Groveneer minu kodus

Kui ma Viimsi kodukest kujundasid, ei torganud mulle kordagi pähe, et võiks kuskil tapeeti või midagi põnevamat kasutada, kui lihtsalt seinavärv. Ka Bella toa sinine sein oli meile endale üllatuseks, sest värvi mujal majas eriti ei esinenud.

Pärnus aga…kust ma alustan. Meil on seinad neljas erinevas toonis ja kahes toas ka tapeedi-sein ja see annab, vähemalt sellele kodule, nii palju juurde. Tapeet on üldse minu meelest üks geniaalne viis, kuidas seintele teine väärtus anda ja hoolikalt valides suudavad paar tapeedipaani su toa loo hästi kokku võtta. Nagu meil, selles kodus.

Kui aga tapeetimine täiesti vastukarva on, seina ette valmistamine tundub kui tüütuse ots ja pole ka ühtegi head kontakti inimesega, kes selle sinu eest ära teeks, on ka teisi seina põnevamaks muutmise viise.

Saage tuttavaks- Groveneer!

Kontrastsein- Groveneer

Groveneer on kodumaine ettevõte, kes teeb väärispuidust dekoratiivseina kattematerjali. Mulle meeldibki see, et see pole mingi puiduimitatsiooniga plastikriba või paber, vaid ikka päris-päris puit oma soojuse, eripärade ja unikaalsusega. See on käe all soe ja mõnus, just nagu päris ja töötab ka seina kaunistades ruumi elavdamisele kaasa, nagu päris materjalid seda teha suudavad.

Groveneeri saab ise kokku panna. See tähendab seda, et neil on 8 erinevat tooni ja viis erinevat mustrit, millega saad oma seina luua. Mina aga enda peaga midagi uut leiutada ei osanud ja valisin sobiva mustri nende enda kodulehel välja, kuid tean, et nad on nii abivalmid ja leidlikud, et on kindlasti koos sinuga nõus sulle midagi spetsiaalset välja mõtlema.

Paigaldada saab seda endale ise, aga samas saab lasta ka Groveneeri härradel see töö ära teha. Mina soovitan muidugi viimast, sest kuigi paigaldamiseks pole vaja teha muud, kui võtta riba tagant ära paber ja see lihtsalt seinale kleepida, siis pole mingi saladus, et harjutamine teeb meistriks. Kuna see süsteem on nende enda loodud, on ju täiesti loogiline, et nad enda asja kõige paremini tunnevad ja käidud tee jooksul erinevaid nippe-trikke omandanud on. Minu sein pandi “püsti” umbes 3-4 tunniga.

Miks ma just selle seina Groveneeri alla panna lasin? Mu elutuba on selline..üsna kirev oma India villase vaiba ja kahe kollase diivani ja triibuliste tugitoolidega ja selles toas meeldib mulle selline puder vägagi! Tunnen, et on veel puudu natukene tumedamad seinad ja siis tahtsin veel midagi. Midagi mis pilku tõmbaks ja mis oleks selline.. “elutoa jututeema”, kui saad aru, mida ma mõtlen.

Tapeeti ma siia kuskile panna ei taha ja ühevärviline tuba on tore küll. Aga just see sein, valge kamina taga, on see mis igale poole paistab ja mis uhkete topeltuste kõrval seistes samuti esiletoomist vääris. Groveneeri trapets muster lõi sellest justkui eraldiseisva kamina ala.

Kamin paistab veel paremini välja, selle peal on mõnus oma Iittalat eksponeerida ja mis kõige tähtsam- Eesti asi.

Kusjuures Groveneer pääses ka Ajujahi saate kümne parima hulka! Hurraa ja edu teile!

Groveneeri seinakate paigaldati kingitusena.

Share:

5 Comments

 1. Moonika
  19/03/2019 / 09:24

  Oeh, nende inglise muster on täpselt see, mida mu elutoa seina vaja on, olen varemgi nende kodulehte vaadanud, aga antud seina katmine läheks nii kalliks, et jääbki vaid üheks ilusaks unistuseks (ja mingit odavamat alternatiivi puiduimitatsiooniga tehismaterjali näol sinna ka ei tahaks) . Igatahes tõesti äge ja efektne asi välja mõeldud :)

 2. Mirjam
  19/03/2019 / 14:51

  Groveneer äge tõesti, mõelnud voodipeatsisse seda panna, teostuseni pole veel jõudnud. :)
  Tekkis aga küsimus, et mis kaminaga on tegu, kas bio-etanool või midagi muud?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *