Jõulukaardid saadetud?

Minul tegelikult veel pole. Kaardi saajaid on päris palju ja nende aadresside otsimine võtab suure osa päevast. Aga sellegipoolest teeme meie seda sellel aastal erilise uhkusega!

Kaardi valimine polnud üldse keeruline, sest teadsime algusest peale kes seda kaunistama peab ja selline koht nagu MYPRINT prindibki täpselt niisugused kaardid, nagu sina ise soovid. Sinu enda fotost, lapse joonistusest või mõnest muust ilusast pildist. Olgu need siis peagi saabuvateks jõuludeks, pulmakutseteks, sünnipäevaks või milleks iganes. Saad valida mitme erineva kaarditüübi vahel ja isegi soovi korral ümbrikud juurde valida. Nende jõupaberist ümbrik sobib pea igaks sündmuseks ja nii läksid ka meie jõulukaardid just nendesse.

 

 

Kaardi tarbeks tegime pildi juba novembris, siis kui üks esimestest lumedest maha tulla otsustas. Küll vaid kerge kirme, aga sellest piisas, et just jalutuskäigult saabunud I. villastesse pükstesse, vahvasse mütsi ja jõulukampsunisse sättida. Pildistamine pidi käima õige kiiresti, sest huvi kätte antud asjade vastu oli kiire kaduma ja tegelikult oleks ta kõik andnud selle eest, et kordki näpud mu kaamera objektiivi sisse susata. Andsin küll kätte ühe vana mitte töötava kaamera, et ta huvi enda oma vastu natukenegi vähendada, aga selle triki näris ta oma kahe hambaga ruttu läbi. Samas sain mina ilusad pildid beebist vanaaegse fotokaga, mis ühtlasi jõudis ka kahekümnele jõulukaardile. Teistel istub ta niisama toolil ja naeratab oma minihammastega vahvasti otse kaamerasse.

 

 

 

MYPRINT lehelt kaardi tellimine ei olnud mingi aeganõudev jõulutrikk. Tuleb vaid valida sobiv kaarditüüp, laadida üles pilt, kirjutada sobiv tekst ja tellimus ära teha! Kavatsen tegelikult läbi nende tellida ka kodu nr. 2 seinale mõned postrid ja siis ühe raamatu, peagi aastaseks saava I. piltidest.

Kas sinul on jõulukaardid saadetud? On üldse tänapäeval see veel populaarne või on üle mindud digitaalsetele tervitustele?

 

Postitus ilmub koostöös ettevõttega MYPRINT

 

 

Share:

5 Comments

 1. Mia
  19/12/2017 / 10:24

  Mina saadan ka jõulukaardid. Kukupesast saab ka enda pildiga jõulukaarte, ainult et seal on kujundus ääres, mis mulle vb nii väga ei meeldi kui lihtsalt pilt kaardiks teha.

 2. Kati
  19/12/2017 / 11:30

  Ma kusjuures tellisin sealt juba su Instagrami story peale kaardid ära :D

 3. Anne-Mari
  19/12/2017 / 11:51

  Meil kaardid teel ja esimestel juba käes :) Omniva üllatas sellega, et laupäeval teele pandud kaardid juba esmaspäeval käes :)

  • Miramii
   Author
   19/12/2017 / 13:36

   Tore, et Omniva ka meeldivalt üllatada suudab :D

 4. JJ
  20/12/2017 / 01:31

  Väike tilk tõrva meepotti – minu kaardid suutsid nad eelmisel aastal ära rikkuda, ehkki kirjutasin tellides ka kommentaari, mida palusin tööd üle vaadates kontrollida. Tagasisidele ootan siiamaani vastust.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *