Uus tapeet ja maailma lahedaim voodi!

Nädal tagasi ei oleks ma osanud ettegi kujutada, milline I. tuba tänasel õhtul välja näeb. Mitte, et seal suuremat progressi oleks peale tapeedi ja voodi, aga kerge samm edasi ikkagi. Tegelikult ootabki draftis üks postitus teemal, kuidas teha nii, et lastetuba suudaks kahte rolli täita- tuba oma perele ja tuba külalistele. Aga ehk suudan selle lõpetada peagi.

Praegu aga..

Nädal tagasi mõtlesin, et peaks ikka sellesse tuppa tükike tapeeti panema. Surfasin Skandinaavia tapeedisalongi lehel ja õige pea leidsingi võitja- Boråstapeter- Waldemar. Ma teadsin, et tahan rohelist, sest toa puhul sai otsustatud, et see tuleb just sellistes looduslikes toonides ja natukene metsa teemaline. Nii sobis noor Waldemar meie juurde ideaalselt! Disain viimistlus pani selle juba täna seina ja nii ongi..toas üks nurk nagu uus! Sest ongi, täitsa uus.

 

 

Aga..mitte ainult tapeet pole tänane kõrghetk. Vaid see voodi! See maailma lahedaim voodi!! R ütles, et pole mind ammu nii õnnelikuna näinud (mis, kellele, eksole..) ja olengi hõljunud pilvedes, sest.. see väga väga äge voodi kaunistab nüüd minu lapse tuba. Ja siia sai see vaid tänu sellele, et mul on üks hea sõbranna, kes armastab teise ringi poodides luurel käia. Ta on selles hästi osav, ilmselgelt. Tal on endal sama vana laps kui minul ja oleks tegelikult selle koiku hea meelega endale jätnud, aga..ta ei teinud seda. Ta ostis selle I. tarbeks ära ja ma olen nii rõõmus ja hirmus tänulik talle!! See sobib selle tapeedi taustale ideaalselt ja on kõik, mida ühelt voodilt tahta. Ehk siis..I. ei kuku sealt välja, kui end unes keerab. Ja see on pikendatav. Ja klassika. Kas pole lahe?

 

 

 

I. toast on veel üksjagu puudu ja ta riidekapp ootab väikest DIY projekti, aga.. tasa ja targu saab ka sellest toast midagi muud, kui lihtsalt ladu. Loodan, et peagi on see ühe mudilase vääriline ja seal saab reaalselt mängida.

 

 

 

Vot nii! Tundub, et minuga käib kaasas voodiingel, sest kes mäletab, siis I. eelmises toas oli ka üks hästi hästi omapärane isend. Mis, kusjuures, on müügil 250.- euro eest.

Share:

3 Comments

 1. Blogistaja
  19/06/2018 / 20:44

  Ooooo voooodiii! Sul on ikka väga vinge voodihaldjas! Super! Need nupukesed voodi küljes, lihtsalmaivõi:)
  Aga kust need loomad tulevad, mis on maas?

  • Miramii
   Author
   21/06/2018 / 15:21

   On jaa :) Need loomad on Schleich loomad ja neid ostan XS Mänguasjade poest.

   • Blogistaja
    22/06/2018 / 22:17

    Väga ehtsad elukad tunduvad. Mul on siin üks loomafiguuride sõbrast preili. Nüüd tean, kuhu tuleb suunduda. Tänud! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *