TALI tuli!

Oma töö raames olen “sunnitud” külastama erinevaid poode kust vähegi kodu ja sisustamisega seotud asju leida võib. Nii võtsingi ma täna ette tee Kotzebue 33 aadressil, et külastada poodi nimega TALI. Tali on olnud (vist) avatud umbes kuu aega või vähemgi ja minu..minu pani küll endasse täitsa ära armuma.

Nagu teada, saan ma peagi oma uue kodu kätte ja sellega kaasneb uus mõnus aeg minu elus- sisustamine, planeerimine, ehitamine ja kõik seonduv. Ja minu sees on tundmus, et tahaks oma koju pisut rohkem Eesti asja- sellist mille peale on uhkusega hea näidata- “See siin, on Eestis tehtud!”. Mul on tunne, et TALI aitab mind selles imehästi ja nii rändas tänagi minuga kaasa üks puust lambike. Kujutan juba ette, et kui R. koju jõuab siis ta küsib “Ja kuhu me selle paneme?” Ma veel ei tea. Aga ma tean, et ega ta kotti ei jää ja leiab kindlasti mu kodus aukoha! See on lihtsalt nii..armas.

DSCF3280

 

DSCF3281

Ka see riiul hakkas mulle silma. Ja..mul on selle tarbeks isegi koht välja mõeldud!

 

DSCF3286

DSCF3289

DSCF3290

DSCF3293

Just selline lamp minuga koju rändaski. Kas pole mitte armas? Lihtne ja äge- nagu oleks joonistatud. Hinnaks oli vaid 44.-

PS! Natukene rohkem pilte näed siit!

 

 

Share:

4 Comments

 1. Tiina-Laura
  08/10/2015 / 11:12

  Väga mõnus postitus. Olen oma eluga samas etapis kui sina: müün oma esimest “enda” korterit ning plaanime osta ridaelamu boksi. Samuti vaimustun erinevatest sisekujunduse teemadest. Ning kõige lõpuks, samuti tahan oma uude koju Eesti disaini, sest see on ilus ja omapärane. Seega ootan VÄGA VÄGA järgmist Eesti disaini postitust ning näpunäiteid, kus poodides käid oma töö raames :)

  • Miramii
   Author
   08/10/2015 / 11:19

   Väga lahe! Loodan, et müüd oma kodu lupsti maha ja leiad ideaalse ridaelamu! :)

 2. 06/11/2015 / 16:48

  Hei,

  Kelle toodang see lamp on, mille endale soetasid? Otsin juba mitu aastat õiget lampi kirjutuslauale ja see tundub nagu täitsa SEE :)
  Pole aga ise Tallinna-inimene ja ei saa poodi kohale minna.

  • Miramii
   Author
   12/11/2015 / 13:22

   Tead, ma olen otsinud ja vaadanud, aga ma ei tea :( Lumi pood kindlasti teab.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *