Viimased head leiud!

Lubasin eelmises Ülemiste keskuse postituses, et näitan, mis ma sealt kaasa ostsin. Palju ei ostnudki ja üks asi on juba kadunud ka. Üks imeilus “placemat” mis käis puidust taldriku alla, on kadunud kui tina tuhka. Aga küll ma selle jälle üles leian ja osaliselt võib viga olla hoopis mu suutmatuses silmi lahti hoida. Nimelt, on meie koer-poiss Sidil midagi viga- öösel hakkas ta ootamatult nutma ja on näha, et tal on vaevaline kõndida. Taksiomanikud teavad, mida see tähendab ja nüüd tuleb kähku tegutseda. Õnneks on veel võimalus tagajäsemete halvatusest vitamiini kuuriga pääseda- pöidlad pihku, eksju?

 

dscf1863_v

 

Selle puidust aluse ostsin H&M Home kauplusest. Olen oma armastust puidust asjade vastu siin varemgi jaganud ja selline “taldrik” sobib mu kollektsiooni imehästi. Praegu on seal peal Tśehhist kaasa ostetud mee ja suhkruanumad, aga tegelikult sobivad sinna paremini näiteks puuviljad.

 

dscf1861_v

 

Selle toreduse leidsin ma kauplusest Pier. Sobib ideaalselt sibulaid ja küüsnalauku endasse peitma ja on ilus silmale vaadata. Ühtlasi oma must-valgete paeltega sobitub imehästi mu praeguse kodu teemaga ja muidugi peagi valmiva, uuenduskuuri läbinud köögiga.

 

dscf1859_v

 

Korv, mis hakkab endasse koguma kasutatud köögirätikuid, on jällegi H&M’i toodang. Need ägedad rätikud aga, ühes ära käivate nahast detailidega, on hoopiski Hemtexist. Tegelikult ostsin sealt ka samas stiilis pajalapi.

 

dscf1858_v

 

Seep, mis on mõeldudki spetsiaalselt kööki ja lubab kätelt eemaldada kõik toidulõhnad, on ostetud Home & You poest, alus selle all aga H&M Home allahinnatud asjade hulgast.

 

dscf1828

 

Linik, jällegi H&M Home ja haarasin juurde ka sellega sobituvad tekstiilist salvrätikud. Nüüd on mul linasest materjalist salvrätikuid kaheksa tükki, aga erinevates toonides. Ei jõua ära oodata, et õiged noad-kahvlid leiaksin ja ägeda laua kujundada saaksin. Õnneks, kusjuures, ma vist juba leidsin ja pole vaja teha muud, kui need ära tellida! Hurraa!

 

Ilusat nädalat!

 

 

Share:

5 Comments

 1. 21/09/2016 / 09:40

  Nugade-kahvlitega tasub Horteses lahtiste silmadega käia – eelmisel aastal skoorisin sealt kaks täiskomplekti selliseid, mida mujal pole näinud (varreosad olid lahedalt sisse täpitatud). Ja puidust nuge-kahvleid ostsin ka (neid peaks seal praegu ka veel olema).

  Jõuludeks muidu ka valmistud? Ma üritan aru saada, mis sel aastal n-ö trendikas võiks olla. Valge-kuld ja valge-bling tunduvad kindlasti olevat.

  • Miramii
   Author
   21/09/2016 / 21:56

   Mulle on ääretult oluline kvaliteet ja natukene ka päritolu. Ei tea kuidas Horteses sellega on?
   Jõulud, oeh, ma ei hakka sellel teemal alustamagi :D Need on esimesed päris jõulud “uues” kodus ja ma ei jõua ära oodata! Ma veel ei tea, mis teema ma võtan aga tean, et meie jõulupuu on sellel aastal puidust :) Sain kevadel ühe poe dekoratiivsed puidust jõulupuud endale. Aga ja, ei jõua jõule ära oodatagi!! Kuld tundub lahe ja blingist ma üle ei saa :)

   • 22/09/2016 / 08:25

    Hortesest võib ikka päris korralikke disainikaid leida. Palju uut ja huvitavat oli tulnud (oh oleks kusagile panna ka). Hortes ongi juba rohkem sisustuspood kui aianduskeskus. Usu mind, neid puust kahvleid-nuge on sul vaja (oli olemas, ma eile käisin)!

    Puust kuusk kõlab ikka eksootiliselt. Mul mees nõuab päris kuuske, aga Seve tegi enda kontorisse eelmisel aastal sellise https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12311308_793828154073364_4210516598823486412_n.jpg?oh=7b835a66de819df5adecb15efbd423b7&oe=587DF444

    • Miramii
     Author
     22/09/2016 / 09:28

     Pean siis vaatama jaa :) Samas puiduga on mul selline asi, et kui see pole korralikult tehtud, siis ma ei suuda seda endale suhu panna :D Näiteks, ei söö ma pulgaga jäätiseid, sest kui see pulk mu keele vastu läheb siis..huh. Ja see on ka põhjus, mis ma ülemistes vahvleid süüa ei saa. Nad serveerivad neid puidust nugade-kahvlitega, mis on minu suurim hirm :D

     Kuusk on lahe! :) Minu omad on aga sellised..noh, ei oskagi seletada. Kahest tükist koosnevad. Ja vist 3 tükki, või 2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *