Tasa ja targu

See on mu kolmas päris-oma kodu. Esimene oli lups ja valmis, teine natukene aeglasemalt ja valmis ei saanudki, aga see kolmas..see kolmas on teistmoodi. See ei ole ju enam ainult meile ja siin ei saa aja kokkuhoiu nimel igasuguseid “korraks on moes” lahendusi ellu viia. See peab olema selline, et teeme valmis ja on vahva ja äge veel teadmata ajaks. Ehk siis, selle kodu puhul ükski moevool mind ei aita ja tuleb enne iga detaili kinnitamist endas 100% kindel olla. Mõistad?

 

 

Ja nii tuleb ja läheb meil kõik üsna aeglasel teosammul. Näiteks, nii lihtne asi kui kodune värvigamma sai mul alles täna paika. See nõudis pikka arutelu iseendaga, muidugi R’iga ja enda mõtetele kinnituse saamist läbi teiste kodude vaatamise. Aga nüüd on see paigas ja homme lähme värvi jahtima! Ja ei, me ei piirdu valgega, ausõna! Tõepoolest on jäävad valged seinad vaid magamistuppa ja kõik teised ruumid saavad uue rüü. Hetkel väljaarvatud I. tuba. Sest-ma-lihtsalt-ei-tea-veel!

Kodu tuleb pastelne ja soe, nii, et see hästi valgete mööblitükkide ja kuldsete detailidega kokku sobiks. Aga sisustamist alustasime me esikust. Nimelt polnud meil selles, algselt hoopis külaliskorteriks mõeldud kodus, mitte kuskile asju panna (ja pole siiani…) ja meid nii häiris, et enne õhtusööki tuli laualt kõik rahakotid, päikeseprillid ja võtmed köögi tasapinnale tõsta. Nii see ei saanud jätkuda.

 

 

Ja nii leidsin ma snug.ee lehelt ühe maailma ilusaima ja üldse mitte nii kalli rose-gold peegli, mis on tõeline pärl selles seinas. Kujutasin ette, et see sein peab olema natukene eye candy, sest see on esimene asi, mida sisse astudes näed. Tavaline peegel oleks seinal vast liiga silma paistnud, aga see rose-gold värvi iludus harmoneerub ilusti teda ümbritsevaga. Et kuldset veel juurde lisada ja samas kavalalt asjade paigutamiseks ruumi juurde tekitada, siis panime selle alla ka House Doctori kuldse korvi. Seal on nüüd meie passid (Riia on lähedal, noh), päikseprillid ja muu selline. Riiuli peal on lisaks muule vajalikule ka sama firma roheline purk. See sobib riiuliplaadiga ideaalselt kokku ja seal sees hoiame me sularaha, mida siin elades peab olema! Näiteks I. tantsukoolis saab ainult sellisel viisil maksta ja kaardiga välgutamisest mingit kasu ei ole.

 

 

Postituses on kasutatud snug.ee kingitud tooteid

 

Share:

1 Comment

 1. Made
  06/03/2018 / 01:26

  Tere Miramii!

  Nii tore, et Sa uut kodu sisustad ja oma häid leide jagad.
  Ma otsin just pragu elutoa diivani kõrvale riiulilahendust ja Sa inspireerisid mind nende riiulikanduritega.
  Kui saladus pole, siis kust need pärit on?

  Made

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *