Esiku uuendus

Nagu vist olen maininud, ei ole meie kodu päris tavaline. See maja, kus me elame, ehitati tegelikult hoopiski külaliskorteriteks ja üle poole majast toimib sellena siiani. Selles mõttes on nagu tore, et kui sõbrad külla tulevad, võivad nad näiteks meie kõrvalkorteris elada ja seda on nad mitmel korral teinud ka.

 

Aga..külaliskorterid ei ole ehitatud päris kodudeks. Nii nõuab meie kodu veel üsna suurt tööd, et päriselt sobilikuks saaks. Köök koosnes vaid kappidest ja polnud võimeline meie vähimatki ära mahutama, kappide ja panipaikade puudus on absoluutselt igas ruumis ja nii peame olema kavalad ja leidlikud. Sest ega ruute ju endale juurde ei ehita.

 

 

Kõige suuremad kitsaskohad olidki köök, esik ja meie magamistuba. Riidekappi ei mahuta me meie magamistuppa kuidagi ära, kuid köök ja esik on tänaseks lahendatud. Esikusse ei tahtnud me klassikalist garderoobikappi, mis tegelikult ühel pisikesel kujul isegi olemas on. Seal hoiame me talvejopesid. Tavaline nagi tundus üsna laias nurgas natukene narrimisena ja nii sattusingi ma Tojboxi peale, mida mu suureks rõõmuks ka Eestis müüakse. SIIN. Minu oma on suuremas suuruses.

 

 

 

Tojboxi esitletakse reklaampiltidel hoopiski tavalise nn. “toagarderoobina”, aga meie suskasime selle hoopiski esikusse. Kuna lapsega elu on kiire ja kõik peab käima helikiirusel, on selline “riidepuule ja stangele” süsteem meile väga mugav ja näeb niigi väikeses kodus alati esteetiline välja.

 

 

Ja see nimi, Tojbox, tuleneb sellest, et tegemist on hästi lihtsalt kokkupandava mööbliesemega. Nagu täiskasvanute LEGO või nii. Metallist osasid sellel ei ole ja kõik tükid tuleb lihtsalt omavahel kokkusobitada.

 

Mul on tegelikult kahju, et ta nii pimedas nurgas passima peab ja vääriks hoopis suursugusemat esitlust, aga suva. Mina tean, et see on disainiime ja mina tean, et ta saab olema meie parim jope-sõber aastateks.

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *