Ha det bra- kallis kodu!

Täna on eelviimane laupäeva õhtu meie Mereranna kodus. Arvatavasti viimane sellist laadi- R. vaatab filmi ja kõik on vaikne ja rahulik. Kuu, kardinateta akna taga annab märku oma peatsest täisvõimsuses olemisest ja Sid magab õndsat und oma pesas. Mina- mina pakin. Köök on peaaegu tühi, magamistoas vaid riided ja elutoa raamatud juba hoiukohas oma uut kodu ootamas. Ma meelega ei palu R’i appi pakkima. See on kui rituaal hüvasti jätmisel. Peale järgmise nädala pühapäeva ei tule ma siia arvatavasti enam kunagi.

Mulle meenub esimene päev kui me korteri kätte saime- olime oodanud seda kaua. Ma nimelt ostsin selle koos üürnikega ja sissekolimine toimus ka siis tüki aja pärast peale ostmist. Aga ma mäletan seda tunnet, et “nüüd ma vaatan OMA aknast välja” “See on MINU sein”. Naljakas, eks. Aga oma korteri ootus oli nii suur ja ma olin ääretult õnnelik. Istusime rõdul ja jõime õega śampust ja pärast paigutasime asju mu uude kööki. Arvasin, et ma jään siia kauaks-kauaks-kauaks!

Ja siin ma olen, kaks ja pool aastat hiljem. Jätan hüvasti koduga mis ühest nurgast teiseni oli minu oma. Koduga, kuhu ma jätsin nii palju armastust, hoolt, häid mõtteid ja mõnusaid hetki. Koduga kus kõik on tehtud nii nagu meie seda tahtsime, kus kõik oli meie jaoks ideaalne.

Aitäh, et olid ja ma loodan, et uued omanikud oskavad sind hinnata niisama hästi kui meie seda tegime!

Ja ma LUBAN, et see on viimane vana kodu teemaline postitus. Sellega sai see peatükk läbi!

944926_10200824974760676_207335647_n

Kuna mul pole ühtegi head pilti siis panen siia selle! Siin me jätame õega hüvasti oma lapsepõlve koduga.

 

Share:

4 Comments

 1. 28/09/2015 / 23:17

  Mulle ka meeldib asju ise pakkida. Pikaldane ja veidi härras hüvastijätuhetk, rääkimata sellest, et hiljem on teada, mis kuskil ka tegelikult on :)

  • Miramii
   Author
   28/09/2015 / 23:37

   See viimane on küll tõsi jah :) aga seda ei saanud ma siin kõva käälega ju öelda ;) :D

 2. 04/10/2015 / 05:22

  Oi, kas see lapsepõlvekodu on juhuslikult Mustamäel? Ma oleksin justkui korduvalt sedamoodi majast mööda jooksnud :)

  • Miramii
   Author
   04/10/2015 / 10:01

   Ei :D esimene enda ostetud kodu Viimsis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *