Scandi Lifestyle Weekend!

Arvasid, et selle hooaja tähtsamateks sündmusteks on veel aega ja seni on hea terrassil päikest oodata ja võilillede tärkamist jälgida? Vale puha. Annan sulle ühe hea idee, mis kähku oma kalendrisse suurelt ära märkida:

Scandi Lifestyle Weekend 12.-13.mai @Noblessner Shipyard

Scandi Lifestyle Weekend on esmakordselt toimuv sündmus, mis täidab Noblessner Shipyardi kaheks päevaks parima põhjamaise disainiga. 1500 m2 elustiili – disaini, sisustust, aksessuaare, kunsti, riideid, head toitu, laste asju ja kõike muud!
Mul on hirmus kahju, et ma ise siis reisil olen ja seda kõike kogeda ei saa. Ma läheksin kindlasti vaatama Mini Rodinit! Sest, et see on äge Rootsi päritolu bränd, mis mõtleb lastepäraselt ja lastele. Nende riided on hästi hästi kvaliteetsed, väga vastupidavad ja täpselt sellised, et ostad enda lapsele ja peale seda saavad veel ka kõikide sõbrannade mudilased nendele uut elu kinkida. Samalaadne nii kvaliteedilt kui ka ägeduselt on soomlaste Metsola, mis samuti esindatud on. Mõlemad brändid valmistavad oma riided euroopas, mis on näiteks minule ülioluline.
Kui mu lapse garderoobist võib Mini Rodinit leida, siis minu omast Samsoe & Samsoe asju. Armastan üsna minimalistlikku stiili ja piirdun siniste-mustade pükste, lihtsalõikeliste pluuside, jakkide ja kampsunitega ja Samsoe & Samsoe suudab minu soovid kergelt täita. Tavapäraselt jahin neid ühes Tallinna kaubamajas, kuid hästi tore oleks just seal neile pilk peale visata. Samalaadset stiili esindab ka S’nob, kes jällegi, üritusel esindatud on.
Scandi Lifestyle päevalt leiab ka kodumaiseid tegijaid, näiteks Pesuliisu. Pesuliisu on meie pisikese kodu parim sõber ja kuigi Eestis on seda üsna vähe nähe, siis sisustushullud on nende resti tähele pannud nii mõneski välismaises sisustuspoes või ajakirjas. Armastan meie Pesuliisut väga ja ei vahetaks seda iialgi enam ühegi metallist monstrumi vastu. Ideaalne väikese kodu lahendus, mis lisaks kõigele muule, on ka hästi-hästi ilus.
Ürituselt leiad ka meie koridori laelambi, kohalikult brändilt nimeba UUP. Nende lambid on lihtsad, leidlikud, praktilised ja sobivad pea igasse interjööri. Kohe varsti kirjutan enda omast ka, mis meie esikus koha sisse võtnud ja uljalt sisseastujaid tervitab.
Ja need, kes meie kuldkollast pinki imetlenud on, leiavad ka Pehmö just samast kohast. Hea võimalus ehk ka disaineri endaga kohtuda ja tellimuski sisse anda. Tema kangavalik võtab silme eest kirjuks! Iga kodu vajaks endale ühte mõnusat ja stiilset Pehmöt.
Minu lemmikutest leiad Weekendilt veel: Hunteriori, Scandikidsi, Normann Copenhageni ja lisaks ka toidumaastiku paremikud, nagu Kotzebue Bakery (Peeter Pihel), Korilase Köök, KOKOMO Coffee, Bekker Pagariäri magusate küpsetistega, lastele käsitöö Jäätisekohvik ja vegan foodtruckid Elujanu ja Lukumades (mis on uus ja tuleb esimest korda välja, vegan doughnuts!).
Scandi Lifestyle Weekend on koht, kus veeta emadepäev või selleks valmistuda! Kas otsid emale midagi erilist või tahaksite koos veeta aega ruumis mis on täidetud disaini, taimede ja kohvi- ning koogi lõhnadega!
Noblessner Shipyard asub lühikese jalutuskäigu kaugusel südalinnast, Kalaranna tee ääres aadressil Allveelaeva 4.
Ligi pääseb kõigi transpordi vahenditega – ?‍???⛵
Pilet 2€ Alla 16-aastased tasuta! Sõnakuulelikud neljajalgsed pereliikmed on teretulnud!
Sündmuse eventi leiad SIIT!

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *