Sinised munadepühad

Hakkasin hoogsalt pealkirjaks kirjutama midagi kevadega seotut, aga siis rändas pilk õue. Kevade lõhnast pole jälgegi. Aga mis sellest! Me ju teame, et lumi sulab ära rutem, kui me teda kirudagi jõuameja pöörame oma tähelepanu hoopis positiivsemate asjade suunas, nagu näiteks saabuvad pühad!

PS! Selle postituse pildid on tehtud telefoniga, sest minu ustav kaamera lakkas töötamast :(

 

 

Seda te ju teate, et meie kodu enam värve ei karda ja aeglaselt lisandub siia erinevaid toone. Tükk aega mõtlesime, et mis värv oleks see, mis sobiks terrassi lauda kaunistama ja suveõhtutel istumisi saatma, kuid kui H&M Home’i sattusin tehti otsus minu eest. See saab olema sinise-naturaalsete toonide ja kollase lõbus kooslus. Sellisele lauale sobib mu uus koogi söömise serviis (varsti räägin!) samuti imehästi. Lisaks sobivad sellised toonid rohelise muru ja kuldkollase päikese kõrvale kui valatult!

 

Kollane köögirätik annab söögilauale mõnusat uut tooni.

Aga nii kaua, kui õues lund sajab ja soojakraadid kergelt kahtlevad seisukohal püsivad, peame meie kevadet toas. Sellel nädalavahetusel teeme seda ühes munade värvimise ja muude lõbusate tegevustega.

Mul on juba ammu pilk püsima jäänud ühel uuel toonil- sinepikollasel. Ja kui H&M Home’s seda värvi köögirätikuid nägin, kujutlesin ma hästi oma mustikatega värvitud mune nende peal peesitamas. Ja kuigi olen suur rohelise fänn, siis mu luitunud puidust köögilauale sobib ka sinine laudlina imehästi nii, et nad teineteisele muudkui komplimente jagavad ja rohkem esile tõstavad.

 

Puidust lillepott on vist mu viimase aja parim leid! Te ju teate mu suurt armastust puidust detailide vastu! Ja see kuldne kastekann on pärit kui otse muinasjutust! Sellega on küll uhke mööda kodu ringi käia ja oma sõbrakesi kasta.

 

Kui eelmisel aastal tegime me kirjusid mune, siis sellel aastal jääb kõik üsna naturaalne ja lihtne- natukene mustikaga keedetud valgeid mune, paar mustika mahlas ligunenud pruuni muna ja sekka täiesti värvimata valged tegelased. Selline kooslus sobib niigi domineeriva sinise laudlina ja kollaste rätikutega väga hästi kokku.

 

 

Ka erinevad puidust karbikesed ja alused on minu tassike teed. Nendesse on mõnus taimi kasvama sättida või näiteks terrassil nuge-kahvleid hoida! Puidust lõikelauad on aga head umbes kõigeks! Serveerimiseks, lõikamiseks, millegi esile tõstmiseks või milleks iganes.

 

Punutud taldrikualused on minu muutliku meelega väga hästi sobivad. Sobilikud igasugust stiili lauale!

 

Kõik tooted on pärit Ülemiste Keskuse H&M Home kauplusest!

Postitus on valminud koostöös H&M Home kauplusega

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *