Tänu!

Armsad-kallid-mõnusad ja head lugejad!

Tahtsin teid tänada. Tänada selle eest, et te ikka ja jälle siia satute, mulle kirjutate, kommenteerite, tänaval tere ütlete, poes lehvitate ja julgelt nõu küsite. Ja siis selle eest, et te mind parimaks sisustusblogiks hääletasite. See on teist ääretult kena ja annab soovi samamoodi edasi jätkata. Ja muidugi paremini veel, sest ma ju tegelikult tean, et  saaksin anda endast veelgi enam,

Ma sain auhinnaks 30l värvi Viva Colorilt. Ei, ma ei jäta seda endale. Mul on ju seinad värvitud. Minu auhind läheb annetuseks. Lugesin vahepeal, et SOS lasteküla majad soovivad end värskendada ja neile ma selle anda soovingi. Jah, 30l ühtegi maja ära ei värvi, aga ehk saab mõni laps endale just seda värvi toa, mida hing ihkab ja ideaalses maailmas isegi mitu last!

Aitäh veelkord ja palju õnne ka teistele samas kategoorias osalenutele!

 

Share:

4 Comments

 1. 15/06/2016 / 09:45

  Palju õnne ja väga tore mõte see värv just lastekülale anda!

  • Miramii
   Author
   15/06/2016 / 10:03

   Aitäh!! :)

 2. Kaisa
  16/06/2016 / 22:40

  annetus oleks võinud küll mõnele teisele lastekodule minna. SOS päris vaesuses ei siple. aga muidu igati tore mõte küll

  • Miramii
   Author
   16/06/2016 / 22:43

   Jah, olen mitme asjaolu tõttu kursis. Aga tead kui raske on nende teistega ühendust saada. Keegi ei vasta meilidele, kõnedele tagasi ei helistata jne. Olen annetanud erinevaid asju juba aastaid ja kohati on see ikka väga keeruline :( SOS’is on see kergemalt sujunud. Mitte küll selles konkreetses linnas, kuhu ma soovin, et see läheks, aga siiski.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *