teadnud (ja neid inimesi on), siis Viimsi ei ole Tallinn. Viimsi on vald, mille sees on ka eraldi Viimsi alevik, mis on koos Haabneemega ainsad alevikud Viimsi vallas. Ülejäänud, nagu Lubja, Pringi, Püünsi, Kelvingi, Leppneeme jms. on külad Viimsi vallas. Aga Tallinnaga pole mingit pistmist.

Seega, pole tihti Viimsis neid “nii tavalisi” võimalusi, mis on Tallinnas. Ja ka taksomees võib sõnada, et ta on nüüd linnast väljas. Mööblivedaja võtab Tallinna välise tasu ja toitu kõik ettevõtted koju ei too ja laisk olla ei saa, kui sa just Pizzat ei taha. Aga nüüd Wolt toob! Wolt jäi mulle kohe meelde, kui nad turule saabusid. Kõik millel on hästi läbimõeldud bränd, ilus logo ja kuidagi uudne-moodne olek, on just minu jaoks. Jep, mulle on ääretult lihtne asju maha müüa. Ja samas pole ka.

App oli mul telefonis juba ammu, sest noh..äkki läheb vaja ja ühel hetkel läkski.

 

Ma ei saa öelda, et meie burgereid ei söö. R. nimelt on suur burgerifänn ja need kohad kust seda “käsitöö burgerit” ka saab, saavad meie poolt külastatud. Kuigi, enamasti eelistame mõlemad kas saiata varianti või mina lihata versiooni. Vahel teeme “burkse” ka kodus ja siis rändavad sinna vahele falafelid või R’i enda tehtud liha ühes maailma-parima-viski-kastmega. Aga friikad..ma ei hakka valetama. Alati lemmikud. A-L-A-T-I! Can’t help it.

Viimsis on hea elada- meil on kõik vajalik (vast peale riiete) käe-jala juures olemas ja ka toidukohtade valik on üllatavalt mõnus ning aina kasvav. Nii oli aja küsimus, mil ka selline popp-burksi-koht meie maale satub. Burger Kitchen on saanud kiidusõnu alates uste avamisest ja sõna on jõudnud ka kaugemale ning ei peeta suureks vaevaks pooletunniseid autosõite ette võtta, et seda ilmaime ka ise maitsta.

Mina polnud tegelikult veel maitsnud. Aga kui Wolt‘i appi lahti tegin ja seda logo seal silmasin, siis valisin endale ja R’ile burgerid ja friikad ja kohustusliku koolajoogigi. Wolti aplikatsioonis on väga hea see, et seda on nii lihtne kasutada ja sa reaalselt näed kui kaugel su kaua oodatud toit on. Kaua läheb reaalse valmimiseni ja kui kaugel on kulleri auto sinu asukohast. Nii jääb ära pabistamine teemal “kas ikka jõuab külaliste saabumiseks kohale” või vastamata laste küsimus “kaua veel?”. See oli selle rakenduse juures parim asi.

Lisaks meeldib mulle kui bränd on ühtne ja detailideni läbi mõeldud. Nii tundsin ma rõõmu sellest, et paberkottidel oli Wolti logo. Neil on ilus logo ja lihtsate pruunide kottide asemel logoga isendeid kasutada on minu meelest igati hea mõte.

Igatahes, kui teinekord uuesti jaks otsas ja peete koorida ei jaksa, siis on Viimsikatel seal veel päris mõnusaid valikuid, kust toit koju tellida. Rakendus on juba mu kaardiga seotud ja nii on tellimine veelgi lihtsam.

Kas te olete “toome restoranist toidu koju” teenuseid kasutanud? Kas kaugelt tulnud toidud on ka koju jõudes soojad? Kes on teie lemmik kuller?

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *