Piltilus

Ei tea, mis putukas seda suve hammustanud on, aga tänases vihmasajus peame vist plaani Haapsallu sõita ja sealsest toidufestivalist osa võtta, kaugemale lükkama. Ega väga kaugele ju saagi- homme kestab üritus veel ja rohkem sellel aastal võimalust ei anta. Aga pöidlad pihku, eks!

 

See eest saan rääkida imetoredast kosmeetikasarjast, mis õnneks sobib mu üsna kindla stiiliga vannituppa oma mängulisusest sõltumata ja kus on erinevaid tooteid igaks otstarbeks. Linea Mamma Baby! Linea Mamma Baby on Itaaliast pärit bränd, ja Itaalia on mu lemmik! Kosmeetikasari on tegelikult hästi pika ajalooga, mille traditsioone jätkab hetkel Maria Elena Olcelli. Otseloomulikult on see puhas, naturaalne ja kasutatud on vaid orgaaniliselt kasvatatud taimi. Oma beebile midagi muud ju ei tahaks, eksju. Ise võin katsetada erinevate asjadega, kui seda soovin, aga minu pisike katsejäneseks ei kõlba.

 

 

Tegelikult tean ka, et nendel toodetel on mitu otstarvet- üks muidugi see, et erinevaid protseduure läbi viia. Aga tegelikult pildid pakenditel ei ole lihtsalt niisama selleks, et mu nõudlikule vannitoariiulile passiks, vaid need on toredad ja pilkupüüdvad ka lastele. Ja samal ajal kui sa teda kreemitad või pesed, on tal tore pilti vaadata, karupoisiga vestlust maha pidada või uusi sõnu õppida. Pakendid saavad üldse minult 10 punkti, sest armastan lihtsust ja minimalistlikkust. Mõnes asjas ;)

 

 

Minu beebikosmeetika arsenalis on Linea Mamma Babylt järgnevad tooted:

Päikesekaitsekreem SPF50 – Arusaadavatel põhjustel beebidele eriti (neid natukene puhtamaid) päikesekaitsekreeme müügil pole. Sest noh, tegelikult on su beebile parim päikesekaitse see, kui sa teda varjus hoiad. Aga kuna meie beebi on hästi valge nahaga, siis vankrist välja pistetud jalakestele ja käekestele natukene midagi siiski määrida tuleks. Linea Mamma Baby kreem on hästi mugava doseerimisega, just-kui spray ja nii jääb suur mäkerdamine ära.

Mandliõli – Meil läheb mandliõli hästi palju – enda peale, lapse peale, vanni vette ja massaaźiks. Seega on see 500ml pudel ideaalne! Seda mandliõli kasutan juba teist korda ja eelmine kulus meil ära siis, kui veel beebit majas polnudki. Eriti meeldib mulle selle magus lõhn ja see, kui pehmeks see beebi keha peale massaaźi jätab.

Vedelseep – Jälle mõnusalt suur. Meil on tegelikult kraanikausi äärel üks teine seep ka, aga sellel on hästi-hästi intensiivne muskuse lõhn ja nii me seda eriti siis ei kasuta, kui lapsega tegelemine pooleli. Selle tarbeks ongi meil see tore südamega vedelseep mis sobib nii beebi eest hoolitseja käte pesemiseks kui ka beebi enda käekeste puhastamiseks.

Pantenooliga mähkmekreem – Mähkmekreemi läheb samuti meil üsna palju ja nii on meil kodus neid mitut sorti. Linea Mamma Baby oma on hästi pehme tekstuuriga ja selle pakend on I. lemmik mänguasi üldse.

Näo- ja kätekreem – Meie beebi nahk, nagu varem öeldud, on hästi õrn ja nii on aeg-ajalt vaja kreemi abi. Tervele näole me seda küll kandma ei pea, aga vahel kõrvade taha, kulmude kohale ja nina juurde. Rohkem kasutan ma aga seda ise- enda käte pehmetena hoidmisel.

 

 

Śampoon / duśigeel – Meie beebi armastab vanni asemel hooiski duśi all käia ja süles pestud saada. Nii on hea, et nii śampoon kui ka duśigeel ühes produktis koos on ja see vaba käsi mis last ei hoia saab vajalikul hetkel mõlemaks otstarbeks pesuvahendi lihtsalt kätte.

 

Ja peale mõnusaid ühtuseid protseduure torkame me oma beebi mõnda mõnusasse pidźaamasse, mille materjal pole pooltki vähemtähtis kui tema kosmeetika looduslikkus. Nimelt olen aru saanud, et meie beebi uni on kõige parem just bambusest ja meriinovillast valmistatud ööriietes. See roosa on meie kõigi (ka vanaema) lemmik ja pärit  SIIT.

 

Nii, et mull-mull-mull ja pessu!

 

Sponsoreeritud postitus

 

 

Share:

6 Comments

 1. Kadi
  19/08/2017 / 10:32

  Nii mõnus sari ? Kaustame ka juba pikalt. Kust sa selle vahva harja soetasid?

  • Miramii
   Author
   19/08/2017 / 10:35

   Looduspere poest :) Hästi mõnus hari jaa! Imepehme.

 2. Mari-Liis
  19/08/2017 / 12:19

  Millise mähkimismatiga tegu? See punane silt seal vist kuulub mähkimisalusele, aga ei loe välja :) Otsin mähkimisalust, aga ei leia piisavalt “stiilset” :P.

  • Miramii
   Author
   19/08/2017 / 13:48

   See on Done by deer, aga hullult lahedad (ja ääretult kallid ca. 160.-) on Elke mööblis.

 3. LJ
  19/08/2017 / 13:02

  Kas need tooted on täiesti lõhnatud?

  • Miramii
   Author
   19/08/2017 / 14:24

   Käisin spetsiaalselt nuusutamas- täiesti lõhnatud, nagu vesi, need ei ole, siiski mingi õrn koostisosadest tulenev lõhn on olemas. Aga kunstlikke lõhnaaineid küll tõenäoliselt kasutatud pole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *