Disainiturg Kultuurikatlas

Käisin täna Disainiturul! Täiesti lõpp millise uue rüü see koht endale saanud on! Maja ees laiutab suur rattaparkla ja uksedki on liikuvad (kuidagi selle keskkonna juures oli see minu jaoks märkimisväärselt ebatavaline). Terve tehaselik sisemus on ilusasti ära valgustatud ja tekitab suure soovi..noh..turnima hakata.

DSCF0349

 

DSCF0355

 

Pole ju saladus, et mulle kõiksugused isetehtud asjad meeldivad ja nii ongi lahe näha mida kõike meie maal korda saadetakse! Andekaid noori jagub kõikjale- vöödemaailma, jalatsite buduaari, siiditrüki plaatide vahele ja nahkade keskele!

Siin on minu lemmikud kelle töödega oli au kohtuda!

DSCF0351

Kummivööbik! Tegu on unarusse jäänud rattakummide taaskasutusega! Jah..need saavad endale uue elu püksivöö näol! Vahva on see, et need on midagi mis peaks kestma aastaid ja aastaid!

DSCF0353

Tegu on imearmsa lisasadulaga millega on hea oma nööbikest sõidutada! Sadula enda nimi on ka Nööp ja valmib täielikult käsitööna! Kusjuures Nööpsadula pakend on ka nii lahe, et see on ideaalne kingitus ükskõik kellele, kel nööpe sõidutada vaja!

DSCF0358

Lugu T-särgi hüüdlause on “Iga laps kannab oma lugu”. Mulle meenutas see padjapüüri mis mul väiksena oli ja mille abil isa muinaslugusid vestis. Särgil olevad loomakesed saavad olla tegelased kõikide pisikeste kandjate lugudes. Mulle meeldib eriti see, et pildid on kujutatud kergelt origamilikuna ja säilitavad seega oma modernse olemuse ilma liigse suhkru ja maasikavahuta!

DSCF0359

Kärt Põldmanni kingad püüdsid mu pilgu juba kaugelt. Mina kui väga Itaalia jalanõude armastaja tundsin kohe ära väga kõrge kvaliteedi nii disainis, materjalides kui ka üldviimistluses! Kärt lubabki, et jalanõude valmistamisel kasutatakse vaid kõige paremaid materjale! Kingadest õhkub ülimat stiilsust kus on tunda pisut Skandinaavialikku hõngu! Made in love!

DSCF0362

Prints by TM on midagi mis ma tunnen, et minu kodust puudu on! Luban, et võtan jalad selga ja külastan neid peagi. Mu elukaaslane muidu väga pilte meie kodus ei armasta aga see on midagi mis ka tema südame kiiremini põksuma paneb!

DSCF0363

Wooden lifestyle– puidust kikilipsud! President tõi kikikad uuesti moodi ja lõpetamised on ees! Mis oleks parim kui erineda teistest just mõnusa eestimaise kikilipsuga!

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *