Raamaturiiul!

Head selle aasta viimast päeva! Loodan, et õhtune menüü on paigas ja telekas varakult Tujurikkuja peale sätitud. Mina veel ei tea mis ma õhtuks valmistan, aga küll ma midagi leiutan. Tahtsin teile hoopis oma uut riiuliseina näidata.

Ma ei tahtnud mitte midagi tavapärast- oleks olnud küll üsna lihtne näiteks Skantonist mõni isend ära osta, aga kuidagi on silma jäänud laoriiuleid meenutavad raamaturiiulid mille saab lihtsalt moodulitest valmistada. Tavapäraselt kasutatakse sellist süsteemi pigem garderoobides, aga hey..”sky is the limit”.

DSCF7857_v

Hinnast nii palju, et üks pakk (2tk) neid mille külge kandureid kinnitada, maksis umbes 24.-, mina kasutasin aga nelja ja seega läks kaks pakki. Üks riiuliplaat on tavahinnaga 8.- aga Espakis oli soodustus ja sai -20%. Kanduri hind oli umbes 2.- ja neid läks vaja 20 tk. ja siis muidugi kruvid-tüüblid aga need vist hingehinda ei maksa.

DSCF7864_v

Paigaldamisel oli suureks abiks metallidetektor, see sama millega turvamehed sind kontrollivad. See nimelt aitas leida kohad, kus oletatavasti juhtmed on ja sinna me auke ei teinud.

DSCF7861_v

DSCF7867_v

Selle raames saime me lahti umbes kümnest banaanikastist ja elu on natukenegi rohkem organiseeritum.

DSCF7868_v

Halens Eestilt saadud pallikesed sobivad sellele ideaalselt meeleoluvalgust looma.

DSCF7860_v

Mina olen oma riiulite üle ääretult õnnelik ja tänan südamest R’i kes aja võttis, et need mulle seina panna! Oh, kui ta vaid teaks, et täna, enne raketipauke, võiks ta sinna ka laelambi paigaldada ja seina lüüa kogu kupatuse mis eile Strösselist saabus. Ja siis võiks veel BoConceptis ka ära jõuda käia..

Uskuge mind, ta on harjunud ja naudib tulemusi sama palju kui mina ise.

 

Share:

5 Comments

 1. 31/12/2015 / 13:51

  kas sul on kõik materjalid espakist? mul sama plaan riiulindusega ja nüüd saan ka ehitajale=peiksile näidata, mida ma täpselt mõtlesin, äkki saan ka enne veebruarikuud kastidest lahti :)

  • Miramii
   Author
   31/12/2015 / 13:54

   Jaaa! Kōik Espakist. Kandurite puhul oli neil see jama, et kōike väljas polnud. Pidi valgeid 27cm pikki eraldi küsima. Ja lisaks olen kuulnud, et Espakis on mingi selline asi, et iga kuu teine nädalavahetus veel asjad eraldi soodsamad, äkki kuskil info ka. Samas ehitajal äkki see super-kaart mis kōike hulgihinnaga osta laseb :)

   • 31/12/2015 / 14:09

    Uurin asja, aitäh :)

  • Miramii
   Author
   12/01/2016 / 14:43

   Tead, kui seal on kõik päriselt vajalik ja ei ühtki üleliigset asja, siis see nii raske polegi :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *