Üks väga kollane diivan

Enne, kui me siia sissegi kolisime, oli meil diivan olemas ja Pärnus, oma eelmises kodus ootel. See oli 2,5m lai, üsna sügav, täiesti nahast uhke ja äge skandinaavia disaini etalon- BoConcepti toodang. Aga..

See tegelikult väga ei meeldinud mulle. Ma kujutasin seda siin ette küll oma peas, aga reaalselt võttis see ikka liiga palju ruumi ja kuna ma tahaks elutuppa veel ka tugitooli ära mahutada, siis ei läinud see kohe mitte. Ka selle natukene liiga tume toon polnud kuidagi siia loodud. Aga sobis kah.

Ja siis ma nägin ühel vanakraamipoe Facebooki lehel ühte kollast oh-kui-ilusat diivanit. Salamisi olengi ma unistanud sametdiivanist mis võiks olla kollane või roheline või siis kaamelikarva helepruunist elutoa pilgupüüdjast. Ja seal see oli.. hind oli ka nii ahvatlev, et saatsin poele vastu ööd sõnumi, et ma kohe kindlasti seda soovin. Mõtlemata sellele, et elan ju Pärnus ja see on Tallinnas. Kindlasti on selle saatmine kallis ja kuida teha seda nii, et ma ise Tallinnas olema ei pea ja Pärnus selle kolmandale vedamisest pääseks..

 

Umbes 10 kirja ja hinnapakkumist hiljem, leidsin ma ettevõtte, kes selle töö vaid 35.- eest ära tegi. Uskumatu. Mu “parim” hinnapakkumine on 350.-. Eelmise müüsin maha minutitega ja ei saakski rohkem rahul olla.

Niipea, kui see meie elutuppa asetati, sai tuba päikest täis. Pisike I. ronis muudkui peale ja maha ja aeles selle kuldkollastel patjadel, nagu oleks ammu uut ja lõbusamat diivanit oodanud. Kuigi eelmisega oli tal ka väga lähedane suhe- selle patju oli hästi lõbus diivanilt alla loopida.

 

 

Nüüd oleks lihtsalt vaja tugitooli, või kahte? Aga tõenäoliselt peavad needki minuni ise jõudma, kui ma neid just mitu korda osta ei taha, nagu diivaniga läks. Ja vaibaga..

 

 

 

Nii tore on näha, kuidas kodu tükk-tüki haaval kokku saama hakkab. Ja mis sa arvad, palju ma selle diivani eest maksin? Isegi mitte sadat eurot. Ma homme piilun alla ka, et kus see toodetud on, äkki avaldab saladuse.

 

 

 

Share:

9 Comments

 1. 27/03/2018 / 07:03

  Ma pean tunnistama, et mõte sametdiivanist mu kodus ajab mind sügelema ja on mu enda jaoks big no. Niiet kui ma seda diivani pilti fb nägin, siis mõtlesin, et kuidas see küll toimima hakkab. Aga ma pean oma mõtteid sööma, väga äge näeb välja ja sobib hästi ülejäänuga kokku.

  • Miramii
   Author
   27/03/2018 / 18:35

   Ma ise polnud ka eriti suur sameti fänn, aga kuna sügis-talv hooajal oli see moes nii riietes kui ka sisekujunduses, siis käis ka minu peas nõks ära ja isegi sametkleit on kapis olemas :D

 2. Anna-Liisa
  27/03/2018 / 08:35

  See on nii-nii ilus! Mulle väga meeldib teie uus kodu.

  • Miramii
   Author
   27/03/2018 / 18:34

   Suur aitäh!

 3. SM
  27/03/2018 / 11:53

  See kollane on ideaalne! FBs jäi silma see postitus ja tulin vaatama. Sirvisin kiirelt ka vanu postitusi, sest Pärnu on ka minu kodulinn. Njah, see eelmine diivan on küll ilus, aga see kollane sobib valatult!

  • Miramii
   Author
   27/03/2018 / 18:33

   Onju. Täitis toa hopsti värviga.

 4. Triinu
  27/03/2018 / 15:51

  Appi kui äge! Palun avalda, millistel vanakraamipoodidel Facebookis silma peal hoiad?

  • Miramii
   Author
   27/03/2018 / 18:32

   Proovin meeles hoida ja sellest ükskord postituse teha. :) See diivan on aga Kalamaja Vanakraamipoest.

 5. 31/03/2018 / 21:40

  Väga lahe diivan! See Teie uus kodu on kuidagi eriti teraapiline just värvide suhtes. Ei ole midagi sellist, mis paneks nii öelda pea valutama, sest on liiga intensiivne, vaid just, et nagu täpid i peal. Kui Viimsi kodu oli minu silmis selline noore kahe inimese kodu, siis siin on just tunda, et need kaks noort inimest on saanud ühe pisikese neiu näol elukogemuses rikkamaks ning see peegeldub ka koduseinte vahel :) Ja eriti meeldib mulle see, et preilna jätab endast igale poole jälgi :D Ka selle peegli peal, mis ilmselt korra päevas vajab puhastamist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *