Kus hoida beebi asju?

Seoses beebi perre lisandumisega, täitus meie kodu igasuguste uute asjadega. Elutuppa tuli beebi tool, mänguasjade kast, mängutekk, kööki kõiksugused tema söömisega seotud esemed ja vannituppa…teate isegi. Meie oma vannitoa ehitamisel ei mõelnud beebi peale üldse. Palju tähtsam oli, et see lihtsalt lahe ja äge ja mõnus saaks. Aga kus hoida beebile vajalikke asju ja kus teda mähkida? Ja nii juhtuski see, mis paljudes saunaga korterites/ridaelamutes. Saunast sai “storage room” ja lavale paigutasime kasti mähkmetega, kasti kõiksuguste marlilappide ja muude vidinatega ning saunas käimine võis kuskile kaugemasse tulevikku kolida. “Kohe-kohe mõtleme midagi muud välja”, aga seda kohe ei tulnudki. Kuni ma ALANDEKO’s ringi vaatasin ja ideaalselt, muidu küll serveerimislauaks mõeldud, ratastel lauda silmasin. Mõte hakkas koheselt jooksma!

 

 

Võtsin serveerimislaua, millelt sain veel pisidefekti tõttu -15% allahindlust , endaga ühes ja lisasin ostule beebitarvikute hoidmiseks ideaalse puidust kasti (mis tegelikult mõeldud vist nugade-kahvlite hoiustamiseks) ja veel kaks tekstiilist kasti- üks marlilappidele ja üks mähkmetele. Kui algselt mõtlesin lauda siiski saunas hoida ja vajadusel lihtsalt sealt välja veeretada, siis I. uute roomamiskatsetuste tõttu peame me mähkmeid nii või naa hoopiski põrandal vahetama ja nii võib see tarvikute laud mõnda aega tema toas paikneda küll.

 

 

 

Ja hiljem, kui I. enam mähkmeid ei vaja, saab sellest lauast näiteks kunstitarvikute hoidja, või ehk hakkabki oma algset eesmärki serveerimislauana täitma, kes teab. Aga praegu saab see oma rolliga imehästi hakkama ja lisaks kõigele muule on sellel ka märkimisväärne kogus silmailu.

 

 

Kas sina oled juba Ülemiste Keskuses asuvat ALANDEKO kauplust külastanud? Mina tutvusin selle poega esimest korda Riias ja olin üsna rõõmus, et see nüüd ka Eestis on. Enim meelib mulle nende vaipade, kellade ja lampide valik, kuid poest leidub tegelikult kõike koduga seonduvat. Ja armas lugeja, kui poodi satud ja ostu sooritad, ütle kassas salasõna MIRAMII ja nii saad oma ostult augusti lõpuni -15% allahindlust!

Millised tooted aga õde, Anna Elisabet, enda peagi valmivasse koju viis, vaata SIIT!

 

Postitus valmis koostööna

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *