“Mis on su lemmik pood?”

See on küsimus, mis potsatab mulle tihti instagrami, e-maili või küsitakse mõnel koosviibimisel. Jah, kõik tahaksid kuulda vastuseks, et see on mõni uhket disainmööblit pakkub eksklusiivne butiik, ja mis seal salata, kunagi oligi. Aga nüüd on mu tähelepanu koondunud suures osas ühele 65 cm pikale preilile ja mu lemmik on kõik temaga seonduv. Tõestasin seda endale hiljuti kui Rootsi reisi planeerisin ja sinna vaid lasteriiete ja mänguasjade pin’id lisatud said. Muutus. Minu lemmik muutus.

 

Lapin&Me lamp on I. toas suureks pärliks ja põleb ustavalt igal ööl, et juhul kui noor daam ärkama peaks siis ta end kottpimedast ei leiaks.

 

 

Ja minu lemmik pood on Scandikids. Mäletan hästi, kui nad oma esimese poe Järve keskuses avasid ja mu süda verd tilkus, sest oleks juba siis kõike seda ilu koju tassida tahtnud. Enam neid Järve Keskusest ei leia, sest nende ainus pood asub Rocca Al Mare keskuses ja nii võtsin ma ühe pärastlõuna, et poes natukene pildistada ja teilegi näidata, miks ma sellest pisikesest kauplusest nii ahvivaimustuses olen.

 

Kvaliteetsed kaubamärgid

 

Kui sina, nagu mina, hoolid natukene sellest, mida su laps kannab ja tahaksid, et ta poleks ainus laps kes mõnda riietuseset kanda saab, siis tead hästi, et nendesse rõivastesse tuleb natukene rohkem investeerida. Mis on täiesti OK! Miks? Sest vean kihla, et ühe 5.- eurose pluusi juures mõtled sa 3 korda vähem kas sa seda vajad või mitte, kui mõne pluusi juures mis maksab natukene rohkem. Ja natukene rohkem ei maksa see niisama, vaid seetõttu, et materjalid ei pärine kes-teab-kust, disain on läbi mõeldud, praktilisusele on tähelepanu pööratud ja iga riietuseseme taga töötab suur ja lai meeskond. Minule igatahes meeldib, et I. riided on peale iga pesu sama värvikirevad ja lahedad kui siis, kui need veel poes rippusid ja eriti tunnen rõõmu, et ilma häbi tundmata saan need mõnele teisele lapsele edasi pärandada. Ma olen selline, kes üldse ei taha asju koju kuhjata ja ei kannata riiete ära viskamist. Eelistan, et iga ese saab mind ja teisi veel pikalt-pikalt teenida, siis olen just-kui oma raha eest maksimaalse väärtuse saanud. Mõistad?

 

 

Scandikidsist leiad mitmed lahedaid skandinaavia brände, minu lemmikud on nendest Joha, Geggamoja ja Mini Rodini. Mini Rodini toodetest meeldivad mulle enim nende ülilõbusad jumpsuitid ja erinevad kombekad. Leian, et jumpsuitid on üldse geniaalne leiutis ja meie väike I. nendes esimesed elukuud vaid elaski. Esiteks oli ta nendes veelgi armsam kui muidu ja teiseks oli nendega ülimugav beebiga toimetada. Minu lemmik sellest hooajast on kindlapeale SEE, mis veel meist poodi jäi, kuid kui sügiseks valmistuma hakkame, tuleb kindlasti kaasa.

 

Lõbusad sisustuselemendid

 

Lastetuba on laste kuningriik, kui nii võib öelda. Ja nii armastan ma väga neid lastetubasid, kus nende huvide, soovide ja vanusega arvestatud on. Minu meelest olgu ülejäänud kodu sul kui stiilipuhas tahes, siis lastetuba peaks ikka olema lapse nägu. Kuigi, tõepoolest, ka mina kujutasin I. tuba ette valgete seinte, pastelsete toonide ja kindla joonega. Nüüd aga teate ise milline see on. Et oma lapse tuba lõbusaks teha, polegi palju vaja ja Scandikidsist leiad kõik selleks vajaliku. Mina lisaksin igasse lastetuppa mõne vahva lambi, näiteks tähekujulise. Need on pilkupüüdvad, toredad ja täidavad hästi öölambi funktsiooni. Scandikidsis on hästi suur valik sedasorti lampe.

Lisaks armastan ma väga puidust mänguasju ja eelistan neid iga kell plastist omade ees. Ka selliste mänguasjade valik on neil hästi suur. I. on veel nii pisike ja mängib peamiselt kõigega mis kõriseb või suhu käib, aga hiljem leidub ka talle kindlasti üht-teist enamat.

 

 

 

Midagi igale vanusele

Selleks, et leida poest midagi igale vanusele ja aega kokku hoida, ei peagi minema mõnda suurte kaubamajja. Scandikidsist leiad tooteid täiesti beebidele (vannid, vankrid, kärud) ja ka suurele lapsele. Kujutan ette, et ma oleks õnneks pikali kukkunud, kui oleksin saanud esimest septembrit alustada mõne sellise isikupärase seljakotiga!

 

MadPax seljakotid leiad SIIT

 

Urban Junk seljakotid leiad SIIT 

 

Ja nagu ikka, ei saa keegi lahkuda ühest lahedast poest tühjade kätega. Minu soovid olid aga sellel korral hästi praktilised. Kuna beebi on juba nii suur, et kolis päris söögitooli, siis vajasime ka lauale mõnda ilusat lastepärast katet. Valisime We Might Be Tiny roosa kiisukujulise silikoonist lauakatte.

 

 

Ja siis oli mul hädasti vaja mingit kotti, kus lapse mänguasju hoida ja just selliseid, mis reisil kaasas käivad. Noh, et ei peaks igakord autosse istudes ta mänguasjakorvist asju ümber pakkima. Valisime päikesekollase Fjällraveni mini seljakoti, mis nüüd alati pakituna ta Molami valmistatud nagis ripub. Lisaks noh, kuna minul on enda Fjällraven ja R’ilgi, siis oli ainult aja küsimus millal kõige väiksem pereliige samuti endale päris oma esimese seljakoti saab.

 

 

Ja siis meeldivad mulle väga-väga Sonny Angel nukud, ostad karbi ja sa ei tea kunagi mis seal sees on. Minu meelest tore asi mida koguda. Minul..praegu…

 

 

Ainus asi, mille pärast mul kurb meel on, et mina elan Viimsis ja Scandikids on Rocca Al Mares. See tähendab pea tunniajast autosõitu. Aga sellest pole tegelikult midagi, neil on ka e-pood kust kõike koju tellida saab. Ja tead mis, kui teed e-poest ostu ja kirjutad kommentaari lahtrisse MIRAMII, siis saad kaasa kingituse! Nii, et nüüd on küll viimane aeg see juba-ammu-silmajäänud lauamatt ja muu toredus ära osta, eksju!

 

Sponsoreeritud postitus

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *