Maailma ilusaim kohvilaud!

Mul oli tegelikult draftsis juba terve nädala üks postitus, mis oli täis erinevaid pilte asjadest, mida ma oma Pärnu kodu elutoas näha tahaksin. Nüüd, nädala möödudes on see aga aegunud, sest palju asju on juba olemas ja natukene teistsugused kui algselt planeeritud. Aga mu kõige-kõige lemmikum asi selles ruumis…kohvilaud! See on suur, nelja sahtliga, raske ja nii-nii ilus!

Alguses vaatasin ühte ilma sahtliteta varianti, aga kodus kus telekapuldid säravad mõne jaoks eredamalt kui kuld, on igasugused sahtlid ja silma-alt-ära kohad väga nõutud. Okei, muidugi oskab ta ju neid avada, aga õnneks on seni tuntud (möödunud on 24h) sõnapaar, et “ei tohi” veel au sees.

 

See laud on nii-nii äge. Proovin selles kodus siduda kahte erinevat stiili ja sedasorti kohvilaud on kenaks sidujaks. Ja kas mäletad mu instagramist (kus storydes näeb tegelikult mu kodust palju palju rohkem, kui blogis), et algselt kaunistas elutoa põrandat India käsitöö vaip? Siis tegelikult hakkas see mind häirima. Tegi toa nii pimedaks ja imes terve valguse ülbelt endasse. Nüüd elab see vaip köögis/söögitoas ja elutoas on koha sisse võtnud natukene heledam, valgust rohkem armastav isend. Sain selle ühest ehituspoest siis, kui neil -40% oli. Ma nimelt ei armasta väga täishinnaga asjade ostmist..

 

 

Algselt tahtsin diivani kõrvale Menu küljelauda. Meie diivan on aga väga lai ja tegelikult ta kõrvale väga midagi mahtuda ei saa. Mitte nii, et see kenasti ka välja paistaks ja oma ilu terve toaga jagada saaks. Siis, Zara Home’s riidepuid ostes, sattusin sealsele “ajakirjade hoidjale” peale. See oli kenasti üheksakümnelt eurolt neljakümnele hinnatud ja sobib meie erikujulisse elutuppa ühte seinajuppi kaunistama küll. Ajakirjade asemel on tal au meie pleede kanda.

 

 

Tegelen tegelikult selles kodus väga valede asjadega ja ilusate toodete valimise asemel peaksin hoopis seinu värvima ja valgustusele mõtlema. Aga kuna mul on vaja niiii palju lampe, siis olen otsustanud sellega natukene venitada ja eelarve mujale suunata.

Aga see värvimine..jube töö!

Ilusat reedet! Minule tuleb täna külla õde oma väikese perega ja ma ei-jõua-neid-ära-oodata!

Share:

10 Comments

 1. Liina
  09/02/2018 / 15:29

  Super ilus kohvilaud! Ja telekapuldid… meil ka kullaväärtuses ?

  • Miramii
   Author
   12/02/2018 / 01:41

   Täiesti kohutav, eks! :D Aga I. nägu kui ta puldi-telefoni kätte saab on niiiii õnnis, et.. Las siis olla. :D

 2. anzelika
  09/02/2018 / 17:09

  Tõesti vääga ilus.
  kas tohib kysida kuskohast kaunitar pärit on?
  Tead..naljakas on see et kui keegi oleks nt kasvõi aasta, paar tagasi küsinud kuidas selline laud meeldib..naaahh..not my taste. Aga praegu…oioi kui kaunis. Läbi aastate on liikunud minu sisekujundusmeel retrost modernseni..ja ei tea kas see on vanus v mis aga praegu tundub koige õigem selline kergelt klassika mixitud modernse boheemlasega. Igatahes saan sinu blogist alati mõtteid ja inspiratsiooni. Aitäh, et jagad seda meiega:)

  • Miramii
   Author
   12/02/2018 / 01:40

   See on pärit sellisest poest nagu RUG. Aga ole ettevaatlik! Poes on see palju odavam kui nende veebilehel. Ja eks sedasorti laud on vist “keskkonnapõhine”. Siia see sobib aga Viimsis oleks see kõvasti-käredalt APPI karjunud :D
   Aga tundub, et meie sisustusmaitsete teekond on sama rada läinud! Ehk siis…me oleme v-a-n-a-d :D

 3. 09/02/2018 / 18:58

  Mh, ma olen alati teadnud, et ma ei taha seda nn telekapuldilauda AGA selline nagu teil, võiks omalgi kodus olla :D

  • Miramii
   Author
   12/02/2018 / 01:38

   :D Ma ka ei tahtnud. Aga siis tuli laps ja ta hakkas kõndima… say no more!

 4. Helen
  09/02/2018 / 23:48

  hei hei! Palju õnne teile uue kodu puhul :-) need on naqu 2 vastandit- Viimsi kodu on selline hästi vaba, nooruslik ja tiba kaootiline, Pärnu oma aqa selline väljapeetud, täiskasvanulik oma pisikeste üllatusteqa :) aqa mõlemaid minu meelest ühendab see nn raamist välja mõtlenine :) kõike head Sulle ja perele :) Helen

  • Miramii
   Author
   12/02/2018 / 01:37

   Aitäh Helen! Nad on jaa nagu öö ja päev ja eks seetõttu on mul alati hirmus hea meel emba-kumba jõuda ka. Ja siis esimestel tundidel, üksküik kummas kodus, luban, et ei jäta teda iialgi ja unustan teise kohemaid :D Reaalsus on aga see, et Viimsi läheb peagi üürile ja siis pole mul sinna enam asja. Natukene südant murdev, aga luban- küll me tuleme tagasi!

 5. mai
  22/02/2018 / 16:09

  Hei!
  Kas avaldaksid, kust see kaunis diivan pärit on?

  • Miramii
   Author
   22/02/2018 / 16:12

   Hei! See on BoConcept’i diivan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *