Uued detailid vannitoas

*Tegemist on koostöö postitusega, millega käib kaasas kood MIRAMII20, mis annab TigArt toodetelt -20% allahindlust*

Kui ma oleksin südametu ja kui ma teaks, et mu lugu ühelegi alaealisele liiga ei teeks, räägiksin ma teile sellest, mis võib kaasneda oma kodu välja üürimisega. Isegi siis, kui teed taustakontrolli ja annad endast kõik, et see nii ei läheks. Läheb vahel ikkagi..teisiti.

Nii ootab meie kodus väljavahetamist nii mõnigi asi, alustades pisikestest detailidest ja lõpetades põrandaga. Aga hetkel oleme seda meelt, et kuna me peame peagi niikuinii sellest kodust lõplikult välja kolima ja maha müüma, teeme müügihinna nii sõbraliku, et ostja saab kõik asjad enda järgi teha.

KUID on asju, mis vajavad siiski kohe tähelepanu, sest meie elame ju praegu siin sees. Üks suur peavalu oli vannituba- sealne ilus String riiul oli hingusele saadetud ja see sai juba asenduse. Duśiruumis olid käest lastud eelmised tarvikute hoidjad ja ka need ootasid pikalt uusi. Aga ma lihtsalt ei leidnud. Tahtsin midagi musta ja minimalistlikku, mis sobituks ülejäänud disainiga, kuid ei oleks tehtud sellest peenikesest metallsõrestikust, millest need tavaliselt on. Tead ju küll.

Armas TigArt aga vist tundis mu südamevalu ja tutvustas mulle oma uusi tooteid. Need olid täpselt see, mis mul vaja on! Ilusad, mustad, matid, kergesti puhastatavad, ei lähe kohe veega koledaks ja puhastamatuks ja minu väljavalitu mahutab ära kõik, mis meil duśi all vaja läheb. Jep. Me oleme kehahoolduse puhul väga minimalistid ja nii ei leia meie kodust ühtegi üleliigset seepi või kreemi või muud toodet.

Ja KUI juba duśitarvete hoidja vahetusse läks, ei saanud ma jätta kasutamata juhust ka nagid TigArt’i oma välja vahetada. Mind võlus selle huvitav kuju ja see, et see on kasutatav mitut moodi- sa võid rätikud sinna riputada tavapärasel moel või siis libistada hoopiski vahesse, et põnevam välja näeks. Viimane on tore funktsioon ka siis, kui külalised majas. Siis ju kipub nagisid ALATI väheks jääma ja ei mäleta enam kus kelle rätik oli. Või on see vaid meie pere probleem?

Mu vannituba on õige pisike ja tervikust ma pilti teha ei saa, kuid mulle väga meeldib, kuidas nii nagi kui ka riiul koos meie enda tehtud “tehaseaknaga” mõnusa harmoonia lõid.

*Tegemist on koostöö postitusega, millega käib kaasas kood MIRAMII20, mis annab TigArt toodetelt -20% allahindlust*

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *