Uue näoga kodukontor!

Ma töötan väga veidralt- ma võin mitu nädalat olla totaalselt indu täis ja kõik lendab mu käes. Ideed tulevad kui masinast ja kõik saab valmis kui võluväel ja rohkemgi kui teha plaaninud! Ka kell 01:00 leian end midagi kasulikku tegemas ja see juures ise veel kõigega täiesti rahul olles ja mõeldes, et ei jõua hommikut ära oodata, et uuesti peale hakata. Ja siis..siis saabub üks päev kus olen kui tühjaks pigistatud sidrun, kel pea tühi ja silmad hallid- ei taha-suuda-oska. Oskaks seda esimest osa toredasti jaotada, oleks ju asi korras, sest sellest august välja tulemine on alati hästi keeruline ja võtab mitu päeva aega. Seekord aga otsustasin end välja tõmmata mõne väikese muutuse abil- ette jäi kontortuba! Ja ma ütlen- töö möödub jälle lennates, hea muusika, hea tuju ja mõnusa Lindexi mandariini lõhnaküünla põlemise saatel!

 

dscf2707_v

 

Ma ei pidanud palju tegema- panin ülesse Bold Tuesday käest kingituseks saadud postri, muutsin laua ja diivani asukohti, vahetasin kahes toas ära vaibad ja asi ants! Mõtlesin, kes rumal üldse enne mu laua seljaga ukse poole ja akna alla pani. Mina, muidugi. Aga tegin seda seetõttu, et eelmiste elanime kontorilaud just selles kohas asuski ja ei osanud kolides “raamidest välja” mõelda. Nüüd, kui vaade raamaturiiulile ja tervele toale, on asi hulka parem!

 

dscf2711_v

 

dscf2715_v

Olen Bold Tuesday postreid ammu vaadanud. Mulle meeldis just see “ära tõmbamisega” poster ja R’ile üks teine. Mul on nüüd mõlemad. Teine ripub meie suurel pildiseinal ja seda näitan ka varsti- see on uhkelt ühe Picasso repro kõrval.

 

dscf2713_v

 

dscf2712_v

 

Mõtet, et lõuendid tagurpidi keerata ja neid hoopiski pildiraamidena kasutada, pole ma siiani kahetsenud. Naljakas on see, et külalised esimese hooga seda tegelikult ei märkagi ja kui ära tabavad, lubavad oma kodus sama korda saata.

 

dscf2708_v

 

What’s next? ;)

Eelmist kontortoa postitust näed SIIT  ja SIIT

Share:

10 Comments

  • Miramii
   Author
   22/11/2016 / 00:01

   Huvitav lahendus :) Ma ka mõtlen, et mida sellega teha, et see esinduslikum välja näeks.

   • Kaisa
    25/11/2016 / 11:04

    Kumba sa soovitaksid osta, kas seda värvitavat või “ära tõmbamisega”? Täna on neil -30%, aga ma ei suuda otsustada:D

    Mul pole hetkel kodugi valmis, seega ei saa ka interjööri järgi valida. Ilmselt pean kodu selle postri järgi kujundama:D

    • Miramii
     Author
     25/11/2016 / 11:06

     Miks mina värvilist ei võtnud on see, et värvid ei sobi koju :P

 1. H.
  22/11/2016 / 13:25

  Kui tohib küsida, siis kust see vaip pärit on?
  Tuba on väga stiilipuhas ning ilus ja tõesti selline mööbli paigutus on hoopis mõnusam.

  • Miramii
   Author
   22/11/2016 / 14:55

   Aitäh! :) See on Halensist

 2. 25/11/2016 / 21:39

  Kaart näeb tõepoolest väntsutatud välja. Ma paneksin ta vaiba all mõneks ajaks, tõmbab sirgeks ;)

  • Miramii
   Author
   25/11/2016 / 21:44

   Kahjuks pole see nii.

 3. liistriin
  25/11/2016 / 23:51

  Tead, ma lihtsalt pidin sulle mainima, et su mummusein on mu absoluutne lemmik! Kuna mu enda kodu ka must-valgetes toonides, siis ei suuda ma ära oodata, et ühe seina selliseks saaks teha. Kahjuks elukaaslane seda mõtet siiani pole ära ostnud :( aga eks moosin veel mõnda aega :)
  Mul sama BoldTuesday kaart ja olen mõelnud, et paneks lihtsalt musta või valge raami ümber ja jätaks ilma klaasita selle. Aga kui sa mõne lahenduse ellu viid – näita siin ka, ehk saan sinult inspiratsiooni :)

  • Miramii
   Author
   28/11/2016 / 01:43

   Aitäh-aitäh! Mu elukaaslane polnud ka fänn, aga kuna see tuba on üsna vaid minu kasutuses, siis ei hakanud ta eriti vastu :P Pildi osas on sul õigus, mul sama mõte peas. Sellel on lihtsalt all ja üleval tugev äär ja see sinna ei mahuks. Ehk aja jooksul läheb sirgemaks :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *