Natuke elu-olu ja JYSK minu terrassil

Kui ma seda blogi alustasin, polnud mul aimugi kuhu see viia võib. Tänaseks on mul rohkelt mõnusaid koostööpartnereid, uusi tutvuseid-sõpru ja isegi töökoht on läbi blogi saadud. Käsil on kodu nr. 2 ja ees terendab ere tulevik. Ma vähemalt loodan.

Ühe nädala jooksul olen ma jõudnud sisustada 2 näidiskorterit, käinud kahte elamispinda pildistamas, vastanud ajakirjaniku küsimustele, teinud loo ühele naisteajakirjale ja löönud käed mitme uue koostööpartneriga, hoidnud elus Kinnisvara24 FB lehte ja täiendanud ühe laheda videoga, võidelnud sipelgatega, pannud maasikad valesti kasvama ja..siis otsustanud mõned (lausa üle 10!!) blogija endale külla kutsuda, kes kõik ka rõõmsalt nõus on olnud… Põnev, eksole!

Terrassimööblit otsisin ma oi-kui-kaua. Tahtsin midagi klassikalist, aga kahe kindla kriteeriumiga- üleni puidust ja, et toolid ei käiks kokku ning oleksid “tavalise” tooli kujuga. Lõpuks jäid mul sõelale kaks komplekti, see mida siin näha saab ja seeria nimega Tivoli. Tivoli oleks selles osas sobinud, et meie aias olev valge pink on sarnane. Viimase sõna sai öelda aga R. ja nii osutuski valituks Copenhagen.

 

020

Terrassimööbel, toolipadjad: JYSK          Tassid, piimakann: Iittala          Laternad, lauakatted, pleed, puidust alus, vaip: H&M Home          Pleed: Woolish

DSCF0461_b

Rohkem aga aialapist ja terrassist siis, kui olen maasikad õigesti kasvama saanud, natukene lilli potti istutanud ja üht-teist sättinud. Ja muidugi siis, kui mul mõne pildi avaldamiseks luba on! Peagi, sõbrad, peagi!

Share:

12 Comments

 1. Kris
  17/05/2016 / 17:32

  Miks toolid kokku ei tohtinud käia?

  • Miramii
   Author
   17/05/2016 / 17:35

   Mul polegi sellele mingit asjalikku selgitust. Tahtsin niii klassikalisi toote kui võimalik ja selliseid tugevaid ja turskeid, tavalise söögilaua toolide sarnaseid.

 2. Svea
  17/05/2016 / 18:39

  nii ilus :)

 3. Marlen
  17/05/2016 / 21:42

  Nii mõnus terrass ja väljapanek :)

  Kas oskad soovitada häid sisustuspoode Tallinnas? Olen ise Tartust ja tulen nädalavahetuseks Tallinnasse ja kuna kodu ostmine on täies jõus siis oleks hea Tallinna sisustuspoodides natuke ringi kolada :) Ja kas on ka sellist kohta kus palju sisustuspoode ühes kohas leidub?

  • Miramii
   Author
   18/05/2016 / 00:41

   Aitäh!
   Nagu Tartus on see üks kindel ala, siis Tallinnas sellist pole. Järvekeskuses on Aatrium, kus on nii mööblit kui ka muid aksessuaare. Samas majas on veel üks sisustuspood, mille nime ma ei tea ja lisaks veel Apelsin, kus on pigem lisatarbeid, kuid võib leida ka pisut sisustust.
   Järvest linna poole sõites on BoConcept, aga see on paljude jaoks väga kallis, ka minu. BoConceptist peaaegu üle tee on Muster ja @Home, mis vist laiemat tutvustust ei vaja. Ja samas piirkonnas- Kohila 2a, on sisustuspood nimega Deko, kus ka häid leide küllaga.
   Kesklinnas on Kaubamaja, aga Tartus sarnane valik. Ja Stockmann, seal on ka toredaid asju.
   Kalamajas on Telliskivi loomelinnak ühes Homeart’iga, kuhu võin end tundideks unustada ja vahel on toredaid leide ka vastas asuvas Les Petites kaupluses. Kui sa tuled sellel nädalavahetusel, siis on käimas Sfääri sõprade turg ja Homeart’ist üle tee see toimubki. Sellel turul on kindlasti palju ägedaid asju ja usun, et sealt võid leida minu lemmikud Home from north’i, Woolishi, Arkiplanti, Mais sisustuse ja palju muudki.
   Kesklinnas on Laura Ashley kauplus, mis mulle väga meeldib, aga minu koju eriti ei sobi. Solarises on Tiger, aga see on vast teilgi.

   Rohkem esimese hooga meelde ei tulegi, aga arvan, et see juba üks suur poodidekogum, eksju :)

   • Marlen
    18/05/2016 / 09:25

    Issand, aitäh väga põhjaliku vastuse eest :D Kindlasti käin nii mõnedki kohad läbi – arvan et nädalavahetus on sisustatud nüüd sisustuspoodidega :D Tänud :)

    • Miramii
     Author
     18/05/2016 / 09:52

     Ole lahke! :)

 4. JK
  18/05/2016 / 15:50

  Hei,
  Ma olen uus uudistaja sinu blogis ja seega tahaks väga näha teie eelmist kodu, lappasin blogi viimase leheni läbi, aga mingeid postitusi sellest ei leia (kinnisvara kuulutus on ka maas), kas on üldse võimalik veel teie teekonda vana koduga kuskilt jälgida/näha, või on see täiesti kadunud netiavarustest?
  Ilus ja stiilipuhas blogi, jätka samas vaimus!
  J

  • Miramii
   Author
   18/05/2016 / 22:31

   Aitäh!
   Tegin mõned vanad postitused avalikuks. Kuna selles kodus on uued elanikud, siis olen mõelnud selle osa seljataha jätta :)

 5. 23/05/2016 / 11:10

  ooh, täpselt selline terrassimööbel sobiks minugi terrassile päikest nautima! tänud viidete eest ;)

  • Miramii
   Author
   23/05/2016 / 11:55

   Ole lahke! See on tõesti ilus ja ideaalne. Tore, et minuga sama meelt oled!

 6. 23/05/2016 / 11:32

  Ja tore on kuulda-näha, kuhu midagi ilusat viia võib :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *