Me kasvatame kodus..kala! + kingiloos

Nagu teisedki esmakordsed vanemad, naudime meie oma beebiga tegelemist täiel rinnal. I. on hästi füüsiliselt arenenud ja nii naudib ta just kehalist aktiivsust kõige enam. Kui ta oli alles kuu aega vana, alustas ta koos papaga ujumistrennides käimist. Kaheselt lisandusid Vello Vaheri võimlemistunnid, kus samuti issiga tore aega veeta. Minule jääb siis muusikatund ja kodused kunstikatsetused ja muud lihtsamad asjad, millega päevi täita. Kui aga küsida, mis talle KÕIGE rohkem meeldib siis…see on vesi. Kuigi ta on võimlemistunnis priimus ja ääretult tubli, siis sellist lõbu ja rõõmu mis vette saades ta silmis peegeldub, ei suuda anda ükski muu tegevus.

Nagu kõik noored emad teavad, on aga ujumistundidesse saamine täielik peavalu. Kui I. alla 7 kilo kaalus, käisime me Medicumis, kus on eratunnid ujutamiseks sobilikus vannis. Need olid hästi kasulikud, sest nii õppis R. ära erinevad ujutamistehnikad ja nii oli ka beebi esialgu täiesti professionaali kätes ja miski ei saanud valesti minna. Nüüd, kaheksa kuuselt, kaheksa kiloselt on nad papaga edasi läinud “suurte” laste tundi, kus vanemaid kuni 4 ja nüüd peab ka ujutav vanem end ise ka märjaks kastma. Mis on veelgi toredam! I. ei karda vett absoluutselt ja sukeldub muretult basseini äärest vette, kust ta kinni püütakse. Igal korral vannituppa pääsedes ja nähes, et keegi duśśi all mõnuleb, ei suuda ta asja niisama jätta ja läheb hopsti vee alla kõhuli ja hakkab käte-jalgadega vees mängima.

Nii võib aimata, et igaõhtused vannitamised on samuti tema südamerõõm. See on üks osa meie unerituaalidest ja loodame alati, et see ehk teda rohkem väsitab. Et aga kõik hästi oleks, vajame me selleks erinevaid lemmikuid.

 

 

Vannirätikuid on meie majas beebi tarbeks kokku 4. Üks on spetsiaalselt ujumistrennideks, kaks Hemtexi oma ostsime siis kui ta sündis ja Little Dutch, neist kõige pehmem, on on alati valmis õhtust pehmet beebit kuivatama.

 

 

 

Lisaks läheb vaja śampooni-duśigeeli, mis Linea MammaBabylt. Selle toote puhul meeldibki mulle enim see, et täidab kahte funktsiooni. Kuigi, tõsi, beebi juukseid ju igapäevaselt pesta pole tarvis, leian siiski, et parem üks anum kui kaks. Ka reisidel on see hoopis mugavam. Kunagi ju ei tea millal see õhtune puder juustes lõpetada võib…

Vahel, kui me eriti uljad oleme, teeme beebile natukene ka vannivahtu. Talle teeb nalja oma partide vahu sisse kastmine. Ja mis vann see ilma vahuta on, eks? Linea MammaBaby vannivaht on veel kuidagi eriti siidise tekstuurida ja kogemata silma minnes, ei tee üldse paha.

Siis on meil Linea MammaBaby vanniriis, mis aitab beebi nahka pehmena hoida. Lisaks aitab see ka siis, kui pepu mähkmetest pikemat puhkust ja suuremat hoolitsust tahab. Käputavale beebile pole enam nii lihtne õhuvanne teha ja vannis on see kõige lihtsam! Minu meelest.

Ja peale vanni paneme beebile vahel, vajadusel natukene Linea MammaBaby näokreemi. I. on hästi õrna nahaga ja see kreem on suureks abiks just külmematel perioodidel, kus põsed natukene tuuleravi vajada võivad.

Need on meie lemmikud!

 

Kirjuta kommentaaridesse oma enda või lapse vannirutiini lemmikesemed , hakka Little Dutch ja Linea MammaBaby Facebooki lehti jälgima  ja kui loosiõnn sulle naeratab, võid võita Linea MammaBaby ja Little Dutchi koostöös valminud vahva väikese vannisõbra komplekti.

Võitja loosin välja isadepäeval!

 

 

VÄIKE VANNISÕBER” korv sisaldab järgmisi asju
– Korv väike (15 x 15 x 15 cm )
– Kapuutsiga käterätik (75cm x 75cm)
– Kalake vannivaht (500ml)
– Näo- ja kätekreem (100ml)
– Väike karu (100ml)
– SPA sussid (STP 16cm)
– Pakendatud tselofaani ja kinnitatud liupsuga (hall, roosa, sinine)

 

Ideaalne kingitus kellelegi samasugusele veehullule nagu on meie väike I. või siis enda pisikesele tegelasele. Tegelikult on neid komplekte erinevaid ja lisaks vannisõbrale leiad erinevaid komplekte ka vastsele ilmakodanikule. Kõik kingimured lahendatud, kas pole?

 

Share:

43 Comments

 1. Kea
  02/11/2017 / 13:10

  Lindale meeldib kohutavalt vannis mõnuleda. See on neil issiga Nende Aeg. Kuna meie preili on ainult 2 kuune,siis me pole veel shampoone jne kasutanud.

 2. mairi
  02/11/2017 / 13:23

  HOIA SPA kehakoorija must have endale ja samyti Linea hampoon ning juukse kreem. Lastele lemmik on vesi ja muidugi emme iluarsenal :D

 3. Kadi
  02/11/2017 / 13:32

  Appi nii vahva pardiga hari. Kust sellist saab endale soetada?

 4. kata
  02/11/2017 / 13:58

  Minu vannirutiini juurde kuulub absoluutselt kindlalt vannivaht(kindlat eelistust ei ole, proovin erinevaid), suur klaas sidruvett ja hea raamat!
  Aga beebi on alles tulekul ning kui ta vähegi oma vanemate moodi tuleb, saab temast samuti suur väike vannisõber :)

 5. HHHelen
  02/11/2017 / 14:10

  Minu vannirutiin sisaldab väga sooja vett, palju-palju vannivahtu, võimalusel küünlaid. Aega iseendale!
  Nii mina kui elukaaslane oleme väga-väga suured veesõbrad. Ootan väga peagi sündiva beebitüdruku suhet vannitamisse ja ujumisse.
  See armas kapuutsiga käterätt on ka meie pere soovinimekirjas :)

 6. Kadri
  02/11/2017 / 14:16

  Meie kaheksakuune kalake armastab samuti vett ning õhtuse vannitamise lõpuks on vähemalt pool vett välja pritsitud – rõõm vees olemisest on nii suur lihtsalt :) Pärast vannist tulekut jätkub siputamine saunalina sees kuniks issi ta lõpuks pidžaama sisse pista suudab. Issi ja mõnusalt soe vesi ongi vist ükskõik millistest esemetest tähtsamad ;)

 7. Mariel
  02/11/2017 / 14:19

  Meie põnni vannirutiinis on olulisel kohal Dermosili lõhnatu vannivaht ja mõnus suur kapuutsiga rätik kus sees pärast ketas olla.

 8. Moonika
  02/11/2017 / 14:22

  Lapsi mul 2 (2aastane ja 9kuune) ja kuna kummagil pole nahaga probleeme, siis enamasti käiakse vannis lihtsalt puhtas vees, aeg-ajalt vanemal lapsel kasutan šampooni. Kuigi juba ammu olen tegelikult mõtlen osta neile vannivahtu, et vannisolek veelgi erilisemaks teha, samas poest suvalist ei taha.
  Mõlema vaieldamatu lemmik on (kui vesi ise välja jätta) üks umbes 15cm suurune veoauto, mille 2aastane kunagi vannituppa vedas ja sellest ajast peale lahutamatuks osaks vanniskäikudel on.

 9. Mari-Liis
  02/11/2017 / 15:07

  Mina ka ka minu kaks preilit fânnavad Linea tooteid. Seega ilma karuta me elada ei oska ja kala on plikade totaalne lemmik :)

 10. Kristin
  02/11/2017 / 15:18

  Meie neiule meeldib käia Tummy Tub vannis. Kuna ta on alles nii pisike, siis meenutab see vann talle ilmselt emaüsa ning ta tunneb end seal soojas vees end turvaliselt.

 11. Maris
  02/11/2017 / 15:20

  Kuna meie beebi ilmutab ennast alles uuel aastal, siis selline kingitus kuluks kindlasti marjaks ära! :)

 12. M
  02/11/2017 / 15:37

  Meie laps on samuti veeloom. Õhtune vannitamine kestab 1-1,5h, sest Prints raputab pead kui varem välja tahan võtta. Igapäevaselt me šampooni/dušigeeli ei kasuta ning õhtune vann on rohkem mängimiseks. Lemmikud asjad vannis mängimiseks on tühjad potsikud.

 13. Mia
  02/11/2017 / 16:14

  Minu vannirituaali juurde kuulub rahulik muusika, kuum vannivesi ja Joiki vannitrühvlid. Pärast vanni kehale mõnus naturaalne mandliõli. Beebipoiss on kohe-kohe saabumas (tähtaeg juba veidi üle läinud) ja tema vannirituaalid veel selguvad :) komplekt oleks äärmiselt tore mõnele suuremale sõbrale kingituseks või meie beebipoisile osaliselt kasutamiseks, osaliseks ootuseks :)

 14. 02/11/2017 / 16:21

  Meie neljakuune on suur vanni sõber. Oma beebivanni ei mahu ta ammu, sest seal ei jäänud piisavalt ruumi, et jalgadega siputada. Nüüd suures vannis on kaaslaseks alati vannipardid, kes ka pisikese tähelepanu köidavad. Pärast vanni tuleb alati hea uni ja mõnus oma pessa tuttu pugeda. Vannirituaalide juurde käib ka kreemitamine, sest pisikesel on kuiv nahk ja see vajab niisutamist.

 15. Kristel Kapp
  02/11/2017 / 16:32

  Vann on see kuht kus päeva raskused reaalselt vee alla vajuvad!? Minu pisike kohe kahene röövliplika Luise armastab tohutult vannis raamatuid lugeda, jah, ikka neid, mis vees ära ei lagune!? Môlemad armastame vahtu, juustes, vees ja põrandal!?

 16. KristiinaJ
  02/11/2017 / 16:58

  Väga lahe kingitus! Ka minu väike aastane on täielik veehull. Detsembris spaasse minnes oleks väga tore selline kasulik kompekt beebiasju kaasa võtta – rõõmu nii lapsele, kui vanematele ?

 17. Kaie
  02/11/2017 / 17:28

  Meie kahele pisikesele meeldib kõige rohkem vannis ja dussi all issiga mängida :D Loomulikult ka vannipardid, kastekann ja pehme rätik, millega emme peale pesu kuivaks teeb.

 18. Kai
  02/11/2017 / 18:03

  9-kuune Hugo käib vannis tavaliselt ülepäeviti ja kui issi kodus on, siis armastab ta seda teha issiga. Kindlasti kuulub vannitamise juurde Bioderma dušiõli, mis teeb vee mõnusalt vahuseks ja väike vannipardike. Mõnel heal päeval satub vanni ka kaks pardikest :)

 19. 02/11/2017 / 18:58

  Selline fancy komplekt kuluks ära küll. Meil muidu nii tavalised tooted kõik, polegi midagi väga meeldivat :)

 20. Kaisa
  02/11/2017 / 19:06

  Minu 2-kuune beebi on ka 3x issiga vanniujutamises käinud. Kahju tõesti, et sinna nii raske aegu on saada.

  Aga koduseks vannitamiseks on Hipp dušigeel ja Hemtex’i vannilina.

 21. Kätu
  02/11/2017 / 19:21

  Õige vanniskäigu juurde käib alati vannivaht ja õdus küünlavalgus ning pärast on eriti mõnus otse hoomikumantlist värskete puhaste linade vahele pugeda.

 22. 02/11/2017 / 19:28

  Kingiksin vannikomplekti oma väikevennale, kes saab kohe kohe (vast loetud tundide jooksul lausa) esmakordselt isaks oma elukaaslasega :) Ise kasutan pesukordade ajal ainult ühte dušhigeel/shampoon toodet ehk siis 2in1, firmad erinevaid tunde järgi aga alati öko/vege. Talvel kasutan vast avastatud IMELIST Eestis tehtud BonMerite kätekreemi, mis imendub super kiiresti ja jätab kogu naha megapehmeks!

 23. Laura
  02/11/2017 / 19:45

  Lapse vanniskäik sisaldab mõnusalt sooja vett, vajadusel Sebamedi beebišampooni, pehmet bambusrätikut, sheavõid ja ohtralt musisid puhaste varvaste vahele.

 24. 02/11/2017 / 20:39

  oma kodus mul kahjuks veel vanni pole, aga unistuste vann on silme ees ja kui garderoob valmis saab, hakkame vast uut suurt vannituba koos (auru)saunaga ehitama. kevadel Horvaatias käies avastasin enda jaoks vannipulgad, mida seal iga õhtu kasutasin ja 3 tk (kookos, sidrunhein ja miski šokolaadine) tõin koju kaasa seda unistuste vannituba ja vanni ootama. nii-et vannipulk + mõnus külm jook on minu lemmik vannirutiin. aga ma loodan, et meie peagi saabuv beebi saab ka vanni-fänn olema. teda ootab tore Muumidega vann ja see komplekt oleks sinna juurde lihtsalt ideaalne.

 25. Tiina
  02/11/2017 / 20:56

  Meil täna oli just ujumise trennipäev :) 9-kuune Mattias on samuti eeskujulik õpilane trennides. Meil kodus on kasutuses Ikeast soetatud laste vannirätik, mis näeb armas välja ja kõige olulisem, on piisavalt suur ka vanema lapse jaoks. Duššigeele-shampoone väga ei kasuta, st 9 kuu jooksul oleme suutnud ära kasutada 2 testri purgikest. Linea tooted on siiski meie peres esindatud. Nimelt emme kasutab nende duššigeeli ning on väga rahul. Suvel sai Matule peale pandud ka Linea päikesekaitsekreemi

  • Miramii
   Author
   13/11/2017 / 12:50

   Tiina, sina võitsid meie vannimängu!! Ole hea kirjuta karin@lineashop.ee ja ütle, et oled Miramii loosi võitja :)

 26. Mari
  02/11/2017 / 21:00

  Meie poiss oli algul ikka väga umbusklik vanni suhtes ja tegime kõva kisa saatel seda nii vähe kui võimalik. Mingi hetk käis plõks ja tüüp on kõige suurem vanni sõber üldse! Möllab nii, et kõik on ümberringi märjad. Eriline lemmik on must piraat vannipart :D. Need tooted meeldiks talle väga – eriti pehme rätik :).

 27. V
  02/11/2017 / 21:07

  Meie lapsel on vannis pardike, aga see huvitab teda ainult minuti, edasi on kõige põnevam asi duššiotsik ja voolik.

 28. Anni
  02/11/2017 / 23:55

  Meie pisikese vannirutiinist ei tohi puududa kaks vanniparti ning kastekann. Lisaks on alati nii emme kui issi vanni ääres sulistavale tirtsule kaasa elamas. Üks oluline osa rutiinist on issiga vanni veest tühjaks kallamine dušialusele, sest siis on eriti äge veel kätega vees plätserdada. Lõpuks vannilina ümber ja tudule :)

 29. Kätrin
  03/11/2017 / 01:51

  Kuna meil kodus vanni pole, siis lapse jaoks on probleem lahendatud täispuhutava basseiniga. Minu tütrele meeldib kaa väga vesi. Ta võib mul seal dušinurgas basseinis tund aega ka toimetada oma vannimänguasjadega.. vahepeal peab sooja vett juurde laskma. Üldiselt me ei kasuta pesemiseks muud kui vett, vahel vajadusel ka dr. Bronneri lavendliseepi, et lapsel tuleks hea uni. Vannitame üldjuhul iga päev.. v.a siis kui laps haige on, siis teeme kiire loputuse vaid.

 30. 03/11/2017 / 09:13

  Kuna meil on väga kare vesi ja beebi nahale mõjub see veel eriti kuivatavalt, siis meie ei saaüle ega ümber ühest vanniõlist. Sortsuke vannivette ja tuleb sellestki veest välja pehme beebi :)

 31. Marin
  03/11/2017 / 10:18

  Meie kahekuune tirts armastab väga vannitamist. See on issi ja tütre kvaliteetaeg, sest issil on mõnusalt suured käed, kuhu oma pea toetada ja siis ise siputada :) Vannirutiini juurde käib kindlasti magusmandliõli, mis vette lisatuna teeb naha hästi pehmeks. Kui mõni koht veel kuivama kipub, siis saab seda ka niisama peale määrida. Muidugi on tarvis ühte pehmet kapuutsiga vannilina, mis pärast kõik voldikesed kuivaks teeb :)
  Kuna meil kodus vanni ei ole, siis ostsime kõige suurema beebivanni, mille leidsime, et sellel võimalikult pikk kasutusaeg oleks. Istumisalust me ei ostnud ja ujutame teda seal niisama. Esimest korda beebide vanniujutamisse minnes tundis neiu ennast juba nagu kala vees, kuna kodus teeme temaga sarnaseid harjutusi :)

 32. Johanna
  03/11/2017 / 14:47

  Oi, selline korvike oleks ideaalne praegu. Lõpetasime vannitoa remondi ja on just pisikese vannimänguasjadele korvikest vaja. Meie aastane sell on täielik vannifänn ja vannist välja tulek toimub tõelise sõjaga. Lemmikud on muidugi erinevad vannimänguasjad ja oballi pall, mida uputada ja vastu vannitoa seinu rahus loopida saab.

 33. Gris
  03/11/2017 / 21:47

  Minu kahesele on vannis alati väga meeldinud. Samuti meeldib talle pärast vanni Hemtexist ostetud pandakaru rätikuga ringi joosta ja viimaseid mänge enne tudu teha.

 34. Helen
  04/11/2017 / 00:03

  Minu pojal on vanniskäik samuti osa une-eelsest rutiinist. Enamasti mingeid vahendeid ei kasuta, kuid vajadusel lähevad käiku Sebamed tooted. Lemmikmänguasjadeks on need samad pisikesed potsikud, väike kastekann, Lego Duplo koerake, kes hästi ka vannikaaslaseks sobib. Kui sulistamised sulistatud, keeratakse laps pehmesse rätikusse, pestakse hambad, pannakse uneriided selga ning asutakse unejuttu kuulama! :)

 35. Anne
  04/11/2017 / 19:22

  Lemmikud on kehakoorijaid ja kõige mõnusam ja pehmem Sunday käterätik.

 36. Kristiina
  05/11/2017 / 18:57

  Meie vanniskäik algab õhtuti lauluga “Pinni ja panni, Piia läheb vanni”. Siis sulistame mulistame nii, et kõik kolm on märjad. Pesemisvahendeid kasutame harva, mänguasjadeks on Peppa pildiga vannitermomeeter.

 37. Liina
  07/11/2017 / 17:11

  Ütlen selle postituse eest suur-suur aitäh! Minu junsul on kohutavalt kuiv ja krobeline nahk, oleme proovinud erinevaid kreeme-õlisid, mis nahka pehmendaksid, kuid midagi ei ole siiamaani mõjunud. Ajendatult antud postitusest soetasin Linea vanniriisi ja peale esimest vannikorda (mis sai suures õhinas keset päeva tehtud, et toode järgi proovida) olen ma leidnud vahendi, mida ma ei uskunud, et leian. Lõpuks saan ma paitada oma lapse pehmeid jalgu. Niiet, tänud veelkord! Ahjaa, muidu on meil kasutuses sebamed-i beebižampoon ja kollikujuline pesusvamm, mis junsule alati rohkelt lõbu pakub :)

  • Miramii
   Author
   07/11/2017 / 19:25

   See on küll hästi tore. Mina märkasin ka muutust koheselt. Ja pisikese vanni jaoks ei pane tervet pakki ära- kestab kauem :P

 38. Tiivi
  10/11/2017 / 16:04

  Meie lapse lemmikuteks vannis on kummipart ja kilpkonn, millega saab vett pritsida. Siiani pole veel peale puhta vee ning vahel ka kummeli midagi kasutanud lisaks, kuigi juba tükk aega mõtlen, et peaks proovima Linea Mammababy tooteid.

 39. Kaisa
  11/11/2017 / 15:23

  Minu pisikese kalakese vannirutiini kuulub kindlasti Linola vanniõli, Sebamed Baby pesemisvahendid, Madara kehaõli ja otseloomulikult kollased pardikesed ☺️ Linea tooteid sooviks küll vahelduseks proovida!

 40. Mari-Liis
  16/11/2017 / 14:12

  Kas loos juba toimunud?

  • Miramii
   Author
   16/11/2017 / 14:13

   Jaa! Võitis Tiina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *