Jõulukingi ideed neile, kes pildiga kruusi ei taha.

Igal aastal, natukene enne jõule, sean ma sammud Elke Mööbli poole. Selleks, et pisut juttu puhuda, uute toodetega tutvuda, kogu ilu endasse ahmida ja ideid koguda. Mida kinkida õele, kes alles kodu valmis seab? Emale, kellel kõik olemas on. Sõbrannale, kellega just sõpradeks saime või sõbranna mehele, kelle nimi loosiga just mulle sattus.

 

 

Sa kindlasti juba tead, et Elke Mööbel ei ole ammu enam ainult mööbel vaid suure osa poe pinnast on enda alla haaranud kõiksugused riiulid toodetega, mida muidu vaid Pinterestis näinud oled. Seal on esindatud kõik sisustushullu lemmikud brändid- Ferm Living, Design Letters, Hay, By Lassen…ja nimekiri võib jätkuda. Ka on nad osavalt tootevalikusse sättinud ka need kõige-kõige populaarsemad tooted, mis tundub kui sisustusajakirju sirvida, peaks kõigil kindlasti olemas olema. Ja parem kui kaks.

Ja sa kindlasti tead ka, mis tasub Taani disaini investeerida. Ikka selleks, et need tooted sind, su lapsi ja lapselapsi ja nende lapsi teenida saaksid. Sest ühegi disaineri käe alt tulnud toote hind ei ole kuskilt laest võetud. Toodete taga on suur töö tagamaks selle, et need just nii kaua vastu peaksid ja ajas vaid paremaks muutuksid.

 

 

Elke mööbel on kokku pannud rea väga häid jõulukingi ideid. Need sobivad kinkimiseks ka siis, kui kinkija ise midagi Skandinaavia pärasest disainist ei tea. Ükski valitud toodetest ei kuulu kategooriasse “lihtsalt silmailu” vaid on väga praktiline, silmale ilus vaadata ja omab kindlat eesmärki. Lisaks Elke Mööbli ideedele, lisasin natukene ka omaltpoolt, et mu kindlad lemmikud ka teil valikute tegemisel meeles mõlguksid.

Pajakinnas on selline asi, mida on alati hea kinkida. Sest kes meist süüa ei teeks? Ja kuna see on ühtlasi ka koguaeg vajalik ja võiks nähtaval olla, peaks see silmale ilus olema. Ferm Livingu oma täpselt selline ongi.

Design Lettersi tooted tulid suure hooga mõned aastad tagasi ja on väga populaarsed siiani. Vahepeal on nad jõudsalt oma tootevalikut laiendanud ja nüüd võib leida sealt juba peaaegu kõike. Näiteks erinevaid märkmike. On olemas igapäevased märkmikud, aga samas ka kindlat eesmärki kandvad. Mina haarasin endale poest kaasa hoopiski “Food Planneri”, et saaksin pere nädalamenüüd veelgi paremini ette planeerida.

Ferm Livingu vahvelrätikud on samuti mul endal olemas. Need on pehmed, imavad hästi ja kuivavad kiiresti. Nõusid ma nendega küll ei kuivata, kuid käsi ja muud vajalikku küll. Selles komplektis on üks suur ja üks väiksem rätik.

Aida on Elke Mööbli üks uusi firmasid. Aida Raw seeriast leiad peamiselt asju, mida läheb vaja köögis. Tavaliselt on igas peres pliidi läheduses suured pipra ja soolaveskid ja kui õhtusöögil keegi lisamaitset vajab, lähevad käiku need samad. Aida Raw disain on aga põnev vaadata, natukene robustne ja kenad lauapeal koguaeg hoidmiseks.

Vee joomine on ääretult oluline ja nii on hästi populaarseks saanud enda isikliku veepudeli kaasas kandmine. Aida Raw termospudel suudab su jooki hoida kas sooja või külmana. Ja seda väga mitu tundi.

Ferm Livingu komplekt on ideaalne kink just neile, kes äsja kolisid või kodu sisustamas on. Köögi rätik, lemmikud käärid ja lõikelaud mis sobib nii toidu tegemiseks kui ka hoopis juustuvaliku serveerimiseks.

 

 

Ferm Living küünlad sobivad kingituseks küll ükskõik kellele. Sest kes meist sellel pimedal ajal küünlaid ei põletaks? Need teeb veel erilisemaks nende ebatraditsiooniline, pisut dramaatiline disain. Ferm Livingu kolmene küünlakomplekt on aga sobiv parimale sõbrannale pihku pistmiseks. Sest kvaliteetseid, stiilse välimusega küünlaid pole ühelgi kapil liiga palju.

Design Lettersi komplektis saad valida tooted kingisaaja nimetähega. See on vist midagi, mis isale sobiks?

See on nüüd mu lemmik. Päris personaalne, enda nimetähega laadijakomplekt. Ma vist ei pea mainima, et minul on see juba olemas ja see on lahendanud igasugused laadija jagamise probleemid..sest kui su nimi ei hakka M’iga, siis sa tead, et see pole sinu oma, vaid sa ainult laenad seda ;)

Kuigi must-valged kodud on endiselt väga hinnas, siis aina rohkem hakkab nendesse värve imbuma. Ja kuldne on midagi väga ajatut ja alati stiilset! Silmapaistvalt kaunis kontorikomplekt su päris lahedale ülemusele! Check!

Ka see melamiinist komplekt on meil juba kaks aastat kodus olnud. Ja endiselt kasutuses. Kuigi Bella enam sellest tavalisi sööke ei söö, on see siiski väga hea, et serveerida talle snäkke, kuivatatud puuvilju ja muud sellist. Lisaks armastab ta selle komplektiga oma nukkudel kõhud täis sööta.

 

Otsid stiilset kuusejalga? Ka see on neil olemas! 

 

 

 

 

 

Loodan, et said rohkelt ideid, mida jõuluvana kingikotti susata! Ja mul on sulle hea uudis ka:

 

Elke Mööblis toimub sellel laupäeval jõulumüük! Kui tavaliselt on nende pood nädalavahetusel kinni, siis sellel laupäeval on ideaalne aeg neid samu jõulukinke soetama minna. Nad on avatud 8.12, 11:00-16:00

Lisaks, ära unusta end kohapeal püsikliendiks registreerumast. See on neil uus asi ja annab sulle igalt ostult 5% soodustust! Ka juba soodushindadega asjade pealt. Ja isegi, nende supersoodsate jõulukingikomplektide pealt!

Ja hea on see, et mingit plastikkaarti sa rahakotis kaasas kandma ei pea, ID kaarti kellelegi usaldama ka ei pea ja soodustust saad nime alusel. Mugav!

 

Postitus ilmub koostöös Elke Mööbliga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *