Minu uus fotokas!

Nagu teada, müüsin ma maha kogu oma fototehnika. Lihtsalt..mu käsi ei haaranud peale Fujifilm X-30 ostmist enam pea mitte kunagi peegli järele ja nii ta kurvalt istus, oodates, et keegi temast pildid välja võluks.

Vahel siiski kasutasin- kui kodusid pildistasin, siis oli sellel hea lainurk ja minu Fuji nurk algas vist kuskil 28mm pealt. Kodude pildistamiseks mitte just kõige ideaalsem variant. Aga kvaliteet? Seda ei andnud mu Nikon D7000 kaameraga võrreldagi.

Niisiis sündiski otsus müüa! Läks nii X-30 kui ka kogu Nikoni kraam ja mina? Mina sain endale mu kõiki vajadusi rahuldava Fujifilm X-T10.

pilt_10864_big

See on tunduvalt odavam kui peegelkaamerad, aga ma ei tea kas mina olen rumal või mitte, on see siiski ka parem kui minu seni käes hoitud kaamerapoisid. See pisike Fuji teeb isegi iso 3200 täiesti klaari pildi ja tead mida see tähendab? Et ka 6400 pole tegelikult minu jaoks suur probleem.

Pildid on nõelteravad ja kaamera väga kiire. Ja olgem ausad..ka välimuselt ääretult stiilne! Nagu ühele kodublogijale kohane :)

DSCF0304v

Mu rohkelt kiita saanud H&M Home pildid olid esimesed, mis ma oma uue sõbraga ära tegin. Ja ma ei saaks rohkem rahul olla.

DSCF7096

Ahjaa, äge on ka see, et kuigi minu objektiiv on 16-50, siis sellele kaamerale saan ma siiski osta ka teisi objektiive- täpselt nii nagu peegelkaamera puhul! Järgmisena vajan ma midagi kergelt valgusjõulisemat ja soovitavalt fix’i. Need on mu lemmikud.

Oma kaamera ostsin ma Fotoluksi kauplusest, Viru Keskusest. Selles mõttes hea pood, et leti taga on ilmselgelt asjahuvilised. Selles on nii suur vahe, kas teadmised on kohustuslikus korras pähe õpitud või on need seal siirast isiklikust huvist. Kui mõtled kaamera ostule, siis soovitan just neid.

Aga näed, saitegi nüüd vastuse, millega ma pildistan! Saan selle teemalisi kirju vist 1x päevas kindlasti!

 

Share:

2 Comments

 1. Aili
  08/12/2015 / 14:35

  Ohooo tõest näeb väga stiilne välja. Oi kuidas ma tahaks fotoaparaate koguda. Aga kuidagi aeglaselt kogun neid :D Hetkel olen ikka veel enda esimese juures.

  • Miramii
   Author
   09/12/2015 / 19:50

   :D Mul on natukene rohkem, aga enamik ei ole töökorras :P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *