Lemmik päev

Minu üks lemmikumaid päevi on kindla peale pühapäev. Selleks ajaks on kõik kohustused täidetud ja pole mitte kuskile kiiret. Pühapäeval on OK kauem voodis logeleda ja natukene rohkem kohvi valmistada ning tobedaid filme vaadata. Lemmik!

 

Olen kaua otsinud ühte toredat pinki meie voodi ette ja midagi sellist, mis pisut rohkem elu näinud oleks kui tehasest poodi sõitmine. Leidsin täpselt õige osta.ee’st ja seda vaid viieteistkümne euro eest. Võit! Olen ka varem seal neid “õigeid” pinke kohanud, aga hinnad tõusid alati suuremaks kui mina maksta oleksin raatsinud. Ja mulle meeldivad väikesed võidud.

 

Kavatsen tegelikult kevadel sellele siiski pisut uut välimust anda ja proovin selle ära lihvida ja ehk uue lakiga katta. Tahaks, et see rohkem voodipeatsiga kokku sobiks ja, et toas üle kahe-kolme erineva puidu tooni ei esineks. Lisaks pole ma eriti suur “kollase” puidu fänn, kuigi hallide toonidega sobitub see siiski üsna hästi.

 

 

Ja muidugi, kui võtta välja kaamera ja statiiv, siis on kohe ka Sid kohal, et oma poos sisse võtta ja näidata, kui ideaalne modell-koer ta on. Ja on ka. :)

 

 

Mööblist rääkides, siis tahaksin magamistuppa ka mingit ägedat sahtlitega kummutit. Midagi sellist mille sisemusse R. oma lipse, mansetinööpe ja käekellasid peita saaks ja mina oma ehteid, vöösid ja muud pisi kraami. Üks oli osta’s ka, aga hind kerkis lakke ja päris-poest ma praegu seda otsida ei taha. Tahaksin, et ka sellel oleks pisut ajaloohõngu ja olekut. Kuid samal ajal piilun ka kodumaiste disainerite poole, kuid seni on jäänud mulje, et need pigem kõik ühte stiili ja mitte minu selle toa stiili.

 

Ahjaa. Vahepeal leidsin ka toreda riputatava küünlajala, millele ma alguses katsetuseks oma eukalüptipärja külge panin ja siis avastasin, et need kaks on kokku loodud. Sõbrannale kinkisin samasuguse ja ta oli ka rõõmus. Eukalüptioksad ostis ise :D

 

 

Ma lähen mõtlen nüüd, mida oma Hershey’se śokolaaditükkidega peale hakata. Ilusat pühapäeva! Päikselist pühapäeva!

 

 

 

 

Share:

4 Comments

 1. mariliisi
  22/01/2017 / 20:24

  Hei!
  Mulle väga meeldib, kui ühes ruumis on koos nii vanad kui uued asjad. Seega, see pink oli tõesti hea võit :). Olen ka ise hetkel kummuti otsingul. Päris mitmed mööbliesemed olen saanud Mustamäe “Sõbralt Sõbrale” poest. Seal on neil 2 poodi. Üks asub mustamäe teel, mis on suurem ja teine väiksem pood Magistrali keskuses. Mulle meeldivad need poed, kuna “uut” mööblit tuleb suht tihti (kasutatud mööbel Rootsist). Kuid sinna tuleb sattuda nö õigel ajal, sest ilusad asjad broneeritakse/ostetakse ruttu ära. Hea on ka see, et kohe ei pea ostetud esemeid kaasa võtma, kui nt transporti pole :). Ja saab ka nt poodi helistada ja küsida, millal kaupa tuuakse, et mitte ilmaasjata kaugelt kohale minna ;). Ahjaa, kõik mis endal üle kodus (riided, mööbel, raamatud, nõud jne jne) saab ka sinna viia. Tulu läheb heategevusesks :)
  Ilusat pühapäeva õhtut Sullegi! Ma nüüd lähen oma pooleliolevat riiulit edasi värvima :)
  Mari-Liis

  • Miramii
   Author
   25/01/2017 / 13:24

   Jaa! Mulle meeldib ka! Kuigi tegelikult leian, et neid kahte kokku viia, nii, et üks teist ära ei sööks, on üsna keeruline. Ja sundida ei saa :D Kui ikka ei sobi siis ei sobi. Kardan seda kummuti asja natukene.

 2. 24/01/2017 / 15:41

  Oh, ma ka just otsin osta’st pinki voodi ette, aga tõesti – hinnad lähevad tihtipeale ulmeliseks kätte ära. Mulle sobiks just säärane vana-armas-kollane, et ikka igas toas pisut päikest oleks. Olen rõõmsalt kade :)

  • Miramii
   Author
   25/01/2017 / 13:23

   mhmh. Ma sain antiigipoest, vist oli selline kasutajanimi. Ja neil pidavat poes ka aeg-ajalt neid olema ja hüva hinnaga. Mu teine variant oleks olnud ise teha..kunagil.kevadel. Loodan, et leiad pingi :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *