Otse Poolast ja pisikesest hirmust ja sellest kuidas tellida e-poodidest siis, kui justkui ei saa!

Seoses pisikesega meie peres, on igapäevane ülesanne teha tema ja meie elu võimalikult mugavaks, et oleks mõnus üheskoos kasvada. Seega on alati prioriteet nr. 1  täita tema soovid ja üheks nendest on väga suur läheduse vajadus. Päevauned on tal hästi katkendlikud ja rahutud ja eelistab need üldsegi süles mööda saata, mis on hästi armas, aga samas minu jaoks võibolla kergelt keeruline. Hakkasin kandelinade poole piiluma, et ta koduste toimetuste ajal minuga koos olla saaks ja ehk saab mõne unegi mu rinnavastu surutuna mööda saata.

 

 

Ma ei hakka kandelinadest midagi rääkima, sest ma ausalt ei tea nendest suurt midagi ja end väga kurssi ei viinud. Tean, et kootud on paremad ja kauem kestvamad, kuid puuvillased jällegi algajale lihtsamad kasutada.

Ma ei saa midagi parata, mulle on asjade välimus ääretult oluline. Ammu on silma jäänud toredad kandelinad- Pocket by Poofi. Neid on heades neutraalsetes värvides ja lisaks on beebi pepu kohal ka taskuke, kuhu käed sisse libistada saab ja temaga veelgi lähedasemas kontaktis olla. Kindlasti on palju kandelinaproffe, kes nüüd pead tõstavad, aga kuna see on saanud ikka üksjagu äramärkimisi (Parents Choice, Supermama Awards jne.) siis ega ma väga mööda ikka panna ei saanud. Lisaks on need nii hea hinnaga- umbes 50-60 eurot. Ja sain oma kaua otsitud musta koti..kuldse äärega! Jep. Harakas.

Küll aga ei saada Poola Poofi kaupa eestisse ja seda ei teinud ka ükski lasteasjade pood kust neid otsisin. Tuli appi ettevõte- EshopWeDrop, kes on abiks siis kui soovid kaupa osta Poola, Saksamaa, Suurbritannia või Itaalia e-poest, kes aga kaupa ise Eestisse ei saada. Süsteem on iseenesest lihtne, registreerides saad isikliku aadressi kõikides eelmainitud riikides, mille saadki lihtsasti e-poest ostes vajalikku kohta kirjutada. Ülejäänu eest hoolitseb EshopWeDrop ise. Selline teenus on ka siis hea, kui e-poed küll välisriikidesse saadavad, aga üüratu hinna eest. Jep, nüüd saad lihtsal viisil osa kõikides UK allahindlustest ja saad näiteks Polarn O. Pyreti lehelt hea hinnaga asju osta, täitsa ise!

Nii saingi mina ääretult hea hinnaga ja väga ilusa kandelina, mida Eestis ei müüda ja Poola Eesti aadressile saata ei tahtnud. Seoses lapsega, oli mul algusest peale üks suur hirm- nimelt ei armasta neiu ärkvel olekus väga kaua vankris olla. Ja ei tea ju iial kaua tema iluuni kesta võib. Ja mis siis saab, kui ta poolel teel sihtkohta või koju üles ärkab ja õnnetult nutma hakkab? Jah, sülle võib ju võtta, aga pikalt ühe üsna raske kandemiga niimoodi ju ei käi. Mul on küll BabyBjörn Active kõhukott ka, aga see on liiga suur, et koguaeg kaasas kanda. Nüüd, kandelinaga seda murekortsu enam pole- see käib üsna väikeseks kokku ja saab kaasas olnud ilusasse kotikesse susata. Viskan selle vankri alla ja ei pea sellele hirmule enam mõtlema. Ja kui küsite, kas on vaja läinud? Jah. Olen sidunud lina hops-hops Viimsi Tennisekeskuse ees endale külge ja I sinna sisse pistnud. Kurb tuju sai koheselt lahenduse ja saime Viimsi Keskusesse probleemi lähemalt uurima minna- mähkmed vajasid vahetust.

Mulle meeldib selle lina juures see, et internetis on nii head videod sellest, kuidas lina siduda. Ja see on no oi-kui-lihtne! Ja õiget asendit on hops-hops kerge saavutada. Pisike I läheb igal korral väga elevile, kui lina näeb.

EshopWeDrop lehel on ka suur valik nendest poodidest, kust nad kaupa toovad. Ma arvan, et eriti head ongi just Saksamaa ja Poola omad, sest lasteasjade hinnad on seal hoopis teised ja nii ei ole ka EshopWeDrop teenusekulu tegelikult üldse märkimisväärt. Kusjuures saad selle kohe nende avalehel ka välja arvutada. Väga mugav!

Kas keegi oskab soovitada häid e-poode, kust niimoodi asju tellida võiks? Mind huvitavad eelkõige kodusisustus ja (hea oleks kui Euroopas valmistatud) lasteriided aga võite ka muid põnevaid asju pakkuda.

 

Postitus on valminud koostöös ettevõttega EshopWeDrop

Share:

2 Comments

  1. Jane
    12/05/2017 / 23:48

    Ma ei lugenud kuskilt (eshopwedrop lehelt ka mitte) välja, et mis see maksab? Kas nad ise siis ei võtagi midagi vahelt?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *