Talvevaip

Meie elutuba pole mingi palee suuruses saal vaid mõnikümmend ruutu suur tuba. Suvel on seal hiiglama mõnus- aknad on ju suured ja alati lahti olev terrassi uks annavad toale mõnusalt suvise oleku. Küll aga on meid soojade ilmadega õnnistatud paaril päeval aastas ja domineerivad on siiski need karged-külmad olud. Tegelikult pole meie põrandad üldse külmad, kuid kui hiljaaegu R’i õde meil oma vaheaega veetis, mõistsime, et tegelikult on talveks elutuppa ikka vaipa vaja küll. Nimelt armastab A telekast Pokemone vaadata mitte diivanil istudes vaid hoopis põrandal lamades ja noh, vaip on sellisteks asjadeks hädavajalik ja lisaks aitas meil õhtuti kergemini omavahelist “jooga võistlust” korda saata.

 

dscf2594_v

Ei, meil ei ole tavaliselt õhupalle laes. Kuna oli aga Halloween, siis need..ununesid sinna..

Mõte vaibast oli lihtne tulema ja mul oli üks tore väljagi valitud- Beni Ouraini villane käsitöö vaip ja mõnusa pika pehme karvaga! Aga.. meil on koer ja see vaip oli päris kallis. Lisaks on meil palju sõpru, kellest paljudel veel koerad ja lapsed. Ja tegelikult oli suurim vaip mis leidsin vaid 2x3m, mis kahjuks jäi väikseks. Meie elutuba on 4×5 ja soovisime vaipa mis võtaks enda alla enamiku sellest!

 

Nii algasid “praktilise vaiba” otsingud ja nagu tellitult jõudis mu lauale lendleht, et “just nüüd peagi saabuval nädalavahetusel on ühes poes KÕIK  vaibad -30%”. Ideaalne. Mõte sellest. Kohapeal olles polnud aga poes mitte ühtegi vaipa, mis internetis välja valisin- minu valitud olid hallid, ilmselgelt. Ja siis tärkas mul, et tegelikult..tegelikult olen juba ühe “värvi” veel oma koju lisanud, see on beeź. Beeź sobib ideaalselt meie rohke puidu kogusega, annab edasi sellist kerget “põhjamaiselt etnilist” tunnetust, mis mulle viimasel ajal nii väga meeldib, ja tekitab mõnusa sooja tunde. Lisaks sobivad selle värvi juurde kõik mis mulle meeldib- betoon, mustad aksessuaarid, savist esemed, rohelised taimed, linane riie, pruun koer..

 

dscf2589_v

 

Ja nii saimegi lihtsa, kuid laheda vaiba ja seda -30% soodsamalt! Hinnaks tuli umbes 170 eurot ja..väike A, ei tahtnud vaibalt lahkudagi! Elagu soe, villane, elutoapõrand! Vähemalt suveni…siis naudin ma oma läikivat põrandat edasi ;)

Share:

13 Comments

 1. Kee
  03/11/2016 / 11:52

  Õõ minu arust hall ja beezh on nii vale kooslus. See on nagu pruun ja must, roosa ja punane, lihtsalt vale:/

  • Miramii
   Author
   03/11/2016 / 12:02

   Valge ja beeź vale kooslus? Sorry, aga see on üks kõige klassikalisemaid värvikombinatsioone sisustuses ja seda läbi aegade. Muidugi, maitse asi. Aga minule nii väga meeldib! Näiteks mu lemmik filmi-kodu on filmist “It’s complicated” ja sealne kodu on samuti just nendes toonides. Ja näiteid võiksin tuua veelgu. Aga tõesti mõistan, kui sulle lihtsalt ei meeldi. Aimasin ette, et niipea kui ma vaiba kuhugi postitan siis mingi “õõ” ka ära tuleb :D Vaibad mõjuvad mu lugejatele just täpselt nii.

   • 03/11/2016 / 14:32

    Ja mina siin renoveerin enda korterit ja tahan täpselt samamoodi teha – beež, hall, valge ja must. See on väga ilus!

 2. 03/11/2016 / 12:29

  minu meelest just nii hubane :)

  • Miramii
   Author
   03/11/2016 / 12:34

   Minu enda meelest ka. Suvesse sobib selline valge..tühjus. Aga talv vajab raskemat värki :) aitäh!

 3. 03/11/2016 / 12:53

  Hei!

  Mulle küll selline värvide kombinatsioon meeldib ;). Ja üleüldse, mis puudutab kodu/sisekujundust, siis selles osas minu jaoks lihtsalt reegleid ei eksisteeri. Ehk siis, panengi kokku just need asjad/värvid jne, mis mulle meeldivad :P. Olen alati tahtnud magamistuba, kus oleks terve põrand mõnusa pehme vaibaga kaetud. Kuna elan hetkel üürikorteris, siis siia muud lahendust polnudki. Lihtsalt, suht koledad põrandad olid ja nii ongi meie 2 tuba tervenisti vaibaga kaetud. Ühestoas helehall, teises helebeez. Tegelikult tahtsime mõlemasse helehalli, aga sellist tooni selhetkel lihtsalt polnud poes nii palju. Aga nii on ka ok :)

  Toredat päeva Sulle :)
  Mari-Liis

  • Miramii
   Author
   03/11/2016 / 12:56

   Kusjuures ma mõtlen ka sellele, et võiks seda teha :) kas sul on selline mis lõppeb liistudega? Kas oli keeruline panna? Toredat päeva sullegi!

   • 03/11/2016 / 13:12

    Jah, on küll liistud. Aga, kuna me peame need vaibad välja kolides kaasa võtma, siis lasime servad ääristada ja ei võtnudki liiste lahti. Ja nii on vajadusel lihtsam vaipa ära ka võtta ja nt puhastusse viia.

 4. Liisi
  03/11/2016 / 15:22

  Väga ilus tulemus. Olen ise juba mõnda aega otsinud suurt vaipa, kuid tulutult – kas pole sobivat mõõtu või küündib hind lakke!
  Lugesin küll mitu korda, aga küsin ikkagi üle, kust SInu vaip on soetatud?

  • Miramii
   Author
   03/11/2016 / 15:23

   Aitäh Liisi! Decorast, neil tihti häid pakkumisi ja tasub silm peal hoida ☺️

 5. Kadi-Liis
  03/11/2016 / 15:40

  Väga meeldib! Mõnus sosssukas!

 6. Diana
  07/11/2016 / 01:10

  Kust see äge seina külge kinnitatud pirnidest valgusti pärit on?

  • Miramii
   Author
   07/11/2016 / 01:12

   Mul on neid kodus 3tk ja kõik erinevatest kohtadest :) Hemtex, Bauhaus ja Hortes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *