Iittala X Issey Miyake

Eilse pärastlõuna veetsin ma Tallinna Kaubamajas. Nimelt on nende Iittala osakond suure ampsu võrra suurenenud ja eile esitleti nende uuenenud osakonnas Iittala uusimat kollektsiooni, mis valmis koostöös Issey Miyakega. Issey Miyake on tuntud peamiselt rõivatööstuses ja lõhnamaailmas. Kuna lõhnapudeleid on nad teinud Iittala abiga, siis seekord otsustas Iittala ka ise Issey Miyake andekust ära kasutada ning imselgelt saadab seda projekti suur edu..

 

DSCF9227_2

 

Kollektsioonis on neli peamist tooni- roheline, roosa, hele hall ja tume hall. Tekstiilitooted on loodud Issey Miyake originaalseid murdmis- ja voltimistehnikaid kasutades. Minu lemmik oli salvrätik mida saab lihtsalt kokku ja lahti voltida ning taldrikule erinevaid kujundeid moodustada.

 

DSCF9217_b

 

DSCF9229_b

 

DSCF9238_b

 

DSCF9219_b

 

Nüüd aga istun ma Kaubamaja e-poes ja ei suuda otsustada- mis värvi võiks olla minu Issey Miyake teetass ja millises toonis alustass. Et teha nii, nagu Iittala esindaja õpetas- tulla koju, visata võtmed Iittala X Issey Miyake linikukesele (mille ma sain kingituseks), süüdata sama kollektsiooni küünlaalusel küünal, haarata tass rohelist teed ja lõdvestuda..

Share:

5 Comments

 1. miiu
  17/03/2016 / 12:32

  mulle NII meeldivad need heleroosad ja -hallid toonid, tahaaaaaaan! nats olen kurb, et ei tulnud. :D

  • Miramii
   Author
   17/03/2016 / 12:32

   On põhjust! :D

   • miiu
    17/03/2016 / 12:36

    aga ma sain nii palju tööasju tehtud!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *