Küsida võid kõike.. ja auhinna saab ka!

Ilusat lastekaitsepäeva teile, sõbrad!

Kui mina veel laps olin, ja vanemate kodus elasin, kinkis ema meile alati midagi sellel päeval. Ükskord oli selleks üks roheline lamba klambriga märkmik, mis on mul siiani alles.

Lisaks mäletan, et sellel päeval läksid paljud mu sõbrad Tallinna Loomaaeda ja ükskord esines seal selle aja superstaar Mari-Liis. Minu vanemad ei lubanud meil üksi sinna minna ja nii toitusime ainult sõbranna joovastavatest muljetest, mida see kontsert temas tekitas. Äkki oli samal kontsertil ka Code One? Aga ma ei anna pead.

Aga mina luban täna, ja kui esmaspäeva hilisõhtuni, teil endalt küsimusi küsida! Tean, et paljud tunnevad huvi igasuguste pisikese I. asjade kohta- kust ma ta riided ostan? Mida I. sööb? Kõik võite nüüd letti lüüa, sest vastuse saab peaaegu iga kommentaar, eraldi postituses, mis ilmub teisipäeval.

Aga, et ikka päriselt ka lastekaitsepäeva tähistada ja mu ema kombel teile ka midagi kinkida, siis lõin käed veebilehega Kingitus.ee ja üks super küsijatest saab auhinnaks järgneva:

LAHE SKIMIKOOLITUS SELTSKONNALE

SKIM ON  SURFILAUD, MILLEGA SAAB ÕHUKESEL VEEPADJAL SÕITA JA TRIKKE TEHA, NING SEE ON IDEAALNE VAHEND IGAVUSE PELETAMISEKS NENDEL TUULETUTEL PÄEVADEL. TEGEMIST POLE AGA PELGALT RANNALÕBUSTUSEGA VAID KA KASVAVA SPORDIALAGA.

 

Skimikoolitus koosneb kahest osast. Esimese tunni jooksul teeb koolitaja selgeks skimi põhitõed, hoiab silma peal, ning annab abistavaid näpunäiteid. Teise tunni jooksul on igaühel võimalus vees vastomandatud oskusi ja teadmisi iseseisvalt harjutada. Lihtsamad trikid ja pöörded peaks selgeks saama juba esimese koolituse lõpuks!

Aloha Surfi eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset purje- ja lohelaua koolitust, varustust ja muud sellega seonduvat. Surfikeskus asub Pärnu rannas, Rannapromenaadi lõpus.

 

Kas pole lahe? Mina oleksin küll super rõõmus, kui oma perele ühe uue oskuse õpetada saaksin ja seda ühes parimas kohas Eestis- Pärnus.

Kingitus.ee on veebileht, mis teeb kingituse kinkimise palju lihtsamaks ja eriti nendele, kellele lihtsalt ei tea mida kinkida. Sushikoolitus, veinikoolitus, spakülastus, põgenemistuba, või minu üks lemmikutest- kella viie tee Ammende Villas, mida ma peagi ise proovima lähen.

 

Seega, saatke küsimused teele ja hoidke pödilad pihus!!

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *