Tere, esmaspäev!

DSCF0621_v

 

H&M Home’i kergelt tribal hõnguline kollektsioon on otse nool minu südamesse! Üldse, võiksin end hetkel selliste mustrite, puidu ja betooni sisse mässida ja oleksin rahul!

 

DSCF0614_v

 

Lilled ei veeda kunagi minu seltsis liiga kaua aega ja seega olen iga uue isendi soetamisel üsna skeptiline. Seekord tulid appi aga ema targad sõnad ja see ampli sees kasvav iludus on juba paar nädalat minu seltsis vastu pidanud!

 

DSCF0626_v

 

Panin maasikad ühte piklikku lillepotti, arvestamata nende distantsi vajadusi. Nii pidin ma mõned potist mujale kolima ja valituks osutusid väga lihtsad savipotid, mille sain Koduekstra kauplusest mõne euro vastu.

 

DSCF0631_v

 

Mu armsas Kekkilä istutuskastis on koha sisse seadnud mustikataim ja tema sõber, samalaadse happelise mulla armastaja Jõhvikas. Mõlemat on mul kaks taime ja seetõttu me saagile ilmselgelt rõhku ei pannud, aga silmailule ja üksikute marjade magusale maitsele küll!

 

DSCF0637_v

 

Pirru kast on pärit Interjöörimessilt, ühe lillemüüja käest. Mul on selliseid kaste veel 2tk. Tahan neisse mõned lilled istutada, aga arvestades mu eelnevat juttu, siis ma natukene ootan selle mõttega. Samas on tulekul esimene soolaleib ja sellel päeval oleks ilus, kui aialapikesel ka midagi värvilist.

 

DSCF0618_v

 

Share:

2 Comments

 1. 23/05/2016 / 23:36

  Jagad ehk ka lille nime? Tahaks ka midagi tagasihoidlikku, kuid kaunist amplitesse sel aastal panna :)

  • Miramii
   Author
   23/05/2016 / 23:47

   Suutera :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *